Ceny w Bechar

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bechar? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bechar.

Bechar - jakie są ceny w supermarketach? Bechar - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Bechar - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Bechar: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 14 godzin temu)

Waluta w Algierii: dinar algierski (DZD). Za 9,9 złotego dostaniesz 331 dinarów algierskich. Za 99 złotych dostaniesz 3,31 tysiąca dinarów algierskich. A w drugę stronę: Za 99 dinarów algierskich dostaniesz 2,96 złotego.


Wakacje i wycieczki w Algierii

Czy w sklepach jest drogo w Bechar? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bechar? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Bechar, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bechar? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bechar? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bechar? Czy jedzenie na mieście w Bechar jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Bechar będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Tunezji, Maroku, Hiszpanii, Malcie i Mali.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Bechar

Bechar - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Bechar

  1. 1 minuta rozmowy w prepaid (na kartę) taryfa lokalna (bez zniżek) 0,24 zł (7,9 DZD)
  2. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 1,8 tys. zł (59 tys. DZD)
  3. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 1,2 tys. zł (40 tys. DZD)
  4. Benzyna (1 litr) 1,4 zł (46 DZD)

Bechar koszty życia hikersbay.com
Bechar Koszty Życia

Jakie różnią się ceny w miastach w Algierii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Algierii

Ceny: Annaba   Batina   Bidżaja   Al-Bulajda   Konstantyna   Tibissa   Tijarat   Oran   Dżilfa   Sukajkida  

Koszty utrzymania w Algierii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Algierii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: