Ceny w Adrar

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Adrar? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Adrar.

Adrar - ile zapłacimy w marketach? Adrar - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Adrar - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Adrar: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 9 godzin temu)

Waluta w Algierii: dinar algierski (DZD). Za 10 złotych dostaniesz 341 dinarów algierskich. Za 100 złotych dostaniesz 3,41 tysiąca dinarów algierskich. A w drugę stronę: Za 100 dinarów algierskich dostaniesz 2,93 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Adrar? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Adrar? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Adrar, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Adrar? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Adrar? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Adrar? Czy jedzenie na mieście w Adrar jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Adrar w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Tunezji, Maroku, Hiszpanii, Malcie i Mali.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Adrar

Adrar - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 88 zł

opłaty

88 zł
92% mniej niż w Polsce

koszty życia w Adrar

  1. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 88 zł (3 tys. DZD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Algierii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Algierii

Ceny: Annaba   Al-Bulajda   Oran   Satif   Batina   Bidżaja   Konstantyna   Dżilfa   Tijarat   Szalif  

Koszty utrzymania w Algierii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Algierii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: