Ceny w Bobonong

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bobonong? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bobonong.

Bobonong zmiany cen hikersbay.com
Bobonong Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Bobonong - ile zapłacimy w marketach? Bobonong - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Bobonong - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Bobonong: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 11 godzin temu)

Waluta w Botswanie: pula botswańska (BWP). Za 10 złotych dostaniesz 34,3 puli botswańskiej. Za 100 złotych dostaniesz 343 pule botswańskie. A w drugę stronę: Za 10 pul botswańskich dostaniesz 2,92 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Bobonong? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bobonong? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Bobonong, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bobonong? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bobonong? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bobonong? Czy jedzenie na mieście w Bobonong jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Bobonong w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Namibi, Zimbabwe, Swazilandzie, Lesotho i RPA.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Bobonong

Bobonong - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 4,52 tys. zł

zarobki średnio

4,52 tys. zł
16% mniej niż w Polsce

koszty życia w Bobonong

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 4,52 tys. zł (15,5 tys. BWP)

Jakie różnią się ceny w miastach w Botswanie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Botswanie

Ceny: Gaborone   Palapye   Kanye   Lobatse   Mahalapye   Mochudi   Molepolole   Ramotswa   Thamaga   Francistown  

Koszty utrzymania w Botswanie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Botswanie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: