Ceny w Uvira

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Uvira? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Uvira.

Jakie są ceny w supermarketach w Uvira? Czy koszty życia w Uvira są wyższe od tych w Polsce? Uvira - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Uvira: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 18 godzin temu)

Waluta w Komgo Demokratycznym: frank kongijski (CDF). Za 10 złotych dostaniesz 6,54 tysiąca franków kongijskich. Za 100 złotych dostaniesz 65,4 tysiąca franków kongijskich. A w drugę stronę: Za 100 franków kongijskich dostaniesz 0,156 złotego.


Wakacje i wycieczki w Kongo Demokratycznego

Czy hotele są drogie w Uvira? Ile zapłacimy za pokój w Uvira?

Średni koszt noclegu w Uvira to 80 zł (20 USD).


Czy w sklepach jest drogo w Uvira? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Uvira? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Uvira, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Uvira? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Uvira? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Uvira? Czy jedzenie na mieście w Uvira jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 40 złotych.


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Uvira w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Rwandzie, Burundi, Ugandzie, Republice Środkowoafrykańskiej i Sudanie Południowym.

Uvira - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena tania restauracja 40 zł

tania restauracja

40 zł
24% więcej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Uvira

  1. Posiłek w taniej restauracji 40 zł (10 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Komgo Demokratycznym? Zobacz tu: Ceny w miastach w Komgo Demokratycznym

Ceny: Kinszasa   Likasi   Bukavu   Lubumbashi   Uvira   Banana  

Koszty utrzymania w Komgo Demokratycznym: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Komgo Demokratycznym z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

tania restauracja

40 zł
24% więcej niż w Polsce