Ceny w Mancie

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Mancie? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Mancie.

Manta zmiany cen hikersbay.com
Manta Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Manta - ile zapłacimy w marketach? Manta - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Manta - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Mancie: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 3 godziny temu)

Waluta w Ekwadorze: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,41 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 24,1 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 41,4 złotego.


Ogólnie biorąc pod uwagę różne koszty, to nie ma znaczących różnic w Mancie od kosztów w Polsce. Na jedzenie wydamy bardzo podobne kwoty jak u nas. Stołowanie się w restauracjach i barach będzie tańsze o 5.2%. Z kolei koszty życia w Mancie są niższe niż koszty w Polsce o 26%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 23%.

Czy hotele są drogie w Mancie? Ile zapłacimy za pokój w Mancie?

Uśredniony koszt noclegu w Mancie to 214 zł (52 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Mancie to mniej więcej 141 zł (34 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 169 zł (41 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Mancie za mniej więcej 237 zł (57 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 318 zł (77 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Mancie? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Mancie? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Mancie, takich jak: papierosy, sałata, ser, zagraniczne piwo lub wino (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Mancie? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Mancie? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Mancie? Czy jedzenie na mieście w Mancie jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 12,4 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 29 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 186 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 14,5 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 4,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Mancie, m.in: papierosy, sałata, ser, zagraniczne piwo lub wino


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Mancie w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kolumbii, Peru, Panamie, Kostaryce i Nikaragui.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Mancie

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Mancie

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Mancie

Manta - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 326 zł (220 zł - 497 zł)

opłaty

326 zł (220 zł - 497 zł)
69% mniej niż w Polsce

cena internet 148 zł (112 zł - 228 zł)

internet

148 zł (112 zł - 228 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 228 zł (124 zł - 414 zł)

spodnie jeansy

228 zł (124 zł - 414 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 1,85 tys. zł

zarobki średnio

1,85 tys. zł
65% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,97 tys. zł (1,24 tys. zł - 2,9 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

1,97 tys. zł (1,24 tys. zł - 2,9 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 3,14 tys. zł (2,07 tys. zł - 3,73 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

3,14 tys. zł (2,07 tys. zł - 3,73 tys. zł)
29% mniej niż w Polsce

cena chleb 7,1 zł (5 zł - 9,1 zł)

chleb

7,1 zł (5 zł - 9,1 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ser 24 zł (12,4 zł - 54 zł)

ser

24 zł (12,4 zł - 54 zł)
31% mniej niż w Polsce

cena ryż 6 zł (3,5 zł - 10,4 zł)

ryż

6 zł (3,5 zł - 10,4 zł)
5.9% więcej niż w Polsce

cena pomidory 5,7 zł (2,1 zł - 11,4 zł)

pomidory

5,7 zł (2,1 zł - 11,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena banany 4,5 zł (2,1 zł - 9,1 zł)

banany

4,5 zł (2,1 zł - 9,1 zł)
28% mniej niż w Polsce

cena wino 40 zł (16,6 zł - 83 zł)

wino

40 zł (16,6 zł - 83 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 12,4 zł (10,4 zł - 23 zł)

tania restauracja

12,4 zł (10,4 zł - 23 zł)
65% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 7,2 zł (4,1 zł - 12,4 zł)

lokalne piwo

7,2 zł (4,1 zł - 12,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 9,9 zł (6,2 zł - 12,4 zł)

kawa

9,9 zł (6,2 zł - 12,4 zł)
23% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 2,2 zł (2,1 zł - 8,3 zł)

butelka wody

2,2 zł (2,1 zł - 8,3 zł)
63% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 29 zł (25 zł - 33 zł)

mac burger king lub podobny bar

29 zł (25 zł - 33 zł)
3.4% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 4,3 zł (2,5 zł - 12,4 zł)

cola pepsi sprite mirinda

4,3 zł (2,5 zł - 12,4 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Mancie

  1. Mleko 1 litr 5 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 7,1 zł (1,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 9,2 zł (2,2 USD)
  4. Kilo sera 24 zł (5,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 4,2 zł (1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 40 zł (9,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,8 zł (1,6 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,3 zł (2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 23 zł (5,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 30 zł (7,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 9,3 zł (2,2 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 5,9 zł (1,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 3,7 zł (0,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 2,7 zł (0,66 USD)
  15. Kilo białego ryżu 6 zł (1,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 5,7 zł (1,4 USD)
  17. Banany (1kg) 4,5 zł (1,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 4,5 zł (1,1 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 24 zł (5,9 USD)

ceny w restauracjach w Mancie

  1. Posiłek w taniej restauracji 12,4 zł (3 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 186 zł (45 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 29 zł (7 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 7,2 zł (1,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 12,4 zł (3 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 4,3 zł (1 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 2,2 zł (0,52 USD)
  8. Kawa cappuccino 9,9 zł (2,4 USD)

koszty życia w Mancie

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 1,7 zł (0,4 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 114 zł (28 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 2,6 zł (0,64 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 82,8 tys. zł (20 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,97 tys. zł (475 USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,28 tys. zł (310 USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,72 tys. zł (1,14 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 3,14 tys. zł (758 USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 326 zł (79 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 148 zł (36 USD)
  11. numb_34 50 zł (12 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 228 zł (55 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 186 zł (45 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 453 zł (109 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 373 zł (90 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99,4 tys. zł (24 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 980 zł (237 USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 7,72 tys. zł (1,86 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 25,9 tys. zł (6,25 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 4,83 tys. zł (1,17 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 1,85 tys. zł (447 USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 7.8%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 6,2 zł (1,5 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,3 zł (2 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 35 zł (8,5 USD)

Manta koszty życia hikersbay.com
Manta Koszty Życia

koszty rozrywki w Mancie

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 171 zł (41 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 87 zł (21 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 29 zł (7 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Ekwadorze? Zobacz tu: Ceny w miastach w Ekwadorze

Ceny: Cuenca   Guayaquil   Ibarra   Manta   Quito   Ambato   Loja   Machala   La Libertad   Riobamba  

Koszty utrzymania w Ekwadorze: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Ekwadorze z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem małego mieszkania w centrum

1,97 tys. zł (1,24 tys. zł - 2,9 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

3,14 tys. zł (2,07 tys. zł - 3,73 tys. zł)
29% mniej niż w Polsce

opłaty

326 zł (220 zł - 497 zł)
69% mniej niż w Polsce

zarobki średnio

1,85 tys. zł
65% mniej niż w Polsce

butelka wody

2,2 zł (2,1 zł - 8,3 zł)
63% mniej niż w Polsce

internet

148 zł (112 zł - 228 zł)
150% więcej niż w Polsce