Ceny w Ad Darb

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ad Darb? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ad Darb.

Ad Darb - ile zapłacimy w marketach? Ad Darb - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Ad Darb - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Ad Darb: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Arabii Saudyjskiej: rial saudyjski (SAR). Za 10 złotych dostaniesz 9,32 riala saudyjskiego. Za 100 złotych dostaniesz 93,2 riala saudyjskiego. A w drugę stronę: Za 10 riali saudyjskich dostaniesz 10,9 złotego.


Wakacje i wycieczki w Arabii Saudyjskiej

Czy w sklepach jest drogo w Ad Darb? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ad Darb? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Ad Darb, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ad Darb? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ad Darb? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ad Darb? Czy jedzenie na mieście w Ad Darb jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Ad Darb w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Bahrajnie, Kuwejcie, Emiratach Arabskich, Iraku i Katarze.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Ad Darb

Ad Darb - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 11 tys. zł

zarobki średnio

11 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

koszty życia w Ad Darb

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 11 tys. zł (10 tys. SAR)
  2. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,1 tys. zł (1 tys. SAR)

Jakie różnią się ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej

Ceny: Abha   Dżizan   Rijad   Az-Zahran   Medyna   At-Ta’if   Mekka   Burajda   Al-khubar   Al Mubarraz  

Koszty utrzymania w Arabii Saudyjskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Arabii Saudyjskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

11 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce