Ceny na La Palmie. Ile pieniędzy potrzebuję na pobyt na La Palmie?

La Palma - ile zapłacimy w marketach? La Palma - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? La Palma - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów na La Palmie: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 5 godzin temu)

Waluta w Hiszpanii: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,32 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,2 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,1 złotego.


Wakacje i wycieczki w Hiszpanii





Ogólnie biorąc pod uwagę różne koszty, to nie ma znaczących różnic na La Palmie od kosztów w Polsce.

Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 11%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 16%. A koszt życia na La Palmie jest mniejszy niż w Polsce o około 19%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 18%.

Czy hotele są drogie na La Palmie? Ile zapłacimy za pokój na La Palmie?

Uśredniony koszt noclegu na La Palmie to 402 zł (93 €). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 226 zł (52 €) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 74 zł (17,1 €). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym na La Palmie to mniej więcej 298 zł (69 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 316 zł (73 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy na La Palmie za mniej więcej 451 zł (105 €)


Czy w sklepach jest drogo na La Palmie? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze na La Palmie? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych na La Palmie, takich jak: mleko, ziemniaki, pierś z kurczaka, cebula lub mięso wołowe (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach na La Palmie? Czy da radę niedrogo zjeść się w restauracjach na La Palmie? Czy można zjeść w restauracji na La Palmie i nie wydać majątku? Jakie są ceny w niedrogich knajpach na La Palmie? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach na La Palmie? Ile wydam kasy, jeśli będę jeść tylko w fastfoodach na La Palmie? Ile zapłace za cołodzienne jedzenie tylko fastfoodów na La Palmie? Czy jedzenie na mieście na La Palmie jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 52 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 198 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 15,5 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami na La Palmie, m.in: mleko, ziemniaki, pierś z kurczaka, cebula lub mięso wołowe


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż na La Palmie w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Andorze, Francji, Włoszech, Szwajcarii i San Marino.

La Palma - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 306 zł (215 zł - 543 zł)

opłaty

306 zł (215 zł - 543 zł)
70% mniej niż w Polsce

cena internet 132 zł (108 zł - 230 zł)

internet

132 zł (108 zł - 230 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 270 zł (215 zł - 409 zł)

spodnie jeansy

270 zł (215 zł - 409 zł)
20% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 5,17 tys. zł

zarobki średnio

5,17 tys. zł
3% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,8 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

2,8 tys. zł
18% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 2,58 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

2,58 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 5,9 zł (1,4 zł - 10,5 zł)

chleb

5,9 zł (1,4 zł - 10,5 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena ser 63 zł (29 zł - 108 zł)

ser

63 zł (29 zł - 108 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena ryż 4,4 zł (3,3 zł - 12,9 zł)

ryż

4,4 zł (3,3 zł - 12,9 zł)
23% mniej niż w Polsce

cena pomidory 9,9 zł (6,9 zł - 12,9 zł)

pomidory

9,9 zł (6,9 zł - 12,9 zł)
6.2% mniej niż w Polsce

cena banany 7,5 zł

banany

7,5 zł
20% więcej niż w Polsce

cena wino 24 zł (17,2 zł - 43 zł)

wino

24 zł (17,2 zł - 43 zł)
2.4% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 52 zł

tania restauracja

52 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 7,8 zł

lokalne piwo

7,8 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 11,2 zł

kawa

11,2 zł
12% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 4,3 zł

butelka wody

4,3 zł
25% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł

mac burger king lub podobny bar

38 zł
26% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,8 zł

cola pepsi sprite mirinda

7,8 zł
6.8% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia na La Palmie

  1. Banany (1kg) 7,5 zł (1,8 €)
  2. Mleko 1 litr 4,2 zł (0,98 €)
  3. Chleb pół kilo 5,9 zł (1,4 €)
  4. Jaja 12 sztuk 10 zł (2,3 €)
  5. Kilo sera 63 zł (14,5 €)
  6. Woda butelka półtora litra 2,6 zł (0,6 €)
  7. Butelka wina (średnia półka) 24 zł (5,7 €)
  8. Lokalne piwo (pół litra) 5,2 zł (1,2 €)
  9. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,2 zł (1,9 €)
  10. Paczka papierosów (Marlboro) 17,2 zł (4 €)
  11. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 27 zł (6,2 €)
  12. Jabłka (1kg) 6,8 zł (1,6 €)
  13. Pomarańcze (1kg) 5,3 zł (1,2 €)
  14. Ziemniaki (1kg) 4,3 zł (1 €)
  15. Sałata (1 główka) 4,5 zł (1 €)
  16. Kilo białego ryżu 4,4 zł (1 €)
  17. Pomidory (1kg) 9,9 zł (2,3 €)
  18. Cebula (1kg) 6 zł (1,4 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 32 zł (7,5 €)

ceny w restauracjach na La Palmie

  1. Posiłek w taniej restauracji 52 zł (12 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 198 zł (46 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (8,8 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 7,8 zł (1,8 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 6,5 zł (1,5 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,8 zł (1,8 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,3 zł (1 €)
  8. Kawa cappuccino 11,2 zł (2,6 €)

koszty życia na La Palmie

  1. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 6,46 tys. zł (1,5 tys. €)
  2. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 3,77 tys. zł (875 €)
  3. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 5,17 tys. zł (1,2 tys. €)
  4. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3.8%
  5. Bilet w jedną stronę (lokalny) 10,8 zł (2,5 €)
  6. Benzyna (1 litr) 5,2 zł (1,2 €)
  7. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,8 tys. zł (650 €)
  8. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,94 tys. zł (450 €)
  9. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 3,45 tys. zł (800 €)
  10. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 2,58 tys. zł (600 €)
  11. Karnet miesięczny (standardowa cena) 146 zł (34 €)
  12. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 111 tys. zł (25,8 tys. €)
  13. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 306 zł (71 €)
  14. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 132 zł (31 €)
  15. numb_34 83 zł (19,3 €)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 270 zł (63 €)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 97 zł (23 €)
  18. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 257 zł (60 €)
  19. 1 para męskich skórzanych butów 215 zł (50 €)
  20. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13,2 zł (3,1 €)
  21. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,7 zł (1,6 €)
  22. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 100 zł (23 €)
  23. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 89 tys. zł (20,7 tys. €)
  24. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,29 tys. zł (300 €)
  25. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 31,2 tys. zł (7,23 tys. €)

koszty rozrywki na La Palmie

  1. Kino pojedynczy bilet 22 zł (5 €)
  2. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 181 zł (42 €)
  3. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 75 zł (17,4 €)