Ceny w Jieyang

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Jieyang? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Jieyang.

Jieyang zmiany cen hikersbay.com
Jieyang Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Jieyang? Czy koszty życia w Jieyang są wyższe od tych w Polsce? Jieyang - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Jieyang: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 6 godzin temu)

Waluta w Chinach: juan chiński (CNY). Za 10 złotych dostaniesz 19,1 juana chińskiego. Za 100 złotych dostaniesz 191 juanów chińskich. A w drugę stronę: Za 10 juanów chińskich dostaniesz 5,24 złotego.


Zbiorczo można powiedzieć, że w Jieyang jest taniej niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 14%. Stołowanie się w restauracjach i barach będzie tańsze o 41%. A w przypadku kosztów życia w Jieyang to są one niższe od kosztów w Polsce o około 25%. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce o 7.5%.

Czy hotele są drogie w Jieyang? Ile zapłacimy za pokój w Jieyang?

Średni koszt noclegu w Jieyang to 136 zł (259 CNY). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Jieyang 96 zł (183 CNY). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 98 zł (187 CNY) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Jieyang za mniej więcej 176 zł (337 CNY) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 262 zł (500 CNY)


Czy w sklepach jest drogo w Jieyang? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Jieyang? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Jieyang, takich jak: pomidory, pomarańcze, zagraniczne piwo, jabłka lub ryż (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Jieyang? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Jieyang? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Jieyang? Czy jedzenie na mieście w Jieyang jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 10,5 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 21 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 105 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 10 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 1,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Jieyang, m.in: pomidory, pomarańcze, zagraniczne piwo, jabłka lub ryż


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Jieyang w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Mongolii, Bhutanie, Makau, Hong Kongu i Birmie.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Jieyang

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Jieyang

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Jieyang

Jieyang - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 215 zł (157 zł - 245 zł)

opłaty

215 zł (157 zł - 245 zł)
79% mniej niż w Polsce

cena internet 43 zł (26 zł - 52 zł)

internet

43 zł (26 zł - 52 zł)
27% mniej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 192 zł (79 zł - 262 zł)

spodnie jeansy

192 zł (79 zł - 262 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 5,24 tys. zł

zarobki średnio

5,24 tys. zł
2.2% mniej niż w Polsce

cena chleb 6,3 zł (3,1 zł - 10,5 zł)

chleb

6,3 zł (3,1 zł - 10,5 zł)
33% więcej niż w Polsce

cena ser 52 zł (52 zł - 52 zł)

ser

52 zł (52 zł - 52 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 3,4 zł (1,6 zł - 5,2 zł)

ryż

3,4 zł (1,6 zł - 5,2 zł)
40% mniej niż w Polsce

cena pomidory 6,3 zł (4,2 zł - 10,5 zł)

pomidory

6,3 zł (4,2 zł - 10,5 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena banany 4,4 zł (2,1 zł - 7,9 zł)

banany

4,4 zł (2,1 zł - 7,9 zł)
30% mniej niż w Polsce

cena wino 47 zł (47 zł - 47 zł)

wino

47 zł (47 zł - 47 zł)
89% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 10,5 zł (7,9 zł - 15,7 zł)

tania restauracja

10,5 zł (7,9 zł - 15,7 zł)
70% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 5 zł (3,1 zł - 13,1 zł)

lokalne piwo

5 zł (3,1 zł - 13,1 zł)
64% mniej niż w Polsce

cena kawa 12,6 zł (4,2 zł - 24 zł)

kawa

12,6 zł (4,2 zł - 24 zł)
1.3% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 1 zł (0,94 zł - 1 zł)

butelka wody

1 zł (0,94 zł - 1 zł)
82% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 21 zł (16,8 zł - 21 zł)

mac burger king lub podobny bar

21 zł (16,8 zł - 21 zł)
30% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 1,6 zł (1,6 zł - 2,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

1,6 zł (1,6 zł - 2,6 zł)
78% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Jieyang

  1. Mleko 1 litr 7,5 zł (14,3 CNY)
  2. Chleb pół kilo 6,3 zł (12 CNY)
  3. Jaja 12 sztuk 5,5 zł (10,6 CNY)
  4. Kilo sera 52 zł (100 CNY)
  5. Woda butelka półtora litra 2 zł (3,8 CNY)
  6. Butelka wina (średnia półka) 47 zł (90 CNY)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 2,4 zł (4,7 CNY)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 4,7 zł (9 CNY)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 8,6 zł (16,5 CNY)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 24 zł (46 CNY)
  11. Jabłka (1kg) 6,1 zł (11,7 CNY)
  12. Pomarańcze (1kg) 5,6 zł (10,7 CNY)
  13. Ziemniaki (1kg) 3,5 zł (6,7 CNY)
  14. Sałata (1 główka) 1,8 zł (3,5 CNY)
  15. Kilo białego ryżu 3,4 zł (6,5 CNY)
  16. Pomidory (1kg) 6,3 zł (12 CNY)
  17. Banany (1kg) 4,4 zł (8,3 CNY)
  18. Cebula (1kg) 4,4 zł (8,3 CNY)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 62 zł (119 CNY)

ceny w restauracjach w Jieyang

  1. Posiłek w taniej restauracji 10,5 zł (20 CNY)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 105 zł (200 CNY)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 21 zł (40 CNY)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 5 zł (9,5 CNY)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 11,8 zł (23 CNY)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 1,6 zł (3 CNY)
  7. Woda (0,33l butelka) 1 zł (2 CNY)
  8. Kawa cappuccino 12,6 zł (24 CNY)

koszty życia w Jieyang

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 354 zł (675 CNY)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 183 zł (350 CNY)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 60,6 tys. zł (116 tys. CNY)
  4. Benzyna (1 litr) 4,5 zł (8,7 CNY)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 68,1 tys. zł (130 tys. CNY)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 215 zł (410 CNY)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,92 tys. zł (3,67 tys. CNY)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 43 zł (83 CNY)
  9. numb_34 39 zł (74 CNY)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 73,3 tys. zł (140 tys. CNY)
  11. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 5,24 tys. zł (10 tys. CNY)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 5.3%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 5,2 zł (10 CNY)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 1,3 zł (2,5 CNY)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 42 zł (80 CNY)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 192 zł (366 CNY)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 162 zł (310 CNY)

koszty rozrywki w Jieyang

  1. Kino pojedynczy bilet 26 zł (50 CNY)

Jakie różnią się ceny w miastach w Chinach? Zobacz tu: Ceny w miastach w Chinach

Ceny: Pekin   Chengdu   Chongqing   Kanton   Nankin   Szanghaj   Tiencin   Wuhan   Xi'an   Harbin  

Koszty utrzymania w Chinach: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Chinach z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

43 zł (26 zł - 52 zł)
27% mniej niż w Polsce

butelka wody

1 zł (0,94 zł - 1 zł)
82% mniej niż w Polsce

banany

4,4 zł (2,1 zł - 7,9 zł)
30% mniej niż w Polsce

wino

47 zł (47 zł - 47 zł)
89% więcej niż w Polsce