Ceny w Jambi

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Jambi? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Jambi.

Jambi zmiany cen hikersbay.com
Jambi Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Jambi? Czy koszty życia w Jambi są wyższe od tych w Polsce? Jambi - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Jambi: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 9 godzin temu)

Waluta w Indonezji: rupia indonezyjska (IDR). Za 10 złotych dostaniesz 44,5 tysiąca rupii indonezyjskich. Za 100 złotych dostaniesz 445 tysięcy rupii indonezyjskich. A w drugę stronę: Za 100 rupii indonezyjskich dostaniesz 0,0225 złotego.


Ogólnie w Jambi jest znacznie taniej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 16%. Za wyjście do restauracji lub baru zapłacimy mniej o 47%. A w przypadku kosztów życia w Jambi to są one niższe od kosztów w Polsce o około 83%. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce o 59%.

Czy w sklepach jest drogo w Jambi? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Jambi? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Jambi, takich jak: pierś z kurczaka, chleb, ryż, jaja lub mleko (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Jambi? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Jambi? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Jambi? Czy jedzenie na mieście w Jambi jest droższe niż w Polsce?

Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 11,2 złotego. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 90 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 9 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Jambi, m.in: pierś z kurczaka, chleb, ryż, jaja lub mleko


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Jambi w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Brunei, Singapurze, Wyspa Bożego Narodzenia, Malezji i Timorze Wschodnim.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Jambi

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Jambi

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Jambi

Jambi - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 133 zł (112 zł - 153 zł)

opłaty

133 zł (112 zł - 153 zł)
87% mniej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 292 zł

spodnie jeansy

292 zł
14% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 337 zł

wynajem małego mieszkania w centrum

337 zł
90% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 494 zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

494 zł
89% mniej niż w Polsce

cena chleb 7,2 zł

chleb

7,2 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 3 zł

ryż

3 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena banany 4,5 zł

banany

4,5 zł
28% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 4,5 zł

lokalne piwo

4,5 zł
68% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 11,2 zł

mac burger king lub podobny bar

11,2 zł
63% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 3,6 zł (0,9 zł - 6,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

3,6 zł (0,9 zł - 6,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Jambi

  1. Mleko 1 litr 4,6 zł (20,5 tys. IDR)
  2. Chleb pół kilo 7,2 zł (32 tys. IDR)
  3. Jaja 12 sztuk 4,6 zł (20,4 tys. IDR)
  4. Woda butelka półtora litra 2,2 zł (10 tys. IDR)
  5. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 36 zł (160 tys. IDR)
  6. Jabłka (1kg) 9,7 zł (43 tys. IDR)
  7. Pomarańcze (1kg) 6,7 zł (30 tys. IDR)
  8. Kilo białego ryżu 3 zł (13,5 tys. IDR)
  9. Banany (1kg) 4,5 zł (20 tys. IDR)

ceny w restauracjach w Jambi

  1. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 90 zł (400 tys. IDR)
  2. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 11,2 zł (50 tys. IDR)
  3. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 4,5 zł (20 tys. IDR)
  4. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 9 zł (40 tys. IDR)
  5. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,6 zł (16 tys. IDR)

koszty życia w Jambi

  1. 1 para męskich skórzanych butów 786 zł (3,5 mln IDR)
  2. Benzyna (1 litr) 2,9 zł (13 tys. IDR)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 337 zł (1,5 mln IDR)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 270 zł (1,2 mln IDR)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 584 zł (2,6 mln IDR)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 494 zł (2,2 mln IDR)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 133 zł (590 tys. IDR)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 168 zł (750 tys. IDR)
  9. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 1,6 zł (7 tys. IDR)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 292 zł (1,3 mln IDR)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 180 zł (800 tys. IDR)

koszty rozrywki w Jambi

  1. Kino pojedynczy bilet 11,2 zł (50 tys. IDR)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Indonezji? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Indonezji? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Indonezji

Ceny: Jawa   Sumatra   Celebes   Bali   Lombok   Flores   Sumba   Timor   Archipelag Sundajski   Bogor   Depok   Dżakarta   Makasar   Surabaja   Tangerang   Yogyakarta   Bali   Bandar Lampung   Bandung  

Koszty utrzymania w Indonezji: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Indonezji z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

7,2 zł
o połowę więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

292 zł
14% mniej niż w Polsce

ryż

3 zł
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Indonezji