Ceny w Keren

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Keren? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Keren.

Keren zmiany cen hikersbay.com
Keren Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Keren? Czy koszty życia w Keren są wyższe od tych w Polsce? Keren - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Keren: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta w Erytrea: nakfa erytrejska (ERN). Za 10 złotych dostaniesz 38,2 nakfy erytrejskiej. Za 100 złotych dostaniesz 382 nakfy erytrejskie. A w drugę stronę: Za 10 nakf erytrejskich dostaniesz 2,62 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Keren? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Keren? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Keren, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Keren? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Keren? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Keren? Czy jedzenie na mieście w Keren jest droższe niż w Polsce?W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Keren w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Dżibuti, Etiopii, Sudanie, Jemenie i Arabii Saudyjskiej.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Keren

Keren - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Keren

  1. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 3,93 tys. zł (1 tys. USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Erytrea? Zobacz tu: Ceny w miastach w Erytrea

Ceny: Asmara   Keren  

Koszty utrzymania w Erytrea: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Erytrea z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: