Ceny w Brufut

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Brufut? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Brufut.

Brufut zmiany cen hikersbay.com
Brufut Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Brufut - jakie są ceny w supermarketach? Brufut - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Brufut - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Brufut: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 11 godzin temu)

Waluta w Gambii: dalasi gambijskie (GMD). Za 10 złotych dostaniesz 172 dalasi gambijskie. Za 100 złotych dostaniesz 1,72 tysiąca dalasi gambijskich. A w drugę stronę: Za 100 dalasi gambijskich dostaniesz 5,82 złotego.


Czy hotele są drogie w Brufut? Ile zapłacimy za pokój w Brufut?

Średnia cena noclegu w Brufut wynosi 272 zł (4,67 tys. GMD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Brufut 181 zł (3,11 tys. GMD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 267 zł (4,58 tys. GMD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Brufut za mniej więcej 326 zł (5,6 tys. GMD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 600 zł (10,3 tys. GMD)


Czy w sklepach jest drogo w Brufut? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Brufut? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Brufut, takich jak: woda butelkowana, ziemniaki, cebula, chleb lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Brufut? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Brufut? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Brufut? Czy jedzenie na mieście w Brufut jest droższe niż w Polsce?


Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Brufut, m.in: woda butelkowana, ziemniaki, cebula, chleb lub mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Brufut będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Senegalu, Gwinei Bissau, Sierra Leone, Mauretanii i Republika Zielonego Przylądka.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Brufut

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Brufut

Brufut - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena chleb 2,9 zł

chleb

2,9 zł
38% mniej niż w Polsce

cena ryż 2,9 zł

ryż

2,9 zł
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Brufut

  1. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 5,8 zł (100 GMD)
  2. Ziemniaki (1kg) 4,4 zł (75 GMD)
  3. Kilo białego ryżu 2,9 zł (50 GMD)
  4. Cebula (1kg) 4,4 zł (75 GMD)
  5. Mleko 1 litr 7 zł (120 GMD)
  6. Chleb pół kilo 2,9 zł (50 GMD)
  7. Woda butelka półtora litra 1,3 zł (22 GMD)

koszty życia w Brufut

  1. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 6,36 tys. zł (109 tys. GMD)
  2. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 4,24 tys. zł (72,9 tys. GMD)
  3. Benzyna (1 litr) 4,2 zł (72 GMD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Gambii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Gambii

Ceny: Bandżul   Sukuta   Brikama   Nema Kunku   Bakau   Barra   Brufut   Kololi   Bakoteh   Sabi  

Koszty utrzymania w Gambii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Gambii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: