Ceny w Al Badaya

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Al Badaya? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Al Badaya.

Jakie są ceny w supermarketach w Al Badaya? Czy koszty życia w Al Badaya są wyższe od tych w Polsce? Al Badaya - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Al Badaya: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj ta godzina)

Waluta w Arabii Saudyjskiej: rial saudyjski (SAR). Za 9,9 złotego dostaniesz 9,34 riala saudyjskiego. Za 99 złotych dostaniesz 93,4 riala saudyjskiego. A w drugę stronę: Za 9,9 riala saudyjskiego dostaniesz 10,5 złotego.


Wakacje i wycieczki w Arabii Saudyjskiej

Czy w sklepach jest drogo w Al Badaya? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Al Badaya? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Al Badaya, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Al Badaya? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Al Badaya? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Al Badaya? Czy jedzenie na mieście w Al Badaya jest droższe niż w Polsce?

Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 21 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 13 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 2,6 złotego.


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Al Badaya w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Bahrajnie, Kuwejcie, Emiratach Arabskich, Iraku i Katarze.

Al Badaya - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena lokalne piwo 6,3 zł

lokalne piwo

6,3 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 0,52 zł

butelka wody

0,52 zł
90% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 21 zł

mac burger king lub podobny bar

21 zł
17% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 2,6 zł

cola pepsi sprite mirinda

2,6 zł
o połowę mniej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Al Badaya

  1. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 21 zł (20 SAR)
  2. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 6,3 zł (5,9 SAR)
  3. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 6,3 zł (5,9 SAR)
  4. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 2,6 zł (2,5 SAR)
  5. Woda (0,33l butelka) 0,52 zł (0,5 SAR)

Jakie różnią się ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej

Ceny: Abha   Dżizan   Mekka   Medyna   Rijad   Az-Zahran   At-Ta’if   Burajda   Al-khubar   Tabuk  

Koszty utrzymania w Arabii Saudyjskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Arabii Saudyjskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

6,3 zł
o połowę mniej niż w Polsce

butelka wody

0,52 zł
90% mniej niż w Polsce