Ceny w Encamp

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Encamp? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Encamp.

Encamp - jakie są ceny w supermarketach? Encamp - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Encamp - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Encamp: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 11 godzin temu)

Waluta w Andorze: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,34 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,4 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,6 złotego.


Czy hotele są drogie w Encamp? Ile zapłacimy za pokój w Encamp?

Średnia cena noclegu w Encamp wynosi 385 zł (90 €). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 239 zł (56 €) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 73 zł (17,1 €). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Encamp 334 zł (78 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 341 zł (80 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Encamp za mniej więcej 489 zł (115 €) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 665 zł (156 €)


Czy w sklepach jest drogo w Encamp? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Encamp? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Encamp, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Encamp? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Encamp? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Encamp? Czy jedzenie na mieście w Encamp jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Encamp będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Liechtensteinie i Luksemburgu.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Encamp

Encamp - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 15,8 tys. zł

zarobki średnio

15,8 tys. zł
190% więcej niż w Polsce

koszty życia w Encamp

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 15,8 tys. zł (3,7 tys. €)
  2. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 64 zł (15 €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Andorze? Zobacz tu: Ceny w miastach w Andorze

Ceny: Les Escaldes   Andorra la Vella   La Massana   Canillo   Sant Julia de Loria   Encamp   Ordino  

Koszty utrzymania w Andorze: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Andorze z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: