Ceny w Banikoara

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Banikoara? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Banikoara.

Banikoara - ile zapłacimy w marketach? Banikoara - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Banikoara - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Banikoara: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Beninie: frank CFA (XOF CFA). Za 9,9 złotego dostaniesz 1,5 tysiąca franków CFA. Za 99 złotych dostaniesz 15 tysięcy franków CFA. A w drugę stronę: Za 99 franków CFA dostaniesz 0,655 złotego.


Wakacje i wycieczki w Beninu

Czy w sklepach jest drogo w Banikoara? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Banikoara? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Banikoara, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Banikoara? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Banikoara? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Banikoara? Czy jedzenie na mieście w Banikoara jest droższe niż w Polsce?

Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 26 złotych.


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Banikoara w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Togo, Burkina Faso, Nigerii, Wyspach Zielonego Przylądka i Nigerze.

Banikoara - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena mac burger king lub podobny bar 39 zł

mac burger king lub podobny bar

39 zł
o połowę więcej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Banikoara

  1. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 26 zł (4 tys. CFA)
  2. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (5,8 tys. CFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Beninie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Beninie

Ceny: Kotonu   Abomey   Abomey-Calavi   Bohicon   Comé   Covè   Lokossa   Ouidah   Pobè   Porto-Novo  

Koszty utrzymania w Beninie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Beninie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: