Ceny w Tepelene

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Tepelene? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Tepelene.

Tepelene zmiany cen hikersbay.com
Tepelene Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Tepelene - jakie są ceny w supermarketach? Tepelene - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Tepelene - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Tepelene: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Albanii: lek albański (ALL). Za 10 złotych dostaniesz 231 leków albańskich. Za 100 złotych dostaniesz 2,31 tysiąca leków albańskich. A w drugę stronę: Za 100 leków albańskich dostaniesz 4,34 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Tepelene niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 30%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 20%. Z kolei koszty życia w Tepelene są niższe niż koszty w Polsce o 19%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 24%.

Czy w sklepach jest drogo w Tepelene? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Tepelene? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Tepelene, takich jak: pomarańcze, zagraniczne piwo, pierś z kurczaka, chleb lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Tepelene? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Tepelene? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Tepelene? Czy jedzenie na mieście w Tepelene jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 43 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 33 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 217 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 22 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Tepelene, m.in: pomarańcze, zagraniczne piwo, pierś z kurczaka, chleb lub woda butelkowana


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Tepelene będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Macedonii, Grecji, Serbii, Bośni I Hercegowinie i Bułgarii.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Tepelene

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Tepelene

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Tepelene

Tepelene - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 421 zł (282 zł - 527 zł)

opłaty

421 zł (282 zł - 527 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 71 zł (56 zł - 88 zł)

internet

71 zł (56 zł - 88 zł)
20% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 226 zł (130 zł - 560 zł)

spodnie jeansy

226 zł (130 zł - 560 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 2,39 tys. zł

zarobki średnio

2,39 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,08 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

1,08 tys. zł
68% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 1,21 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

1,21 tys. zł
72% mniej niż w Polsce

cena chleb 3,9 zł (2,4 zł - 5,6 zł)

chleb

3,9 zł (2,4 zł - 5,6 zł)
18% mniej niż w Polsce

cena ser 49 zł (30 zł - 65 zł)

ser

49 zł (30 zł - 65 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 8,7 zł (6,1 zł - 13 zł)

ryż

8,7 zł (6,1 zł - 13 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena pomidory 7,3 zł (3,9 zł - 10,4 zł)

pomidory

7,3 zł (3,9 zł - 10,4 zł)
31% mniej niż w Polsce

cena banany 9,7 zł (6,5 zł - 15,2 zł)

banany

9,7 zł (6,5 zł - 15,2 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wino 43 zł (30 zł - 87 zł)

wino

43 zł (30 zł - 87 zł)
73% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 43 zł (26 zł - 82 zł)

tania restauracja

43 zł (26 zł - 82 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 10,8 zł (5,2 zł - 17,3 zł)

lokalne piwo

10,8 zł (5,2 zł - 17,3 zł)
23% mniej niż w Polsce

cena kawa 7,4 zł (4,3 zł - 10,8 zł)

kawa

7,4 zł (4,3 zł - 10,8 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 3,3 zł (2,2 zł - 4,4 zł)

butelka wody

3,3 zł (2,2 zł - 4,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 33 zł (26 zł - 39 zł)

mac burger king lub podobny bar

33 zł (26 zł - 39 zł)
8.4% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 6,5 zł (3,9 zł - 10,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

6,5 zł (3,9 zł - 10,8 zł)
11% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Tepelene

  1. Mleko 1 litr 8 zł (184 ALL)
  2. Chleb pół kilo 3,9 zł (89 ALL)
  3. Jaja 12 sztuk 14,6 zł (336 ALL)
  4. Kilo sera 49 zł (1,14 tys. ALL)
  5. Woda butelka półtora litra 2,6 zł (61 ALL)
  6. Butelka wina (średnia półka) 43 zł (1 tys. ALL)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 5,5 zł (127 ALL)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,6 zł (176 ALL)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 15,2 zł (350 ALL)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 33 zł (754 ALL)
  11. Jabłka (1kg) 5,9 zł (137 ALL)
  12. Pomarańcze (1kg) 7,6 zł (175 ALL)
  13. Ziemniaki (1kg) 4,4 zł (102 ALL)
  14. Sałata (1 główka) 4,5 zł (103 ALL)
  15. Kilo białego ryżu 8,7 zł (202 ALL)
  16. Pomidory (1kg) 7,3 zł (168 ALL)
  17. Banany (1kg) 9,7 zł (224 ALL)
  18. Cebula (1kg) 4,9 zł (112 ALL)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 57 zł (1,32 tys. ALL)

ceny w restauracjach w Tepelene

  1. Posiłek w taniej restauracji 43 zł (1 tys. ALL)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 217 zł (5 tys. ALL)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 33 zł (750 ALL)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 10,8 zł (250 ALL)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 15,2 zł (350 ALL)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,5 zł (150 ALL)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,3 zł (76 ALL)
  8. Kawa cappuccino 7,4 zł (170 ALL)

koszty życia w Tepelene

  1. Benzyna (1 litr) 8,3 zł (191 ALL)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (2,35 mln ALL)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,08 tys. zł (25 tys. ALL)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 867 zł (20 tys. ALL)
  5. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 1,21 tys. zł (28 tys. ALL)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 421 zł (9,71 tys. ALL)
  7. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 71 zł (1,64 tys. ALL)
  8. numb_34 65 zł (1,5 tys. ALL)
  9. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 226 zł (5,2 tys. ALL)
  10. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 187 zł (4,3 tys. ALL)
  11. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 380 zł (8,77 tys. ALL)
  12. 1 para męskich skórzanych butów 515 zł (11,9 tys. ALL)
  13. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 105 tys. zł (2,43 mln ALL)
  14. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 954 zł (22 tys. ALL)
  15. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 1,95 tys. zł (45 tys. ALL)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 19,6 tys. zł (453 tys. ALL)
  17. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 17,7 tys. zł (409 tys. ALL)
  18. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 2,39 tys. zł (55 tys. ALL)
  19. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 5.8%
  20. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13 zł (300 ALL)
  21. Taxi 1km (taryfa normalna) 13 zł (300 ALL)
  22. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 56 zł (1,3 tys. ALL)

koszty rozrywki w Tepelene

  1. Kino pojedynczy bilet 35 zł (800 ALL)

Jakie różnią się ceny w miastach w Albanii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Albanii

Ceny: Gjirokastra   Korcza   Kukës   Saranda   Szkodra   Tirana   Wlora   Durrës   Elbasan   Lezha  

Koszty utrzymania w Albanii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Albanii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

33 zł (26 zł - 39 zł)
8,4% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

1,08 tys. zł
68% mniej niż w Polsce

opłaty

421 zł (282 zł - 527 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

1,21 tys. zł
72% mniej niż w Polsce

butelka wody

3,3 zł (2,2 zł - 4,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

banany

9,7 zł (6,5 zł - 15,2 zł)
o połowę więcej niż w Polsce