Ceny w Unajza

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Unajza? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Unajza.

Unajza - jakie są ceny w supermarketach? Unajza - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Unajza - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Unajza: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 4 godziny temu)

Waluta w Arabii Saudyjskiej: rial saudyjski (SAR). Za 10 złotych dostaniesz 9,57 riala saudyjskiego. Za 100 złotych dostaniesz 95,7 riala saudyjskiego. A w drugę stronę: Za 10 riali saudyjskich dostaniesz 10,4 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Unajza niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 18%. Jedzenie w restauracjach będzie tańsze o 9.2%. Natomiast koszty życia są wyższe w Unajza o 65%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 76%.

Czy hotele są drogie w Unajza? Ile zapłacimy za pokój w Unajza?

Średnia cena noclegu w Unajza wynosi 221 zł (212 SAR). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 271 zł (259 SAR) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Unajza za mniej więcej 324 zł (310 SAR)


Czy w sklepach jest drogo w Unajza? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Unajza? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Unajza, takich jak: mleko, woda butelkowana, jabłka, pomarańcze lub banany (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Unajza? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Unajza? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Unajza? Czy jedzenie na mieście w Unajza jest droższe niż w Polsce?

Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 28 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 157 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 12,5 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 2,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Unajza, m.in: mleko, woda butelkowana, jabłka, pomarańcze lub banany


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Unajza będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Bahrajnie, Kuwejcie, Emiratach Arabskich, Iraku i Katarze.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Unajza

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Unajza

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Unajza

Unajza - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 313 zł

opłaty

313 zł
70% mniej niż w Polsce

cena internet 125 zł

internet

125 zł
110% więcej niż w Polsce

cena zarobki średnio 9,93 tys. zł

zarobki średnio

9,93 tys. zł
85% więcej niż w Polsce

cena chleb 1,2 zł (1 zł - 1,3 zł)

chleb

1,2 zł (1 zł - 1,3 zł)
75% mniej niż w Polsce

cena ser 24 zł (15,7 zł - 31 zł)

ser

24 zł (15,7 zł - 31 zł)
32% mniej niż w Polsce

cena ryż 18,8 zł (6,3 zł - 31 zł)

ryż

18,8 zł (6,3 zł - 31 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena pomidory 7,3 zł

pomidory

7,3 zł
31% mniej niż w Polsce

cena banany 6,3 zł (5,2 zł - 7,3 zł)

banany

6,3 zł (5,2 zł - 7,3 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena lokalne piwo 6,3 zł (5,2 zł - 7,3 zł)

lokalne piwo

6,3 zł (5,2 zł - 7,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 16 zł (12,5 zł - 18,8 zł)

kawa

16 zł (12,5 zł - 18,8 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 1 zł (1 zł - 1 zł)

butelka wody

1 zł (1 zł - 1 zł)
82% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 28 zł (25 zł - 31 zł)

mac burger king lub podobny bar

28 zł (25 zł - 31 zł)
6% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 2,8 zł (2,6 zł - 3,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

2,8 zł (2,6 zł - 3,1 zł)
62% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Unajza

  1. Mleko 1 litr 5,9 zł (5,7 SAR)
  2. Chleb pół kilo 1,2 zł (1,1 SAR)
  3. Jaja 12 sztuk 20 zł (19,2 SAR)
  4. Kilo sera 24 zł (23 SAR)
  5. Woda butelka półtora litra 2,6 zł (2,5 SAR)
  6. Paczka papierosów (Marlboro) 29 zł (28 SAR)
  7. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 18,3 zł (17,5 SAR)
  8. Jabłka (1kg) 7,3 zł (7 SAR)
  9. Pomarańcze (1kg) 7,3 zł (7 SAR)
  10. Ziemniaki (1kg) 7,3 zł (7 SAR)
  11. Sałata (1 główka) 2,1 zł (2 SAR)
  12. Kilo białego ryżu 18,8 zł (18 SAR)
  13. Pomidory (1kg) 7,3 zł (7 SAR)
  14. Banany (1kg) 6,3 zł (6 SAR)
  15. Cebula (1kg) 10,4 zł (10 SAR)

ceny w restauracjach w Unajza

  1. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 157 zł (150 SAR)
  2. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 28 zł (27 SAR)
  3. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 6,3 zł (6 SAR)
  4. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 5,2 zł (5 SAR)
  5. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 2,8 zł (2,7 SAR)
  6. Woda (0,33l butelka) 1 zł (1 SAR)
  7. Kawa cappuccino 16 zł (15,3 SAR)

koszty życia w Unajza

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) NaN zł (NaN SAR)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) NaN zł (NaN SAR)
  3. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 313 zł (300 SAR)
  4. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 125 zł (120 SAR)
  5. numb_34 73 zł (70 SAR)
  6. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 9,93 tys. zł (9,5 tys. SAR)
  7. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,4 zł (10 SAR)

koszty rozrywki w Unajza

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 209 zł (200 SAR)
  2. Kino pojedynczy bilet 68 zł (65 SAR)

Jakie różnią się ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Arabii Saudyjskiej

Ceny: Abha   Dżizan   Rijad   Az-Zahran   Medyna   At-Ta’if   Mekka   Burajda   Al-khubar   Al Mubarraz  

Koszty utrzymania w Arabii Saudyjskiej: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Arabii Saudyjskiej z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

6,3 zł (5,2 zł - 7,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

zarobki średnio

9,93 tys. zł
85% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

28 zł (25 zł - 31 zł)
6% mniej niż w Polsce

pomidory

7,3 zł
31% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

2,8 zł (2,6 zł - 3,1 zł)
62% mniej niż w Polsce

butelka wody

1 zł (1 zł - 1 zł)
82% mniej niż w Polsce