Ceny w Sabi

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Sabi? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Sabi.

Sabi - jakie są ceny w supermarketach? Sabi - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Sabi - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Sabi: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 10 godzin temu)

Waluta w Gambii: dalasi gambijskie (GMD). Za 10 złotych dostaniesz 172 dalasi gambijskie. Za 100 złotych dostaniesz 1,72 tysiąca dalasi gambijskich. A w drugę stronę: Za 100 dalasi gambijskich dostaniesz 5,82 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Sabi? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Sabi? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Sabi, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Sabi? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Sabi? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Sabi? Czy jedzenie na mieście w Sabi jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Sabi będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Senegalu, Gwinei Bissau, Sierra Leone, Mauretanii i Republika Zielonego Przylądka.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Sabi

Sabi - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

koszty życia w Sabi

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 6,1 zł (105 GMD)
  2. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 2,3 zł (40 GMD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Gambii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Gambii

Ceny: Bandżul   Sukuta   Brikama   Nema Kunku   Bakau   Barra   Brufut   Kololi   Bakoteh   Sabi  

Koszty utrzymania w Gambii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Gambii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: