Ceny w Angeles

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Angeles? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Angeles.

Angeles zmiany cen hikersbay.com
Angeles Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Angeles - ile zapłacimy w marketach? Angeles - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Angeles - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Angeles: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 2 godziny temu)

Waluta na Filipinach: peso filipińskie (PHP). Za 10 złotych dostaniesz 157 pesos filipińskich. Za 100 złotych dostaniesz 1,57 tysiąca pesos filipińskich. A w drugę stronę: Za 100 pesos filipińskich dostaniesz 6,37 złotego.


Zbiorczo można powiedzieć, że w Angeles jest taniej niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 6%. Stołowanie się w restauracjach i barach będzie tańsze o 40%. A w przypadku kosztów życia w Angeles to są one niższe od kosztów w Polsce o około 17%. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce o 32%.

Czy hotele są drogie w Angeles? Ile zapłacimy za pokój w Angeles?

Uśredniony koszt noclegu w Angeles to 197 zł (3,1 tys. PHP). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 119 zł (1,87 tys. PHP) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 32 zł (507 PHP). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Angeles to mniej więcej 182 zł (2,85 tys. PHP). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 207 zł (3,25 tys. PHP) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Angeles za mniej więcej 255 zł (3,99 tys. PHP) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 406 zł (6,38 tys. PHP)


Czy w sklepach jest drogo w Angeles? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Angeles? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Angeles, takich jak: jaja, pierś z kurczaka, woda butelkowana, ser lub jabłka (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Angeles? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Angeles? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Angeles? Czy jedzenie na mieście w Angeles jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 19,1 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 15,6 złotego. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 96 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 8,9 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Angeles, m.in: jaja, pierś z kurczaka, woda butelkowana, ser lub jabłka


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Angeles w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Meksyku, Tajwanie, Brunei, Hong Kongu i Makau.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Angeles

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Angeles

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Angeles

Angeles - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 455 zł (382 zł - 637 zł)

opłaty

455 zł (382 zł - 637 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 98 zł (76 zł - 159 zł)

internet

98 zł (76 zł - 159 zł)
65% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 166 zł (75 zł - 255 zł)

spodnie jeansy

166 zł (75 zł - 255 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 1,3 tys. zł

zarobki średnio

1,3 tys. zł
76% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,22 tys. zł (765 zł - 1,91 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

1,22 tys. zł (765 zł - 1,91 tys. zł)
64% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 981 zł (637 zł - 2,23 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

981 zł (637 zł - 2,23 tys. zł)
78% mniej niż w Polsce

cena chleb 4,9 zł (2,9 zł - 7,6 zł)

chleb

4,9 zł (2,9 zł - 7,6 zł)
4.1% więcej niż w Polsce

cena ser 34 zł (19,1 zł - 64 zł)

ser

34 zł (19,1 zł - 64 zł)
1.1% mniej niż w Polsce

cena ryż 3,3 zł (2,8 zł - 4,8 zł)

ryż

3,3 zł (2,8 zł - 4,8 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena pomidory 6,2 zł (1,6 zł - 7,6 zł)

pomidory

6,2 zł (1,6 zł - 7,6 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena banany 5,2 zł (2,9 zł - 7 zł)

banany

5,2 zł (2,9 zł - 7 zł)
17% mniej niż w Polsce

cena wino 33 zł (15,9 zł - 45 zł)

wino

33 zł (15,9 zł - 45 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 19,1 zł (4,5 zł - 26 zł)

tania restauracja

19,1 zł (4,5 zł - 26 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 4,5 zł (3,8 zł - 7,6 zł)

lokalne piwo

4,5 zł (3,8 zł - 7,6 zł)
68% mniej niż w Polsce

cena kawa 7,9 zł (5,1 zł - 15,9 zł)

kawa

7,9 zł (5,1 zł - 15,9 zł)
38% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 2,2 zł (1,6 zł - 4,8 zł)

butelka wody

2,2 zł (1,6 zł - 4,8 zł)
62% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 15,6 zł (12,7 zł - 15,9 zł)

mac burger king lub podobny bar

15,6 zł (12,7 zł - 15,9 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 3,2 zł (1,6 zł - 5,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

3,2 zł (1,6 zł - 5,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Angeles

  1. Mleko 1 litr 5,8 zł (91 PHP)
  2. Chleb pół kilo 4,9 zł (77 PHP)
  3. Jaja 12 sztuk 7,4 zł (116 PHP)
  4. Kilo sera 34 zł (540 PHP)
  5. Woda butelka półtora litra 1,8 zł (29 PHP)
  6. Butelka wina (średnia półka) 33 zł (525 PHP)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 4,4 zł (70 PHP)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 5,8 zł (92 PHP)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 8,9 zł (140 PHP)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 15,4 zł (241 PHP)
  11. Jabłka (1kg) 15,5 zł (243 PHP)
  12. Pomarańcze (1kg) 11,3 zł (178 PHP)
  13. Ziemniaki (1kg) 9 zł (142 PHP)
  14. Sałata (1 główka) 7,3 zł (115 PHP)
  15. Kilo białego ryżu 3,3 zł (53 PHP)
  16. Pomidory (1kg) 6,2 zł (98 PHP)
  17. Banany (1kg) 5,2 zł (81 PHP)
  18. Cebula (1kg) 9,9 zł (155 PHP)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 33 zł (516 PHP)

ceny w restauracjach w Angeles

  1. Posiłek w taniej restauracji 19,1 zł (300 PHP)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 96 zł (1,5 tys. PHP)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 15,6 zł (245 PHP)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 4,5 zł (70 PHP)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 8,9 zł (140 PHP)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,2 zł (51 PHP)
  7. Woda (0,33l butelka) 2,2 zł (34 PHP)
  8. Kawa cappuccino 7,9 zł (124 PHP)

koszty życia w Angeles

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 0,7 zł (11 PHP)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 66 zł (1,03 tys. PHP)
  3. Benzyna (1 litr) 4,2 zł (66 PHP)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 114 tys. zł (1,79 mln PHP)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,22 tys. zł (19,1 tys. PHP)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 563 zł (8,83 tys. PHP)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 2,34 tys. zł (36,7 tys. PHP)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 981 zł (15,4 tys. PHP)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 455 zł (7,14 tys. PHP)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 98 zł (1,54 tys. PHP)
  11. numb_34 151 zł (2,37 tys. PHP)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 166 zł (2,6 tys. PHP)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 96 zł (1,5 tys. PHP)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 287 zł (4,5 tys. PHP)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 291 zł (4,57 tys. PHP)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 90,1 tys. zł (1,41 mln PHP)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 376 zł (5,9 tys. PHP)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 7,75 tys. zł (122 tys. PHP)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 26,5 tys. zł (417 tys. PHP)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 4,14 tys. zł (65 tys. PHP)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 1,3 tys. zł (20,4 tys. PHP)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 8.7%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 3,6 zł (56 PHP)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 1,3 zł (20 PHP)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 5,7 zł (90 PHP)

Angeles koszty życia hikersbay.com
Angeles Koszty Życia

koszty rozrywki w Angeles

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 104 zł (1,64 tys. PHP)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 25 zł (400 PHP)
  3. Kino pojedynczy bilet 19,1 zł (300 PHP)

Jakie różnią się ceny w miastach na Filipinach? Zobacz tu: Ceny w miastach na Filipinach

Ceny: Davao   General Santos   Manila   Quezon City   Dasmariñas   Iloilo   San Fernando   Antipolo   San Juan   San Jose del Monte  

Koszty utrzymania na Filipinach: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania na Filipinach z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

3,3 zł (2,8 zł - 4,8 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

15,6 zł (12,7 zł - 15,9 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

banany

5,2 zł (2,9 zł - 7 zł)
17% mniej niż w Polsce

ser

34 zł (19,1 zł - 64 zł)
1,1% mniej niż w Polsce

pomidory

6,2 zł (1,6 zł - 7,6 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

981 zł (637 zł - 2,23 tys. zł)
78% mniej niż w Polsce