Ceny w Al Badia (Albadya)

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Al Badia (Albadya)? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Al Badia (Albadya).

Al Badia (Albadya) - jakie są ceny w supermarketach? Al Badia (Albadya) - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Al Badia (Albadya) - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Al Badia (Albadya): ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Arabii Saudyjskiej: rial saudyjski (SAR). Za 10 złotych dostaniesz 9,61 riala saudyjskiego. Za 100 złotych dostaniesz 96,1 riala saudyjskiego. A w drugę stronę: Za 10 riali saudyjskich dostaniesz 11 złotych.


Wakacje i wycieczki w Arabii Saudyjskiej

Czy w sklepach jest drogo w Al Badia (Albadya)? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Al Badia (Albadya)? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Al Badia (Albadya), takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Al Badia (Albadya)? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Al Badia (Albadya)? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Al Badia (Albadya)? Czy jedzenie na mieście w Al Badia (Albadya) jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Al Badia (Albadya) będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Bahrajnie, Kuwejcie, Emiratach Arabskich, Iraku i Katarze.

Al Badia (Albadya) - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Al Badia (Albadya)

  1. Benzyna (1 litr) 0,29 zł (0,27 SAR)

Jakie różnią się ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej

Ceny: Abha   Dżizan   Mekka   Medyna   Rijad   Az-Zahran   At-Ta’if   Burajda   Al-khubar   Tabuk  

Koszty utrzymania w Arabii Saudyjskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Arabii Saudyjskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: