Ceny w Lushnja

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lushnja? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lushnja.

Lushnja zmiany cen hikersbay.com
Lushnja Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Lushnja - jakie są ceny w supermarketach? Lushnja - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Lushnja - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Lushnja: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Albanii: lek albański (ALL). Za 10 złotych dostaniesz 230 leków albańskich. Za 100 złotych dostaniesz 2,3 tysiąca leków albańskich. A w drugę stronę: Za 100 leków albańskich dostaniesz 4,35 złotego.


Sumując koszty można stwierdzić, że w Lushnja jest taniej niż w Polsce. Jedzenie jest tańsze o 13%. Za wyjście do restauracji lub baru zapłacimy mniej o 31%. A koszt życia w Lushnja jest mniejszy niż w Polsce o około 26%. Za rozrywkę i sport zapłacimy podobną kwotę do tego co zapłacilibyśmy w Polsce

Czy hotele są drogie w Lushnja? Ile zapłacimy za pokój w Lushnja?

Średnia cena noclegu w Lushnja wynosi 90 zł (2,06 tys. ALL). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 101 zł (2,31 tys. ALL)


Czy w sklepach jest drogo w Lushnja? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lushnja? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Lushnja, takich jak: woda butelkowana, banany, ser, zagraniczne piwo lub jabłka (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lushnja? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lushnja? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lushnja? Czy jedzenie na mieście w Lushnja jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 43 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 13,9 złotego. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 109 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 8,7 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 5,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lushnja, m.in: woda butelkowana, banany, ser, zagraniczne piwo lub jabłka


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Lushnja będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Macedonii, Grecji, Serbii, Bośni I Hercegowinie i Bułgarii.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Lushnja

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Lushnja

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Lushnja

Lushnja - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 423 zł (283 zł - 528 zł)

opłaty

423 zł (283 zł - 528 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 72 zł (57 zł - 89 zł)

internet

72 zł (57 zł - 89 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 262 zł (130 zł - 561 zł)

spodnie jeansy

262 zł (130 zł - 561 zł)
22% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 1,73 tys. zł

zarobki średnio

1,73 tys. zł
68% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 522 zł

wynajem małego mieszkania w centrum

522 zł
85% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 739 zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

739 zł
83% mniej niż w Polsce

cena chleb 3,9 zł (2,4 zł - 5,7 zł)

chleb

3,9 zł (2,4 zł - 5,7 zł)
18% mniej niż w Polsce

cena ser 35 zł (30 zł - 65 zł)

ser

35 zł (30 zł - 65 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena ryż 7,4 zł (6,1 zł - 13 zł)

ryż

7,4 zł (6,1 zł - 13 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena pomidory 3,5 zł (3,5 zł - 10,4 zł)

pomidory

3,5 zł (3,5 zł - 10,4 zł)
67% mniej niż w Polsce

cena banany 9,8 zł (6,5 zł - 15,2 zł)

banany

9,8 zł (6,5 zł - 15,2 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wino 8,7 zł (8,7 zł - 87 zł)

wino

8,7 zł (8,7 zł - 87 zł)
65% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 43 zł (26 zł - 83 zł)

tania restauracja

43 zł (26 zł - 83 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 4,3 zł (4,3 zł - 17,4 zł)

lokalne piwo

4,3 zł (4,3 zł - 17,4 zł)
69% mniej niż w Polsce

cena kawa 5,7 zł (4,3 zł - 10,9 zł)

kawa

5,7 zł (4,3 zł - 10,9 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 2,2 zł (2,2 zł - 4,4 zł)

butelka wody

2,2 zł (2,2 zł - 4,4 zł)
62% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 13,9 zł (13,9 zł - 39 zł)

mac burger king lub podobny bar

13,9 zł (13,9 zł - 39 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 5,7 zł (3,9 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

5,7 zł (3,9 zł - 10,9 zł)
22% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lushnja

  1. Mleko 1 litr 7,4 zł (170 ALL)
  2. Chleb pół kilo 3,9 zł (89 ALL)
  3. Jaja 12 sztuk 13 zł (300 ALL)
  4. Kilo sera 35 zł (799 ALL)
  5. Woda butelka półtora litra 2,2 zł (50 ALL)
  6. Butelka wina (średnia półka) 8,7 zł (200 ALL)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 4,3 zł (100 ALL)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,6 zł (176 ALL)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 11,7 zł (270 ALL)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (570 ALL)
  11. Jabłka (1kg) 5,7 zł (130 ALL)
  12. Pomarańcze (1kg) 3,5 zł (80 ALL)
  13. Ziemniaki (1kg) 3 zł (70 ALL)
  14. Sałata (1 główka) 2,6 zł (60 ALL)
  15. Kilo białego ryżu 7,4 zł (170 ALL)
  16. Pomidory (1kg) 3,5 zł (80 ALL)
  17. Banany (1kg) 9,8 zł (224 ALL)
  18. Cebula (1kg) 2,6 zł (60 ALL)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 39 zł (900 ALL)

ceny w restauracjach w Lushnja

  1. Posiłek w taniej restauracji 43 zł (1 tys. ALL)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 109 zł (2,5 tys. ALL)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 13,9 zł (320 ALL)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 4,3 zł (100 ALL)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 10,9 zł (250 ALL)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 5,7 zł (130 ALL)
  7. Woda (0,33l butelka) 2,2 zł (50 ALL)
  8. Kawa cappuccino 5,7 zł (130 ALL)

koszty życia w Lushnja

  1. Benzyna (1 litr) 8,3 zł (191 ALL)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (2,35 mln ALL)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 522 zł (12 tys. ALL)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 348 zł (8 tys. ALL)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 826 zł (19 tys. ALL)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 739 zł (17 tys. ALL)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 423 zł (9,71 tys. ALL)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 72 zł (1,64 tys. ALL)
  9. numb_34 65 zł (1,5 tys. ALL)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 262 zł (6,03 tys. ALL)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 199 zł (4,56 tys. ALL)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 381 zł (8,77 tys. ALL)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 516 zł (11,9 tys. ALL)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 106 tys. zł (2,43 mln ALL)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 956 zł (22 tys. ALL)
  16. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 2,88 tys. zł (66,2 tys. ALL)
  17. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 19,7 tys. zł (453 tys. ALL)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 2,21 tys. zł (50,9 tys. ALL)
  19. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 1,73 tys. zł (39,8 tys. ALL)
  20. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 5.8%
  21. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13 zł (300 ALL)
  22. Taxi 1km (taryfa normalna) 13 zł (300 ALL)
  23. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 57 zł (1,3 tys. ALL)

Lushnja koszty życia hikersbay.com
Lushnja Koszty Życia

koszty rozrywki w Lushnja

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 130 zł (3 tys. ALL)
  2. Kino pojedynczy bilet 35 zł (800 ALL)

Jakie różnią się ceny w miastach w Albanii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Albanii

Ceny: Gjirokastra   Korcza   Kukës   Saranda   Szkodra   Tirana   Wlora   Durrës   Elbasan   Lezha  

Koszty utrzymania w Albanii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Albanii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

butelka wody

2,2 zł (2,2 zł - 4,4 zł)
62% mniej niż w Polsce

ryż

7,4 zł (6,1 zł - 13 zł)
30% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

13,9 zł (13,9 zł - 39 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

tania restauracja

43 zł (26 zł - 83 zł)
24% więcej niż w Polsce

banany

9,8 zł (6,5 zł - 15,2 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

opłaty

423 zł (283 zł - 528 zł)
o połowę mniej niż w Polsce