Przeciągnięte i uniesione ciasto: ceny w Sarajewie (Bośni I Hercegowinie) w 2026 roku
Co można kupić w supermarketach Sarajewie? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Sarajewie. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Noclegi: Sarajewo
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Atrakcje i bilety: Sarajewo
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Wyjazdy z Wakacje.pl: Bośnia i Hercegowina
Wybierz termin i porównaj oferty wyjazdów dla tego kierunku.
Sprawdź wyjazdy: Bośnia i Hercegowina Współpraca afiliacyjna z Wakacje.pl. Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Przeciągnięte i uniesione ciasto
- () Jufka For Pie Fresh 500G Sprind: 5,6 zł (2,5 BAM) (() Jufka Za Pitu Svježa 500G Sprind)
- () Jufka Fresh For Pie 450G Pits: 5,1 zł (2,3 BAM) (() Jufka Svježa Za Pitu 450G Jami)
- () Jufka Fresh For Baklava 450G Pit: 5,3 zł (2,4 BAM) (() Jufka Svježa Za Baklavu 450G Jami)
- () Jufka Fresh For Pie 270G Pits: 3,5 zł (1,6 BAM) (() Jufka Svježa Za Pitu 270G Jami)
- () Jufka Crust K Plus Do Ciasta i Pieczenia 500G: 4,2 zł (1,9 BAM) (() Jufka Kora K Plus Za Pitu I Bakl 500G)
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Sarajewie.
Jabłko
- () Jabłko Golden Delises: 4,4 zł (2 BAM) (() Jabuka Zlatni Delišes)
- () Jabłko Czerwone Delises: 5,3 zł (2,4 BAM) (() Jabuka Crveni Delišes)
- () Babcia Smith Apple: 2,2 zł (1 BAM) (() Jabuka Granny Smith)
- () Jabłko Idared: 3,5 zł (1,6 BAM) (() Jabuka Idared)
Trójkąty
- () Sir Trok Class140G Zdenka: 5,5 zł (2,5 BAM)
Karma dla psów
- () Hr For Dogs Mp Beef G My Pets: 5,2 zł (2,3 BAM) (() Hr Za Pse Mp Goved G My Pets)
- () Hr For Dogs Mp Beef G Buddy: 5,6 zł (2,5 BAM) (() Hr Za Pse Mp Goved G Buddy)
- () Hr For Dogs Mp Game 405G Buddy: 2,5 zł (1,1 BAM) (() Hr Za Pse Mp Divljač 405G Buddy)
- () Dog Food Chicken 415G Przyjaciel: 2,9 zł (1,3 BAM) (() Hrana Za Pse Piletina 415G Friend)
Cukier i sztuczne słodziki
- () Cukier Brazylijskia Biały Kryształ1Kg: 3,7 zł (1,7 BAM) (() Šećer Brazilas Bijeli Kristalni 1Kg)
- () Kostka cukru 1Kg Lom Pvc Imperial: 5,6 zł (2,5 BAM) (() Šećer Kocka 1Kg Lom Pvc Imperijal)
- () Kostka cukru 1Kg Pres Tp Imperial: 6,2 zł (2,8 BAM) (() Šećer Kocka 1Kg Pres Tp Imperijal)
- () Cukier Tiny 1Kg Pvc Agragold: 3,7 zł (1,7 BAM) (() Šećer Sitni 1Kg Pvc Agragold)
Makaron
- () Makaron Tagliatelle 500G Barilla: 8,9 zł (4 BAM) (() Tjestenina Tagliatelle 500G Barilla)
- () Ciasto Zlattica Wide Cut 400G Grande: 7,6 zł (3,4 BAM) (() Tjest Zlatica Šir Rezan 400G Grande)
- () Ciasto Zlattica Narrow Cut 400G Grande: 7,6 zł (3,4 BAM) (() Tjest Zlatica Uski Rezan 400G Grande)
- () Makaron Spaghetti 1Kg Barilla: 9,7 zł (4,3 BAM) (() Tjestenina Špageti 1Kg Barilla)
Przygotowanie ciasta
- () Drożdże Dry 7G Di-Go: 1 zł (0,45 BAM) (() Kvasac Suhi 7G Di-Go)
- () Drożdże Dry 4 + 1G 35G Di-Go: 4 zł (1,8 BAM) (() Kvasac Suhi 4+1G 35G Di-Go)
- () Drożdże Dry 125G Di-Go: 5,4 zł (2,4 BAM) (() Kvasac Suhi 125G Di-Go)
- () Drożdże Dry 500G Di-Go: 17,3 zł (7,7 BAM) (() Kvasac Suhi 500G Di-Go)
Piwo
- () Piwo Sarajewo 0.5L Puszka: 2,7 zł (1,2 BAM) (() Pivo Sarajevsko 0,5L Limenka)
- () Piwo Corona 0.355L Extra Boca: 6,6 zł (3 BAM) (() Pivo Corona 0,355L Extra Boca)
- () Piwo Zlatorog 0.5L Puszka: 3 zł (1,4 BAM) (() Pivo Zlatorog 0,5L Limenka)
- () Puszka piwa Tuzla0,50L: 2,2 zł (1 BAM) (() Pivo Tuzlansko 0,50L Limenka)
Jak różnią się ceny w miastach w Bośni I Hercegowinie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Bośni I Hercegowinie
Ceny
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Bośni I Hercegowinie
Ceny pizzy w Bośni I Hercegowinie
Waluta w Bośni I Hercegowinie: marka zamienna Bośni i Hercegowiny (BAM). Za 10 złotych dostaniesz 4,45 marki zamiennej Bośni i Hercegowiny. Za 100 złotych dostaniesz 44,5 marki zamiennej Bośni i Hercegowiny. A w drugę stronę: Za 10 marek zamiennych Bośni i Hercegowiny dostaniesz 22,5 złotego.