Ceny w Gitega

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Gitega? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Gitega.

Gitega zmiany cen hikersbay.com
Gitega Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Gitega - jakie są ceny w supermarketach? Gitega - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Gitega - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Gitega: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 5 godzin temu)

Waluta w Burundi: frank burundyjski (BIF). Za 10 złotych dostaniesz 7,12 tysiąca franków burundyjskich. Za 100 złotych dostaniesz 71,2 tysiąca franków burundyjskich. A w drugę stronę: Za 100 franków burundyjskich dostaniesz 0,14 złotego.


Czy hotele są drogie w Gitega? Ile zapłacimy za pokój w Gitega?

Średnia cena noclegu w Gitega wynosi 61 zł (14 €).


Czy w sklepach jest drogo w Gitega? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Gitega? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Gitega, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Gitega? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Gitega? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Gitega? Czy jedzenie na mieście w Gitega jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 22,1 tysiąca złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 22,1 tysiąca złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44,1 tysiąca złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11 tysięcy złotych.


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Gitega będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Rwandzie, Ugandzie, Tanzanii, Komgo Demokratycznym i Kenii.

Gitega - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena tania restauracja 22,1 tys. zł

tania restauracja

22,1 tys. zł
63,000% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22,1 tys. zł

lokalne piwo

22,1 tys. zł
160,000% więcej niż w Polsce

cena kawa 22,1 tys. zł

kawa

22,1 tys. zł
170,000% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 22,1 tys. zł

mac burger king lub podobny bar

22,1 tys. zł
73,000% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11 tys. zł

cola pepsi sprite mirinda

11 tys. zł
150,000% więcej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Gitega

  1. Posiłek w taniej restauracji 22,1 tys. zł (5,08 tys. €)
  2. Kawa cappuccino 22,1 tys. zł (5,08 tys. €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 22,1 tys. zł (5,08 tys. €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22,1 tys. zł (5,08 tys. €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 44,1 tys. zł (10,2 tys. €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11 tys. zł (2,54 tys. €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Burundi? Zobacz tu: Ceny w miastach w Burundi

Ceny: Bużumbura   Bururi   Gitega  

Koszty utrzymania w Burundi: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Burundi z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

350 zł
1100% więcej niż w Polsce