Ceny w Selibe Phikwe

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Selibe Phikwe? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Selibe Phikwe.

Selibe Phikwe zmiany cen hikersbay.com
Selibe Phikwe Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Selibe Phikwe - jakie są ceny w supermarketach? Selibe Phikwe - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Selibe Phikwe - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Selibe Phikwe: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 3 godziny temu)

Waluta w Botswanie: pula botswańska (BWP). Za 10 złotych dostaniesz 33,5 puli botswańskiej. Za 100 złotych dostaniesz 335 pul botswańskich. A w drugę stronę: Za 10 pul botswańskich dostaniesz 2,98 złotego.


Czy hotele są drogie w Selibe Phikwe? Ile zapłacimy za pokój w Selibe Phikwe?

Średnia cena noclegu w Selibe Phikwe wynosi 405 zł (1,36 tys. BWP). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Selibe Phikwe 323 zł (1,08 tys. BWP). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 488 zł (1,63 tys. BWP)


Czy w sklepach jest drogo w Selibe Phikwe? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Selibe Phikwe? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Selibe Phikwe, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Selibe Phikwe? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Selibe Phikwe? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Selibe Phikwe? Czy jedzenie na mieście w Selibe Phikwe jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Selibe Phikwe będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Namibi, Zimbabwe, Swazilandzie, Lesotho i RPA.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Selibe Phikwe

Selibe Phikwe - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena zarobki średnio 3,88 tys. zł

zarobki średnio

3,88 tys. zł
28% mniej niż w Polsce

koszty życia w Selibe Phikwe

  1. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 3,88 tys. zł (13 tys. BWP)

Jakie różnią się ceny w miastach w Botswanie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Botswanie

Ceny: Gaborone   Palapye   Kanye   Lobatse   Mahalapye   Mochudi   Molepolole   Ramotswa   Thamaga   Francistown  

Koszty utrzymania w Botswanie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Botswanie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: