Koszty życia w Tibissa (Algierii) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Tibissa
Ile kosztuje życie w Tibissa? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Cappuccino
- 2 zł
- Bochenek chleba
- 1,2 zł
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Tibissa? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Tibissa.
Atrakcje i bilety: Tibissa
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Tibissa - jakie są ceny w supermarketach?
Tibissa - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce?
Tibissa - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Tibissa:
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)
Waluta w Algierii: dinar algierski (DZD). Za 10 złotych dostaniesz 344 dinary algierskie. Za 100 złotych dostaniesz 3,44 tysiąca dinarów algierskich. A w drugę stronę: Za 100 dinarów algierskich dostaniesz 2,9 złotego.
Noclegi: Tibissa
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Tibissa? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Tibissa? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Tibissa, takich jak: banany, chleb, cebula, mięso wołowe lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Tibissa? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Tibissa? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Tibissa? Czy jedzenie na mieście w Tibissa jest droższe niż w Polsce?
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 116 złotych.
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 2 złote.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Tibissa, m.in: banany, chleb, cebula, mięso wołowe lub pomarańcze
A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Tibissa będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Tunezji, Maroku, Hiszpanii, Malće i Mali.
Tibissa - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
chleb
1,2 zł
77% mniej niż w Polsce
ryż
5,2 zł
7.5% mniej niż w Polsce
pomidory
2,9 zł
74% mniej niż w Polsce
banany
12,2 zł
89% więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
116 zł
39% mniej niż w Polsce
kawa
2 zł
86% mniej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
2 zł
76% mniej niż w Polsce
ceny jedzenia w Tibissa
- Mleko 1 litr 4,1 zł (140 DZD)
- Chleb pół kilo 1,2 zł (40 DZD)
- Jaja 12 sztuk 5,6 zł (192 DZD)
- Woda butelka półtora litra 1,2 zł (40 DZD)
- Jabłka (1kg) 29 zł (1 tys. DZD)
- Pomarańcze (1kg) 5,8 zł (200 DZD)
- Ziemniaki (1kg) 2,3 zł (80 DZD)
- Paczka papierosów (Marlboro) 10,5 zł (360 DZD)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 22 zł (750 DZD)
- Kilo białego ryżu 5,2 zł (180 DZD)
- Pomidory (1kg) 2,9 zł (100 DZD)
- Banany (1kg) 12,2 zł (420 DZD)
- Cebula (1kg) 2,9 zł (100 DZD)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 46 zł (1,6 tys. DZD)
ceny w restauracjach w Tibissa
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 116 zł (4 tys. DZD)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 2 zł (70 DZD)
- Kawa cappuccino 2 zł (70 DZD)
koszty życia w Tibissa
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 4,4 zł (150 DZD)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 4,4 zł (150 DZD)
- Benzyna (1 litr) 1,1 zł (38 DZD)
Jak różnią się ceny w miastach w Algierii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Algierii
Ceny
Koszty utrzymania w Algierii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Algierii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.