Ceny w Letlhakane

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Letlhakane? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Letlhakane.

Letlhakane zmiany cen hikersbay.com
Letlhakane Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Letlhakane? Czy koszty życia w Letlhakane są wyższe od tych w Polsce? Letlhakane - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Letlhakane: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 4 godziny temu)

Waluta w Botswanie: pula botswańska (BWP). Za 10 złotych dostaniesz 33,5 puli botswańskiej. Za 100 złotych dostaniesz 335 pul botswańskich. A w drugę stronę: Za 10 pul botswańskich dostaniesz 2,98 złotego.


Czy hotele są drogie w Letlhakane? Ile zapłacimy za pokój w Letlhakane?

Średni koszt noclegu w Letlhakane to 413 zł (1,38 tys. BWP). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Letlhakane 293 zł (982 BWP). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 404 zł (1,35 tys. BWP)


Czy w sklepach jest drogo w Letlhakane? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Letlhakane? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Letlhakane, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Letlhakane? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Letlhakane? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Letlhakane? Czy jedzenie na mieście w Letlhakane jest droższe niż w Polsce?W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Letlhakane w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Namibi, Zimbabwe, Swazilandzie, Lesotho i RPA.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Letlhakane

Letlhakane - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,04 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

1,04 tys. zł
69% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 2,84 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

2,84 tys. zł
36% mniej niż w Polsce

koszty życia w Letlhakane

  1. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,04 tys. zł (3,5 tys. BWP)
  2. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 746 zł (2,5 tys. BWP)
  3. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 3,13 tys. zł (10,5 tys. BWP)
  4. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 2,84 tys. zł (9,5 tys. BWP)

Jakie różnią się ceny w miastach w Botswanie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Botswanie

Ceny: Gaborone   Palapye   Kanye   Lobatse   Mahalapye   Mochudi   Molepolole   Ramotswa   Thamaga   Francistown  

Koszty utrzymania w Botswanie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Botswanie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: