Ceny w Ubud

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ubud? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ubud.

Ubud zmiany cen hikersbay.com
Ubud Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Ubud - ile zapłacimy w marketach? Ubud - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Ubud - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Ubud: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Indonezji: rupia indonezyjska (IDR). Za 10 złotych dostaniesz 43,4 tysiąca rupii indonezyjskich. Za 100 złotych dostaniesz 434 tysiące rupii indonezyjskich. A w drugę stronę: Za 100 rupii indonezyjskich dostaniesz 0,023 złotego.


Ogólnie biorąc pod uwagę różne koszty, to nie ma znaczących różnic w Ubud od kosztów w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 11%. Jedzenie w restauracjach będzie tańsze o 48%. Z kolei koszty życia w Ubud są niższe niż koszty w Polsce o 14%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 49%.

Czy hotele są drogie w Ubud? Ile zapłacimy za pokój w Ubud?

Uśredniony koszt noclegu w Ubud to 197 zł (857 tys. IDR). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 76 zł (330 tys. IDR) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 28 zł (121 tys. IDR). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Ubud to mniej więcej 105 zł (456 tys. IDR). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 182 zł (789 tys. IDR) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Ubud za mniej więcej 442 zł (1,92 mln IDR) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 351 tys. zł (1,52 mld IDR)


Czy w sklepach jest drogo w Ubud? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ubud? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Ubud, takich jak: jaja, pierś z kurczaka, woda butelkowana, cebula lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ubud? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ubud? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ubud? Czy jedzenie na mieście w Ubud jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 9,2 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 11,5 złotego. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 86 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 16,1 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 4,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Ubud, m.in: jaja, pierś z kurczaka, woda butelkowana, cebula lub papierosy


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Ubud w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Brunei, Singapurze, Wyspa Bożego Narodzenia, Malezji i Timorze Wschodnim.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Ubud

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Ubud

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Ubud

Ubud - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 208 zł (133 zł - 362 zł)

opłaty

208 zł (133 zł - 362 zł)
80% mniej niż w Polsce

cena internet 104 zł (69 zł - 230 zł)

internet

104 zł (69 zł - 230 zł)
76% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 199 zł (44 zł - 276 zł)

spodnie jeansy

199 zł (44 zł - 276 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,76 tys. zł (2,3 tys. zł - 3,45 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

2,76 tys. zł (2,3 tys. zł - 3,45 tys. zł)
18% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 6,91 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

6,91 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 4,8 zł (3,5 zł - 12,1 zł)

chleb

4,8 zł (3,5 zł - 12,1 zł)
2.4% więcej niż w Polsce

cena ser 39 zł (11,1 zł - 92 zł)

ser

39 zł (11,1 zł - 92 zł)
11% więcej niż w Polsce

cena ryż 4,4 zł (2,1 zł - 8,1 zł)

ryż

4,4 zł (2,1 zł - 8,1 zł)
22% mniej niż w Polsce

cena pomidory 3,4 zł (2,3 zł - 13,8 zł)

pomidory

3,4 zł (2,3 zł - 13,8 zł)
68% mniej niż w Polsce

cena banany 4,4 zł (2,3 zł - 10,8 zł)

banany

4,4 zł (2,3 zł - 10,8 zł)
30% mniej niż w Polsce

cena wino 69 zł (46 zł - 104 zł)

wino

69 zł (46 zł - 104 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 9,2 zł (3,7 zł - 11,5 zł)

tania restauracja

9,2 zł (3,7 zł - 11,5 zł)
74% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 8,1 zł (6,9 zł - 14,6 zł)

lokalne piwo

8,1 zł (6,9 zł - 14,6 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 8,8 zł (5,8 zł - 13,9 zł)

kawa

8,8 zł (5,8 zł - 13,9 zł)
31% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 4,5 zł (1,2 zł - 11 zł)

butelka wody

4,5 zł (1,2 zł - 11 zł)
23% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 11,5 zł (11,5 zł - 17,3 zł)

mac burger king lub podobny bar

11,5 zł (11,5 zł - 17,3 zł)
62% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 4,2 zł (2,3 zł - 8,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

4,2 zł (2,3 zł - 8,1 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Ubud

  1. Mleko 1 litr 5,4 zł (23,3 tys. IDR)
  2. Chleb pół kilo 4,8 zł (21 tys. IDR)
  3. Jaja 12 sztuk 6,1 zł (26,4 tys. IDR)
  4. Kilo sera 39 zł (168 tys. IDR)
  5. Woda butelka półtora litra 1,9 zł (8,33 tys. IDR)
  6. Butelka wina (średnia półka) 69 zł (300 tys. IDR)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,1 zł (35 tys. IDR)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9,8 zł (42,4 tys. IDR)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 5,8 zł (25 tys. IDR)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 14 zł (60,9 tys. IDR)
  11. Jabłka (1kg) 10,8 zł (47 tys. IDR)
  12. Pomarańcze (1kg) 10 zł (43,3 tys. IDR)
  13. Ziemniaki (1kg) 3,6 zł (15,4 tys. IDR)
  14. Sałata (1 główka) 3,4 zł (14,6 tys. IDR)
  15. Kilo białego ryżu 4,4 zł (19,2 tys. IDR)
  16. Pomidory (1kg) 3,4 zł (14,7 tys. IDR)
  17. Banany (1kg) 4,4 zł (19 tys. IDR)
  18. Cebula (1kg) 7,8 zł (33,9 tys. IDR)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 38 zł (167 tys. IDR)

ceny w restauracjach w Ubud

  1. Posiłek w taniej restauracji 9,2 zł (40 tys. IDR)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 86 zł (375 tys. IDR)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 11,5 zł (50 tys. IDR)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 8,1 zł (35 tys. IDR)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 13,8 zł (60 tys. IDR)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 4,2 zł (18,2 tys. IDR)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,5 zł (19,3 tys. IDR)
  8. Kawa cappuccino 8,8 zł (38,3 tys. IDR)

koszty życia w Ubud

  1. Benzyna (1 litr) 3 zł (12,9 tys. IDR)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 94 tys. zł (408 mln IDR)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,76 tys. zł (12 mln IDR)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,83 tys. zł (7,93 mln IDR)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 8,29 tys. zł (36 mln IDR)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 6,91 tys. zł (30 mln IDR)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 208 zł (903 tys. IDR)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 104 zł (452 tys. IDR)
  9. numb_34 9,2 zł (40 tys. IDR)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 199 zł (866 tys. IDR)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 80 zł (347 tys. IDR)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 288 zł (1,25 mln IDR)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 292 zł (1,27 mln IDR)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98 tys. zł (426 mln IDR)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 921 zł (4 mln IDR)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 34,9 tys. zł (152 mln IDR)
  17. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 12%
  18. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 1,4 zł (6 tys. IDR)
  19. Taxi 1km (taryfa normalna) 1,7 zł (7,25 tys. IDR)
  20. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 23 zł (100 tys. IDR)

koszty rozrywki w Ubud

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 230 zł (1 mln IDR)
  2. Kino pojedynczy bilet 11,5 zł (50 tys. IDR)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Indonezji? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Indonezji? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Indonezji

Ceny: Jawa   Sumatra   Celebes   Bali   Lombok   Flores   Sumba   Timor   Archipelag Sundajski   Bogor   Depok   Dżakarta   Makasar   Surabaja   Tangerang   Yogyakarta   Bali   Bandar Lampung   Bandung  

Koszty utrzymania w Indonezji: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Indonezji z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

11,5 zł (11,5 zł - 17,3 zł)
62% mniej niż w Polsce

butelka wody

4,5 zł (1,2 zł - 11 zł)
23% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

199 zł (44 zł - 276 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

4,8 zł (3,5 zł - 12,1 zł)
2,4% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

2,76 tys. zł (2,3 tys. zł - 3,45 tys. zł)
18% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Indonezji