Zobacz też: ceny w restauracjach koszty życia koszty rozrywki
Ceny żywności w Wyspach Dziewiczych w 2026 roku
Ile kosztują zakupy spożywcze w Wyspach Dziewiczych?
Sprawdź ceny pieczywa, mleka, jajek, owoców, warzyw i innych podstawowych produktów spożywczych w Wyspach Dziewiczych.
- Bochenek chleba
- 17,7 zł (11,7 zł - 19,5 zł)
- ser
- 51 zł (42 zł - 59 zł)
- ryż
- 16,7 zł (7,8 zł - 27 zł)
- pomidory
- 28 zł (25 zł - 31 zł)
- banany
- 13,8 zł (12,1 zł - 15,6 zł)
- wino
- 43 zł (39 zł - 47 zł)
Waluta na Wyspach Dziewiczych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,56 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 25,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 39 złotych.
Jak różnią się ceny w miastach na Wyspach Dziewiczych? Zobacz tu: Ceny w miastach na Wyspach Dziewiczych
Ceny
Noclegi: Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Atrakcje i bilety: Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
chleb
17,7 zł (11,7 zł - 19,5 zł)
250% więcej niż w Polsce
ser
51 zł (42 zł - 59 zł)
o połowę więcej niż w Polsce
ryż
16,7 zł (7,8 zł - 27 zł)
200% więcej niż w Polsce
pomidory
28 zł (25 zł - 31 zł)
150% więcej niż w Polsce
banany
13,8 zł (12,1 zł - 15,6 zł)
110% więcej niż w Polsce
wino
43 zł (39 zł - 47 zł)
65% więcej niż w Polsce
Poniżesz znajdziesz zestawienie cen nabiału, sera, napojów, warzyw i owoców na Wyspach Dziewiczych (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)
Lista cen produktów spożywczych dostępnych w marketach i małych sklepach na Wyspach Dziewiczych
- Mleko 1 litr 10,5 zł (2,7 USD)
- Chleb pół kilo 17,7 zł (4,5 USD)
- Jaja 12 sztuk 24 zł (6,1 USD)
- Kilo sera 51 zł (13 USD)
- Woda butelka półtora litra 7,4 zł (1,9 USD)
- Butelka wina (średnia półka) 43 zł (11 USD)
- Lokalne piwo (pół litra) 15,6 zł (4 USD)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 6,8 zł (1,8 USD)
- Paczka papierosów (Marlboro) 20 zł (5,3 USD)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 51 zł (13 USD)
- Jabłka (1kg) 12,1 zł (3,1 USD)
- Pomarańcze (1kg) 7,8 zł (2 USD)
- Ziemniaki (1kg) 23 zł (5,9 USD)
- Sałata (1 główka) 34 zł (8,7 USD)
- Kilo białego ryżu 16,7 zł (4,3 USD)
- Pomidory (1kg) 28 zł (7,2 USD)
- Banany (1kg) 13,8 zł (3,5 USD)
- Cebula (1kg) 18,2 zł (4,7 USD)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 78 zł (20 USD)
- Gruszki (1kg) 14,5 zł (3,7 USD)
- Ogórek (1kg) 15,5 zł (4 USD)
- Woda Perrier (mała butelka 0,33l) 3,8 zł (0,96 USD)
- Kiełbasa (1kg) 84 zł (22 USD)
- Biały ser (1kg) 71 zł (18,2 USD)