Koszty życia w Erbil (Irbil) (Iraku) w 2026 roku
Ceny i koszty życia w Erbil (Irbil)
Ile kosztuje życie w Erbil (Irbil)? Sprawdź ceny obiadu w restauracji, zestawu fast food, cappuccino, pieczywa, wynajmu mieszkania i podstawowych rachunków.
- Tani posiłek w restauracji
- 31,2 tys. zł (15,6 tys. zł - 58,6 tys. zł)
- Zestaw fast food
- 51,1 tys. zł (43,5 tys. zł - 58,6 tys. zł)
- Cappuccino
- 16,1 tys. zł (5,11 tys. zł - 35,8 tys. zł)
- Bochenek chleba
- 4,22 tys. zł (2,44 tys. zł - 10,2 tys. zł)
- Mieszkanie w centrum (miesięcznie)
- 2,44 mln zł (1,79 mln zł - 4,09 mln zł)
- Podstawowe rachunki (miesięcznie)
- 518 tys. zł (390 tys. zł - 781 tys. zł)
Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Erbil (Irbil)? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Erbil (Irbil).
Atrakcje i bilety: Irak
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
Erbil (Irbil) - ile zapłacimy w marketach?
Erbil (Irbil) - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce?
Erbil (Irbil) - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Erbil (Irbil):
ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki
(Ostatnia aktualizacja: 9 dni temu)
Waluta w Iraku: dinar iracki (IQD). Za 10 złotych dostaniesz 3,88 tysiąca dinarów irackich. Za 100 złotych dostaniesz 38,8 tysiąca dinarów irackich. A w drugę stronę: Za 100 dinarów irackich dostaniesz 0,258 złotego.
Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 110,000%. W restauracjach będzie drożej o 74,000%. Z kolei życie jest droższe w Erbil (Irbil) o 80,000%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 160,000%.
Czy hotele są drogie w Erbil (Irbil)? Ile zapłacimy za pokój w Erbil (Irbil)?
Uśredniony koszt noclegu w Erbil (Irbil) to 307 zł (79 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Erbil (Irbil) to mniej więcej 115 zł (30 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 178 zł (46 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Erbil (Irbil) za mniej więcej 292 zł (75 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 485 zł (124 USD)
Noclegi: Irak
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Czy w sklepach jest drogo w Erbil (Irbil)? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Erbil (Irbil)? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Erbil (Irbil), takich jak: cebula, ser, mleko, jaja lub wino (Ostatnia aktualizacja: 9 dni temu)
Czy można tanio stołować się w restauracjach w Erbil (Irbil)? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Erbil (Irbil)? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Erbil (Irbil)? Czy jedzenie na mieście w Erbil (Irbil) jest droższe niż w Polsce?
Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 31,2 tysiąca złotych.
Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 51,1 tysiąca złotych.
A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 117 tysięcy złotych.
A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 20,5 tysiąca złotych (cena za 2 butelki).
A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 2,67 tysiąca złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Erbil (Irbil), m.in: cebula, ser, mleko, jaja lub wino
A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Erbil (Irbil) w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kuwejcie, Syrii, Libanie, Jordanii i Armenii.
Erbil (Irbil) - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:
opłaty
518 tys. zł (390 tys. zł - 781 tys. zł)
50,000% więcej niż w Polsce
internet
160 tys. zł (102 tys. zł - 234 tys. zł)
240,000% więcej niż w Polsce
spodnie jeansy
180 tys. zł (76,7 tys. zł - 460 tys. zł)
56,000% więcej niż w Polsce
zarobki średnio
3,03 mln zł
48,000% więcej niż w Polsce
wynajem małego mieszkania w centrum
2,44 mln zł (1,79 mln zł - 4,09 mln zł)
87,000% więcej niż w Polsce
wynajem dużego mieszkania poza centrum
2,5 mln zł (2,05 mln zł - 3,12 mln zł)
71,000% więcej niż w Polsce
chleb
4,22 tys. zł (2,44 tys. zł - 10,2 tys. zł)
83,000% więcej niż w Polsce
ser
39,4 tys. zł (19,5 tys. zł - 58,6 tys. zł)
110,000% więcej niż w Polsce
ryż
8,56 tys. zł (5,86 tys. zł - 13,7 tys. zł)
150,000% więcej niż w Polsce
pomidory
3,68 tys. zł (1,53 tys. zł - 5,11 tys. zł)
33,000% więcej niż w Polsce
banany
5,62 tys. zł (4,35 tys. zł - 7,81 tys. zł)
87,000% więcej niż w Polsce
wino
58,6 tys. zł (35,1 tys. zł - 92,1 tys. zł)
230,000% więcej niż w Polsce
tania restauracja
31,2 tys. zł (15,6 tys. zł - 58,6 tys. zł)
78,000% więcej niż w Polsce
lepsza restauracja dla pary
117 tys. zł (71,6 tys. zł - 234 tys. zł)
62,000% więcej niż w Polsce
lokalne piwo
10,2 tys. zł (5,86 tys. zł - 30,7 tys. zł)
68,000% więcej niż w Polsce
piwo z importu
11 tys. zł (9,76 tys. zł - 20,5 tys. zł)
73,000% więcej niż w Polsce
kawa
16,1 tys. zł (5,11 tys. zł - 35,8 tys. zł)
110,000% więcej niż w Polsce
butelka wody
1,04 tys. zł (976 zł - 3,43 tys. zł)
14,000% więcej niż w Polsce
mac burger king lub podobny bar
51,1 tys. zł (43,5 tys. zł - 58,6 tys. zł)
150,000% więcej niż w Polsce
cola pepsi sprite mirinda
2,67 tys. zł (1,95 tys. zł - 5,11 tys. zł)
32,000% więcej niż w Polsce
ceny jedzenia w Erbil (Irbil)
- Mleko 1 litr 6,58 tys. zł (1,69 tys. USD)
- Chleb pół kilo 4,22 tys. zł (1,08 tys. USD)
- Jaja 12 sztuk 8,54 tys. zł (2,19 tys. USD)
- Kilo sera 39,4 tys. zł (10,1 tys. USD)
- Woda butelka półtora litra 2,69 tys. zł (689 USD)
- Butelka wina (średnia półka) 58,6 tys. zł (15 tys. USD)
- Lokalne piwo (pół litra) 7,31 tys. zł (1,87 tys. USD)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,29 tys. zł (2,12 tys. USD)
- Paczka papierosów (Marlboro) 11,7 tys. zł (3 tys. USD)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 23,4 tys. zł (5,99 tys. USD)
- Jabłka (1kg) 5,57 tys. zł (1,43 tys. USD)
- Pomarańcze (1kg) 5,3 tys. zł (1,36 tys. USD)
- Ziemniaki (1kg) 3,18 tys. zł (815 USD)
- Sałata (1 główka) 3,32 tys. zł (850 USD)
- Kilo białego ryżu 8,56 tys. zł (2,19 tys. USD)
- Pomidory (1kg) 3,68 tys. zł (944 USD)
- Banany (1kg) 5,62 tys. zł (1,44 tys. USD)
- Cebula (1kg) 3,49 tys. zł (895 USD)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 59,1 tys. zł (15,1 tys. USD)
ceny w restauracjach w Erbil (Irbil)
- Posiłek w taniej restauracji 31,2 tys. zł (8 tys. USD)
- 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 117 tys. zł (30 tys. USD)
- McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 51,1 tys. zł (13,1 tys. USD)
- Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 10,2 tys. zł (2,62 tys. USD)
- Importowane piwo (butelka 0.33 l) 11 tys. zł (2,81 tys. USD)
- Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 2,67 tys. zł (683 USD)
- Woda (0,33l butelka) 1,04 tys. zł (267 USD)
- Kawa cappuccino 16,1 tys. zł (4,13 tys. USD)
koszty życia w Erbil (Irbil)
- Bilet w jedną stronę (lokalny) 1,95 tys. zł (500 USD)
- Karnet miesięczny (standardowa cena) 177 tys. zł (45,4 tys. USD)
- Benzyna (1 litr) 3,89 tys. zł (997 USD)
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 97,6 mln zł (25 mln USD)
- Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,44 mln zł (624 tys. USD)
- Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,62 mln zł (415 tys. USD)
- Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 3,68 mln zł (943 tys. USD)
- Apartament (3 sypialnie) poza centrum 2,5 mln zł (639 tys. USD)
- Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 518 tys. zł (133 tys. USD)
- Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 160 tys. zł (41 tys. USD)
- Abonament komórkowy (miesięczny, połączenia + 10 GB+ danych) 116 tys. zł (29,6 tys. USD)
- 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 180 tys. zł (46 tys. USD)
- 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 159 tys. zł (40,7 tys. USD)
- 1 para butów do biegania Nike lub podobne 402 tys. zł (103 tys. USD)
- 1 para męskich skórzanych butów 387 tys. zł (99,2 tys. USD)
- Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 110 mln zł (28,1 mln USD)
- Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,47 mln zł (377 tys. USD)
- Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 5,26 mln zł (1,35 mln USD)
- Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 16,5 mln zł (4,23 mln USD)
- Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 3,84 mln zł (984 tys. USD)
- Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 3,03 mln zł (775 tys. USD)
- Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 17%
- Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,7 tys. zł (3 tys. USD)
- Taxi 1km (taryfa normalna) 11,7 tys. zł (3 tys. USD)
- Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 31,2 tys. zł (8 tys. USD)
koszty rozrywki w Erbil (Irbil)
- Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 333 tys. zł (85,2 tys. USD)
- Wynajem kortu tenisowego (1 godzina w weekend) 51,5 tys. zł (13,2 tys. USD)
- Kino pojedynczy bilet 51,1 tys. zł (13,1 tys. USD)
Jak różnią się ceny w miastach w Iraku? Zobacz tu: Ceny w miastach w Iraku
Ceny
Koszty utrzymania w Iraku: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Iraku z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:
Skąd pochodzą dane o cenach?
ceny-swiat.pl łączy dane o cenach i kosztach życia z HikersBay i Numbeo z cenami z oficjalnych stron sklepów i sieci gastronomicznych, m.in. McDonald's i IKEA, oraz ofertami z Glovo i Wolt.
Źródła zależą od kraju i kategorii. Ceny w lokalu i z dostawą mogą się różnić; znaczenie mają też wielkość porcji, wariant produktu i promocje.