Koszty życia w Orange Walk (Belize) w 2026 roku

Ostatnia aktualizacja: 11 października 2026

Ceny i koszty życia w Orange Walk

Ile kosztuje życie w Orange Walk? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.

Cappuccino
12,4 zł
Bochenek chleba
5,4 zł
Belize: kobaltowe oko Wielkiej Błękitnej Dziury splatające turkusowy pierścień płytkiej laguny wokół rafy Lighthouse pod kumulusami pasatu, szczelina rafowa Hol Chan w stronę stosu łodzi pang przy molo Ambergris Caye oraz lód i homary na deptaku w Placencia z brązową linią lasu mahoniowego w Mountain Pine Ridge na zdjęciu nagłówkowym - tło dla rozliczeń wycieczek snorkelingowych w dolarach belizeńskich (BZD), stempli z paragonów na paliwo taksówek wodnych oraz etykiet ważenia strąków kakao z plantacji przypraw.
Orange Walk

Poniżej aktualne ceny w Orange Walk.Przewodnik po kraju: Belize - budżety, porady, FAQ.

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Orange Walk? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Orange Walk.

Orange Walk zmiany cen hikersbay.com
Orange Walk Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Atrakcje i bilety: Belize

Linki partnerskie

Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.

Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Jakie są ceny w supermarketach w Orange Walk? Czy koszty życia w Orange Walk są wyższe od tych w Polsce? Orange Walk - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Orange Walk: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Waluta w Belize: dolar belizeński (BZD). Za 10 złotych dostaniesz 5,15 dolara belizeńskiego. Za 100 złotych dostaniesz 51,5 dolara belizeńskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów belizeńskich dostaniesz 19,4 złotego.


Sumując koszty można stwierdzić, że w Orange Walk jest taniej niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 23%. Stołowanie się w restauracjach i barach będzie tańsze o 40%. Z kolei koszty życia w Orange Walk są niższe niż koszty w Polsce o 58%. W przypadku gdybyśmy chcieli uprawiać sport czy wyjść się rozerwać to potrzebujemy mniej gotówki niż w Polsce o 36%.

Noclegi: Belize

Linki partnerskie

Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.

Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com
Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.

Czy w sklepach jest drogo w Orange Walk? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Orange Walk? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Orange Walk, takich jak: woda butelkowana, jabłka, cebula, piwo lub sałata (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Orange Walk? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Orange Walk? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Orange Walk? Czy jedzenie na mieście w Orange Walk jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 17,8 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 104 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 15,8 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 2,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Orange Walk, m.in: woda butelkowana, jabłka, cebula, piwo lub sałata


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Orange Walk w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Gwatemali, Hondurasie, Salwadorze, Nikaragui i Kajmanach.



Orange Walk - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 155 zł

opłaty

155 zł
85% mniej niż w Polsce

cena internet 198 zł

internet

198 zł
190% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 235 zł

spodnie jeansy

235 zł
27% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,13 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

1,13 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 959 zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

959 zł
73% mniej niż w Polsce

cena chleb 5,4 zł

chleb

5,4 zł
5% więcej niż w Polsce

cena ser 20 zł

ser

20 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena ryż 13,9 zł

ryż

13,9 zł
150% więcej niż w Polsce

cena pomidory 11,1 zł

pomidory

11,1 zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena banany 4,4 zł

banany

4,4 zł
32% mniej niż w Polsce

cena wino 58 zł

wino

58 zł
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 17,8 zł

tania restauracja

17,8 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena lepsza restauracja dla pary 104 zł

lepsza restauracja dla pary

104 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 7,9 zł

lokalne piwo

7,9 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena piwo z importu 9,7 zł

piwo z importu

9,7 zł
35% mniej niż w Polsce

cena kawa 12,4 zł

kawa

12,4 zł
13% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 3,4 zł

butelka wody

3,4 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 39 zł

mac burger king lub podobny bar

39 zł
11% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 2,2 zł

cola pepsi sprite mirinda

2,2 zł
74% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Orange Walk

  1. Mleko 1 litr 7,2 zł (1,9 USD)
  2. Chleb pół kilo 5,4 zł (1,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 7,3 zł (1,9 USD)
  4. Kilo sera 20 zł (5,3 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 4,8 zł (1,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 58 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,1 zł (1,6 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,8 zł (2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 19,4 zł (5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 34 zł (8,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 17,6 zł (4,5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 6,7 zł (1,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 13,2 zł (3,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10 zł (2,6 USD)
  15. Kilo białego ryżu 13,9 zł (3,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 11,1 zł (2,8 USD)
  17. Banany (1kg) 4,4 zł (1,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 12,3 zł (3,1 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 33 zł (8,5 USD)

ceny w restauracjach w Orange Walk

  1. Posiłek w taniej restauracji 17,8 zł (4,6 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 104 zł (27 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 7,9 zł (2 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 9,7 zł (2,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 2,2 zł (0,56 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,4 zł (0,86 USD)
  8. Kawa cappuccino 12,4 zł (3,2 USD)

koszty życia w Orange Walk

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 402 zł (103 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 155 zł (40 USD)
  3. Bilet w jedną stronę (lokalny) 9,7 zł (2,5 USD)
  4. Karnet miesięczny (standardowa cena) 87 zł (22 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 6,6 zł (1,7 USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,13 tys. zł (291 USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,15 tys. zł (294 USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 1,66 tys. zł (425 USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 959 zł (246 USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 155 zł (40 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 776 zł (199 USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 198 zł (51 USD)
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13,6 zł (3,5 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 11,1 zł (2,9 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 39 zł (9,9 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 235 zł (60 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 294 zł (75 USD)

koszty rozrywki w Orange Walk

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 96 zł (25 USD)

Koszty utrzymania w Belize: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Belize z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lepsza restauracja dla pary

104 zł
o połowę mniej niż w Polsce

banany

4,4 zł
32% mniej niż w Polsce

piwo z importu

9,7 zł
35% mniej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

959 zł
73% mniej niż w Polsce

chleb

5,4 zł
5% więcej niż w Polsce

pomidory

11,1 zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

Skąd pochodzą dane o cenach?

ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.

Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.