Ceny ŚRODKI DO CZYSZCZENIA KUCHNI Zagrzeb maj 2025

Co można kupić w supermarketach Zagrzebiu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Zagrzebiu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

ŚRODKI DO CZYSZCZENIA KUCHNI

  1. Permetaliczny 650 ml: 13 zł (23 HRK) (Permetal 650 ml)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Zagrzebiu.

Najlepiej sprzedające się PIWO SOKI GAZOWANE SOKI NIEGAZOWANE NAPÓJ ENERGETYCZNY MROŻONA HERBATA WODA GAZOWANA WODA NIEGAZOWANA NAPÓJ W PROSZKU I TABLETKI MUSUJĄCE DUCHY WINO NAPOJE CHŁODZĄCE SYROPY GAZETA CZASOPISMO KRZYŻÓWKA MINIATURY I CHEERLEADING MARGARYNA SER, SER TOPIONY, TWAROŻEK JOGURT JOGURT OWOCOWY ŚMIETANA MASŁO MLEKO DESER PRODUKT BIAŁKOWY WYPIEKI KRAKERSY FRYTKI KOZIOŁKI LASKI ORZESZKI ZIEMNE I ORZECHY PRECLE POPCORN I KUKURYDZA CUKIERKI, GUMA DO ŻUCIA CZEKOLADA CIASTKA GOFRY I WAFLE BOMBONIERE JARZYNA OWOC KIEŁBASKI, HOT DOGI SALAMI KURCZAK I INDYK PROSCIUTTO, BOCZEK, SKWARKI MIĘSO I PRODUKTY MIĘSNE LODY I DESERY OWOCE MROŻONE WARZYWA MROŻONE MIĘSO MROŻONE CIASTA MROŻONE RYBY MROŻONE MĄKA TOSTY, HERBATNIKI MAKARON RYŻ PRZYPRAWY, DODATKI DO POTRAW OLEJ PŁATKI KUKURYDZIANE CAPPUCINO CUKIER DANIA GOTOWE POMIDOR NAPOJE SŁODKIE PASTY DO SMAROWANIA PASZTET I PRODUKTY MIĘSNE PUSZKI RYBNE KECZUP, MUSZTARDA, MAJONEZ SERY I PASTY MLECZNE LIŚCIE NA KORĘ, STRUDELE CHLEB CIASTO DROŻDŻE JAJA GOTOWE KREMY SKŁADNIKI NA CIASTA NAPOJE CZEKOLADOWE POLENTA ZUPY W TORBIE ZUPY W KOSTCE CRUMPET GRIS PIELĘGNACJA CIAŁA PIELĘGNACJA WŁOSÓW HIGIENA JAMY USTNEJ GOLIĆ DEZODORANT PAPIER TOALETOWY ŻYWNOŚĆ DLA NIEMOWLĄT PIELUCHA SZAMPON I KĄPIEL KASZE DLA NIEMOWLĄT MYDŁA W PŁYNIE PODPASKI HIGIENICZNE CHUSTECZKI PAPIEROWE KREMY PREZERWATYWY INNY MYDŁA STAŁE WILGOTNE CHUSTECZKI KAWA KAWA ROZPUSZCZALNA KULKI ZBOŻOWE HERBATA PŁATKI OWSIANE MUSLI ŚNIADANIE KARMA DLA PSÓW KARMA DLA KOTÓW DETERGENTY I ZMIĘKCZACZE ORAZ DO PRANIA ŚRODKI DO MYCIA NACZYŃ I SZKŁO ŚRODKI DO CZYSZCZENIA ŁAZIENEK I TOALET ŚRODKI DO CZYSZCZENIA KUCHNI ŚRODKI CZYSZCZĄCE ŚCIERNE ŚRODKI DO CZYSZCZENIA POWIERZCHNI DREWNA KWAS SOLNY RĘCZNIKI PAPIEROWE FOLIA AKCESORIA CZYSZCZĄCE TORBY LATARNIE KLEJ FOLIA, PAPIER DO PIECZENIA , GĄBKI NACZYNIA DO CZYSZCZENIA INSEKTYCYDY

Najlepiej sprzedające się

  1. Coca Cola 2 l: 8,4 zł (15 HRK)
  2. Szynka gotowana Pik Vrbovec 125 g: 10,7 zł (19 HRK) (Šunka kuhana naresci Pik Vrbovec 125 g)
  3. Coca Cola Zero 2 l: 7,9 zł (14 HRK)
  4. Poli salami mini 220 g: 9 zł (16 HRK) (Salama Poli mini 220 g)

ceny Najlepiej sprzedające się (25) >>

Powrót do listy kategorii

PIWO

  1. Piwo Budweiser puszka 0,5 l: 5,6 zł (10 HRK) (Pivo Budweiser limenka 0,5 l)
  2. Piwo Golden Pan puszka 0,5 l: 5,1 zł (9 HRK) (Pivo Zlatni Pan limenka 0,5 l)
  3. Patelnia do piwa 0,5 l puszka: 5,9 zł (10,5 HRK) (Pivo Pan 0,5 l limenka)
  4. Piwo Marzec chłodne 0,5 l: 5,6 zł (10 HRK) (Pivo Ožujsko cool 0,5 l)

ceny PIWO (77) >>

Powrót do listy kategorii

WINO

  1. Wino Graševina Ilok 1 l: 19,2 zł (34 HRK) (Vino Graševina Ilok 1 l)
  2. Wino Laguna Malvasia Istriana 1 l: 24 zł (42 HRK) (Vino Laguna Malvazija Istarska 1 l)
  3. Wrona winna 1 l Vinea: 15,2 zł (27 HRK) (Vino vranac 1 l Vinea)
  4. Wino Traminac 0,75 l: 26 zł (46 HRK) (Vino Traminac 0,75 l)

ceny WINO (22) >>

Powrót do listy kategorii

SER, SER TOPIONY, TWAROŻEK

  1. Ser świeży szybki 10% Dukat 500 g: 10,1 zł (18 HRK) (Sir svježi posni 10% Dukat 500 g)
  2. Dukat Salakis feta 250 g: 11,3 zł (20 HRK)
  3. Gouda 400 g: 21 zł (37 HRK)
  4. Ser Zagreb Dukat 375 g: 10,1 zł (18 HRK) (Sir zagrebački Dukat 375 g)

ceny SER, SER TOPIONY, TWAROŻEK (24) >>

Powrót do listy kategorii

CUKIERKI, GUMA DO ŻUCIA

  1. Cukierki Złoty Miś Haribo 200 g: 9,6 zł (17 HRK) (Bomboni Zlatni medo Haribo 200 g)
  2. Cukierki 505 z linią 100 g Kraš: 3,1 zł (5,5 HRK) (Bombon 505 s crtom 100 g Kraš)
  3. Smarties wolą cukierki Nestle 36X38 g: 4,1 zł (7,3 HRK) (Smarties draže bomboni Nestle 36X38 g)
  4. Ki-Ki Tutti Frutti Sierpowe Cukierki 100 g: 4,2 zł (7,5 HRK) (Bomboni Ki-Ki Tutti Frutti srp2 Kraš 100 g)

ceny CUKIERKI, GUMA DO ŻUCIA (30) >>

Powrót do listy kategorii

JAJA

  1. Jajka świeże A kl. Klasa M 10 1 Ultra: 7,3 zł (13 HRK) (Svježa jaja A kl. razred M 10 1 Ultra)
  2. Najszczęśliwsze jaja klasy 6 1 o różnych rozmiarach z wolnego wybiegu Perfa: 7,3 zł (13 HRK) (Najsretnija jaja a klase 6 1 različite veličine iz slobodnog uzgoja Perfa)

ceny JAJA (2) >>

Powrót do listy kategorii

SKŁADNIKI NA CIASTA

  1. Nadzienie makowe Szafran 200 g: 8,2 zł (14,5 HRK) (Mak nadjev Šafram 200 g)
  2. Mak mielony 200 g Ultra: 8,4 zł (15 HRK) (Mak mljeveni 200 g Ultra)
  3. Cukier wanilinowy 10 g 5+1 wolna Podravka: 3,3 zł (5,9 HRK) (Vanilin šećer 10 g 5+1 gratis Podravka)
  4. Proszek do pieczenia 12 g 5+1 gratis Podravka: 3,3 zł (5,9 HRK) (Prašak za pecivo 12 g 5+1 gratis Podravka)

ceny SKŁADNIKI NA CIASTA (16) >>

Powrót do listy kategorii

PAPIER TOALETOWY

  1. Papier toaletowy 3 warstwy Violeta, 12 rolek: 21 zł (37 HRK) (Toaletni papir 3 sloja Violeta, 12 rola)
  2. Ręcznik kuchenny papierowy Jumbo 3SL 1 1 XXL Ciocia Violeta: 6,8 zł (12 HRK) (Papirnati kuhinjski ručnik Jumbo 3SL 1 1 XXL Teta Violeta)
  3. Papier toaletowy Violeta 2 warstwy 8 rolek: 8,4 zł (15 HRK) (Toaletni papir Violeta 2 sloja 8 rola)
  4. Papierowy ręcznik kuchenny super miękki 2SL 2 rolki Ciocia Violeta: 5,6 zł (10 HRK) (Papirnati kuhinjski ručnik super soft 2SL 2 role Teta Violeta)

ceny PAPIER TOALETOWY (9) >>

Powrót do listy kategorii

CHUSTECZKI PAPIEROWE

  1. Chusteczki papierowe fioletowe 3 Rys. 10 1 Violeta: 6,8 zł (12 HRK) (Maramice papirnate ljubičica 3 sl 10 1 Violeta)

ceny CHUSTECZKI PAPIEROWE (1) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Chorwacji? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Chorwacji? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Chorwacji

Ceny: Hvar   Rijeka   Brač   Wyspy Chorwacji   Čakovec   Pula   Rijeka   Sisak   Velika Gorica   Zadar   Zagrzeb   Dubrownik   Split   Szybenik  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Chorwacji: Zagrzeb   Dubrownik   Split  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Chorwacji można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Chorwacji: Zagrzeb   Split  

Ceny pizzy w Chorwacji: Zagrzeb   Dubrownik   Split  

Ceny KFC w Chorwacji: Zagrzeb  

Waluta w Chorwacji: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,35 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,5 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,5 złotego.