Ceny w Guia

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Guia? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Guia.

Jakie są ceny w supermarketach w Guia? Czy koszty życia w Guia są wyższe od tych w Polsce? Guia - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Guia: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Portugalii: euro (EUR €). Za 9,9 złotego dostaniesz 2,28 euro. Za 99 złotych dostaniesz 22,8 euro. A w drugę stronę: Za 9,9 euro dostaniesz 43 złote.


Wakacje i wycieczki w Portugalii

Czy hotele są drogie w Guia? Ile zapłacimy za pokój w Guia?

Średni koszt noclegu w Guia to 370 zł (86 €). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Guia 430 zł (99 €). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 430 zł (100 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Guia za mniej więcej 510 zł (120 €) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 840 zł (190 €)


Czy w sklepach jest drogo w Guia? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Guia? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Guia, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Guia? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Guia? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Guia? Czy jedzenie na mieście w Guia jest droższe niż w Polsce?W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Guia w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Maroku, Andorze, Hiszpanii, Francji i Sahara Zachodnia.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Guia

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Guia

Guia - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena internet 340 zł

internet

340 zł
500% więcej niż w Polsce

koszty życia w Guia

  1. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 340 zł (79 €)

koszty rozrywki w Guia

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 130 zł (30 €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Portugalii? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Portugalii? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Portugalii

Ceny: Madera   Amadora   Aveiro   Barreiro   Braga   Coimbra   Funchal   Leiria   Lizbona   Porto   Vila Nova de Gaia  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Portugalii: Lizbona   Porto   Madera  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Portugalii można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Portugalii: Lizbona   Porto  

Ceny pizzy w Portugalii: Lizbona   Porto   Lagos   Madera  

Ceny KFC w Portugalii: Porto  

Koszty utrzymania w Portugalii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Portugalii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

Ceny na wyspach