Ceny w Thurayban

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Thurayban? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Thurayban.

Jakie są ceny w supermarketach w Thurayban? Czy koszty życia w Thurayban są wyższe od tych w Polsce? Thurayban - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Thurayban: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 10 godzin temu)

Waluta w Arabii Saudyjskiej: rial saudyjski (SAR). Za 10 złotych dostaniesz 9,57 riala saudyjskiego. Za 100 złotych dostaniesz 95,7 riala saudyjskiego. A w drugę stronę: Za 10 riali saudyjskich dostaniesz 10,4 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Thurayban? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Thurayban? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Thurayban, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Thurayban? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Thurayban? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Thurayban? Czy jedzenie na mieście w Thurayban jest droższe niż w Polsce?W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Thurayban w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Bahrajnie, Kuwejcie, Emiratach Arabskich, Iraku i Katarze.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Thurayban

Thurayban - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 16,7 tys. zł

zarobki średnio

16,7 tys. zł
210% więcej niż w Polsce

koszty życia w Thurayban

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 16,7 tys. zł (16 tys. SAR)

Jakie różnią się ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej

Ceny: Abha   Dżizan   Rijad   Az-Zahran   Medyna   At-Ta’if   Mekka   Burajda   Al-khubar   Al Mubarraz  

Koszty utrzymania w Arabii Saudyjskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Arabii Saudyjskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: