Ceny w Bokaa

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Bokaa? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Bokaa.

Bokaa zmiany cen hikersbay.com
Bokaa Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Bokaa - ile zapłacimy w marketach? Bokaa - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Bokaa - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Bokaa: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Botswanie: pula botswańska (BWP). Za 10 złotych dostaniesz 34,3 puli botswańskiej. Za 100 złotych dostaniesz 343 pule botswańskie. A w drugę stronę: Za 10 pul botswańskich dostaniesz 2,98 złotego.


Wakacje i wycieczki w Botswany

Czy w sklepach jest drogo w Bokaa? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Bokaa? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Bokaa, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Bokaa? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Bokaa? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Bokaa? Czy jedzenie na mieście w Bokaa jest droższe niż w Polsce?A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Bokaa w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Namibi, Zimbabwe, Swazilandzie, Lesotho i RPA.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Bokaa

Bokaa - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 5,2 tys. zł

zarobki średnio

5,2 tys. zł
2.7% mniej niż w Polsce

koszty życia w Bokaa

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 5,2 tys. zł (18 tys. BWP)

Jakie różnią się ceny w miastach w Botswanie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Botswanie

Ceny: Gaborone   Palapye   Kanye   Lobatse   Mahalapye   Mochudi   Molepolole   Ramotswa   Thamaga   Francistown  

Koszty utrzymania w Botswanie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Botswanie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: