Ceny w Unajza

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Unajza? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Unajza.

Unajza - jakie są ceny w supermarketach? Unajza - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Unajza - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Unajza: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 12 godzin temu)

Waluta w Arabii Saudyjskiej: rial saudyjski (SAR). Za 9,9 złotego dostaniesz 9,22 riala saudyjskiego. Za 99 złotych dostaniesz 92,2 riala saudyjskiego. A w drugę stronę: Za 9,9 riala saudyjskiego dostaniesz 10,6 złotego.


Wakacje i wycieczki w Arabii Saudyjskiej

Czy hotele są drogie w Unajza? Ile zapłacimy za pokój w Unajza?

Średnia cena noclegu w Unajza wynosi 230 zł (210 SAR). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 280 zł (260 SAR) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Unajza za mniej więcej 330 zł (310 SAR)


Czy w sklepach jest drogo w Unajza? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Unajza? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Unajza, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Unajza? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Unajza? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Unajza? Czy jedzenie na mieście w Unajza jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Unajza będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Bahrajnie, Kuwejcie, Emiratach Arabskich, Iraku i Katarze.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Unajza

Unajza - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 16 tys. zł

zarobki średnio

16 tys. zł
250% więcej niż w Polsce

koszty życia w Unajza

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 16 tys. zł (15 tys. SAR)

Jakie różnią się ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej

Ceny: Abha   Dżizan   Mekka   Medyna   Rijad   Az-Zahran   At-Ta’if   Burajda   Al-khubar   Tabuk  

Koszty utrzymania w Arabii Saudyjskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Arabii Saudyjskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: