Ceny w Dee Why

Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Dee Why? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Dee Why.

Dee Why zmiany cen hikersbay.com
Dee Why Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Dee Why - jakie są ceny w supermarketach? Dee Why - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Dee Why - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Dee Why: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Australii: dolar australijski (AUD). Za 10 złotych dostaniesz 4,15 dolara australijskiego. Za 100 złotych dostaniesz 41,5 dolara australijskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów australijskich dostaniesz 24,1 złotego.


Ceny w Dee Why są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 110%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 73%. Koszty życia i wydatki w Dee Why są porównywalne do kosztów w Polsce. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 110%.

Czy hotele są drogie w Dee Why? Ile zapłacimy za pokój w Dee Why?

Średnia cena noclegu w Dee Why wynosi 422 zł (175 AUD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Dee Why 292 zł (121 AUD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 470 zł (195 AUD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Dee Why za mniej więcej 538 zł (223 AUD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 1,09 tys. zł (454 AUD)


Czy w sklepach jest drogo w Dee Why? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Dee Why? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Dee Why, takich jak: jaja, woda butelkowana, pomarańcze, wino lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Dee Why? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Dee Why? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Dee Why? Czy jedzenie na mieście w Dee Why jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 59 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 301 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 50 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Dee Why, m.in: jaja, woda butelkowana, pomarańcze, wino lub pomidory


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Dee Why będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Timorze Wschodnim, Papui-Nowej Gwinei, Nowa Kaledonia, Wyspa Bożego Narodzenia i Norfolk.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Dee Why

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Dee Why

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Dee Why

Dee Why - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 797 zł (410 zł - 1,36 tys. zł)

opłaty

797 zł (410 zł - 1,36 tys. zł)
23% mniej niż w Polsce

cena internet 203 zł (169 zł - 301 zł)

internet

203 zł (169 zł - 301 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 291 zł (169 zł - 455 zł)

spodnie jeansy

291 zł (169 zł - 455 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena chleb 10,4 zł (6 zł - 16,9 zł)

chleb

10,4 zł (6 zł - 16,9 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (24 zł - 116 zł)

ser

44 zł (24 zł - 116 zł)
28% więcej niż w Polsce

cena ryż 8,3 zł (4,3 zł - 15,7 zł)

ryż

8,3 zł (4,3 zł - 15,7 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena pomidory 15,9 zł (9,4 zł - 22 zł)

pomidory

15,9 zł (9,4 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 10,1 zł (6 zł - 14,5 zł)

banany

10,1 zł (6 zł - 14,5 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena wino 48 zł (31 zł - 72 zł)

wino

48 zł (31 zł - 72 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 59 zł (36 zł - 120 zł)

tania restauracja

59 zł (36 zł - 120 zł)
67% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 25 zł (19,3 zł - 36 zł)

lokalne piwo

25 zł (19,3 zł - 36 zł)
78% więcej niż w Polsce

cena kawa 12,3 zł (9,6 zł - 19,7 zł)

kawa

12,3 zł (9,6 zł - 19,7 zł)
4.1% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 7,8 zł (5,3 zł - 12 zł)

butelka wody

7,8 zł (5,3 zł - 12 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (34 zł - 43 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (34 zł - 43 zł)
20% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,3 zł (7,2 zł - 13,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,3 zł (7,2 zł - 13,3 zł)
28% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Dee Why

  1. Mleko 1 litr 5,6 zł (2,3 AUD)
  2. Chleb pół kilo 10,4 zł (4,3 AUD)
  3. Jaja 12 sztuk 15,1 zł (6,3 AUD)
  4. Kilo sera 44 zł (18,4 AUD)
  5. Woda butelka półtora litra 6 zł (2,5 AUD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 48 zł (20 AUD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 19,4 zł (8 AUD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 20 zł (8,4 AUD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 118 zł (49 AUD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 31 zł (12,8 AUD)
  11. Jabłka (1kg) 11,9 zł (4,9 AUD)
  12. Pomarańcze (1kg) 12 zł (5 AUD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,3 zł (3,8 AUD)
  14. Sałata (1 główka) 8,1 zł (3,3 AUD)
  15. Kilo białego ryżu 8,3 zł (3,4 AUD)
  16. Pomidory (1kg) 15,9 zł (6,6 AUD)
  17. Banany (1kg) 10,1 zł (4,2 AUD)
  18. Cebula (1kg) 8,4 zł (3,5 AUD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 55 zł (23 AUD)

ceny w restauracjach w Dee Why

  1. Posiłek w taniej restauracji 59 zł (24 AUD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 301 zł (125 AUD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (15 AUD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 25 zł (10,3 AUD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (12 AUD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,3 zł (3,9 AUD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,8 zł (3,2 AUD)
  8. Kawa cappuccino 12,3 zł (5,1 AUD)

koszty życia w Dee Why

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 417 zł (173 AUD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 524 zł (217 AUD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 82,3 tys. zł (34,2 tys. AUD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 12,5 zł (5,2 AUD)
  5. Benzyna (1 litr) 4,1 zł (1,7 AUD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 99,4 tys. zł (41,3 tys. AUD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 797 zł (331 AUD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,45 tys. zł (3,09 tys. AUD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 203 zł (84 AUD)
  10. numb_34 95 zł (40 AUD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 64,8 tys. zł (26,9 tys. AUD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 19,3 zł (8 AUD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 10,8 zł (4,5 AUD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 217 zł (90 AUD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 291 zł (121 AUD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 252 zł (105 AUD)

koszty rozrywki w Dee Why

  1. Kino pojedynczy bilet 58 zł (24 AUD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Australii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Australii

Ceny: Adelaide   Brisbane   Canberra   Hobart   Melbourne   Perth   Sydney   Bendigo   Toowoomba   Newcastle upon Tyne  

Koszty utrzymania w Australii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Australii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

9,3 zł (7,2 zł - 13,3 zł)
28% więcej niż w Polsce

ser

44 zł (24 zł - 116 zł)
28% więcej niż w Polsce

ryż

8,3 zł (4,3 zł - 15,7 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

chleb

10,4 zł (6 zł - 16,9 zł)
120% więcej niż w Polsce

banany

10,1 zł (6 zł - 14,5 zł)
61% więcej niż w Polsce