Ceny w Banana

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Banana? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Banana.

Banana - ile zapłacimy w marketach? Banana - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Banana - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Banana: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Komgo Demokratycznym: frank kongijski (CDF). Za 9,9 złotego dostaniesz 6,72 tysiąca franków kongijskich. Za 99 złotych dostaniesz 67,2 tysiąca franków kongijskich. A w drugę stronę: Za 99 franków kongijskich dostaniesz 0,146 złotego.


Wakacje i wycieczki w Kongo Demokratycznego

Czy w sklepach jest drogo w Banana? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Banana? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Banana, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Banana? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Banana? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Banana? Czy jedzenie na mieście w Banana jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 32 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 28 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 56 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 32 złote.


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Banana w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Rwandzie, Burundi, Ugandzie, Republice Środkowoafrykańskiej i Sudanie Południowym.

Banana - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena tania restauracja 32 zł

tania restauracja

32 zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena lokalne piwo 28 zł

lokalne piwo

28 zł
130% więcej niż w Polsce

cena kawa 32 zł

kawa

32 zł
180% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 28 zł

mac burger king lub podobny bar

28 zł
11% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 32 zł

cola pepsi sprite mirinda

32 zł
450% więcej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Banana

  1. Posiłek w taniej restauracji 32 zł (7,9 USD)
  2. Kawa cappuccino 32 zł (7,9 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 28 zł (6,9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 28 zł (6,9 USD)
  5. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 32 zł (7,9 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Komgo Demokratycznym? Zobacz tu: Ceny w miastach w Komgo Demokratycznym

Ceny: Kinszasa   Likasi   Bukavu   Lubumbashi   Uvira   Banana  

Koszty utrzymania w Komgo Demokratycznym: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Komgo Demokratycznym z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

28 zł
11% więcej niż w Polsce