Ceny w Puerto Aysen (Aisen)

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Puerto Aysen (Aisen)? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Puerto Aysen (Aisen).

Puerto Aysen (Aisen) - ile zapłacimy w marketach? Puerto Aysen (Aisen) - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Puerto Aysen (Aisen) - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Puerto Aysen (Aisen): ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 12 godzin temu)

Waluta w Chile: peso chilijskie (CLP). Za 10 złotych dostaniesz 2,33 tysiąca pesos chilijskich. Za 100 złotych dostaniesz 23,3 tysiąca pesos chilijskich. A w drugę stronę: Za 100 pesos chilijskich dostaniesz 0,429 złotego.


Czy hotele są drogie w Puerto Aysen (Aisen)? Ile zapłacimy za pokój w Puerto Aysen (Aisen)?

Uśredniony koszt noclegu w Puerto Aysen (Aisen) to 239 zł (55,7 tys. CLP).


Czy w sklepach jest drogo w Puerto Aysen (Aisen)? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Puerto Aysen (Aisen)? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Puerto Aysen (Aisen), takich jak: pomidory, pomarańcze, sałata, cebula lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Puerto Aysen (Aisen)? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Puerto Aysen (Aisen)? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Puerto Aysen (Aisen)? Czy jedzenie na mieście w Puerto Aysen (Aisen) jest droższe niż w Polsce?


Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Puerto Aysen (Aisen), m.in: pomidory, pomarańcze, sałata, cebula lub ziemniaki


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Puerto Aysen (Aisen) w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Argentynie, Urugwaju, Paragwaju, Boliwii i Czarnogórze.

Puerto Aysen (Aisen) - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena pomidory 0,0093 zł

pomidory

0,0093 zł
100% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Puerto Aysen (Aisen)

  1. Ziemniaki (1kg) 0,0052 zł (1,2 CLP)
  2. Sałata (1 główka) 0,0064 zł (1,5 CLP)
  3. Pomidory (1kg) 0,0093 zł (2,2 CLP)
  4. Cebula (1kg) 0,0042 zł (0,97 CLP)
  5. Jabłka (1kg) 0,017 zł (3,9 CLP)
  6. Pomarańcze (1kg) 0,017 zł (3,9 CLP)

Jakie różnią się ceny w miastach w Chile? Zobacz tu: Ceny w miastach w Chile

Ceny: Santiago   Temuco   Viña del Mar   Rancagua   Chillán   Puerto Montt   Concepción   Osorno   San Bernardo   Valparaíso  

Koszty utrzymania w Chile: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Chile z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: