Ceny w Ngaoundéré

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ngaoundéré? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ngaoundéré.

Jakie są ceny w supermarketach w Ngaoundéré? Czy koszty życia w Ngaoundéré są wyższe od tych w Polsce? Ngaoundéré - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Ngaoundéré: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 11 godzin temu)

Waluta w Kamerunie: frank CFA BEAC (XAF FCFA). Za 10 złotych dostaniesz 1,54 tysiąca franków CFA BEAC. Za 100 złotych dostaniesz 15,4 tysiąca franków CFA BEAC. A w drugę stronę: Za 100 franków CFA BEAC dostaniesz 0,651 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Ngaoundéré? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ngaoundéré? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Ngaoundéré, takich jak: mleko (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ngaoundéré? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ngaoundéré? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ngaoundéré? Czy jedzenie na mieście w Ngaoundéré jest droższe niż w Polsce?


Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Ngaoundéré, m.in: mleko


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Ngaoundéré w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Gwinea Równikowa, Nigerii, Wyspach Świętego Tomasza, Kongo i Republice Środkowoafrykańskiej.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Ngaoundéré

Ngaoundéré - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

ceny jedzenia w Ngaoundéré

  1. Mleko 1 litr 6,5 zł (1 tys. FCFA)

Jakie różnią się ceny w miastach w Kamerunie? Zobacz tu: Ceny w miastach w Kamerunie

Ceny: Duala   Jaunde   Bamenda   Bafoussam   Bali   Foumbot   Kumba   Loum   Mbouda   Nkongsamba  

Koszty utrzymania w Kamerunie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Kamerunie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie: