Ceny w Korei Północnej

Jakie są ceny w supermarketach w Korei Północnej? Czy koszty życia w Korei Północnej są wyższe niż w Polsce? Ile kosztować będzie nas rozrywka w Korei Północnej oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Korei Północnej: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta w Korei Północnej: won północnokoreański (KPW). Za 10 złotych dostaniesz 2,29 tysiąca wonów północnokoreańskich. Za 100 złotych dostaniesz 22,9 tysiąca wonów północnokoreańskich. A w drugę stronę: Za 100 wonów północnokoreańskich dostaniesz 0,437 złotego.Jakie różnią się ceny w miastach w Korei Północnej? Zobacz tu: Ceny w miastach w Korei Północnej

Ceny: P'yongyang   Anju   Anbyon   Kujang  

A jeśli planujesz wycieczkę do danego regionu świata, może taniej niż w Korei Północnej będzie w pobliskich krajach? Zobacz ceny w: Korei Południowej, Japonii, Tajwanie, Mongolii i Chinach.

Porównanie wybranych cen w Korei Północnej z cenami w Polsce:

tania restauracja

10,7 zł
69% mniej niż w Polsce

lokalne piwo

52 zł (51 zł - 53 zł)
270% więcej niż w Polsce

kawa

4,3 zł
67% mniej niż w Polsce

butelka wody

4,3 zł (4,3 zł - 4,3 zł)
26% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

65 zł
120% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

6,2 zł (4,3 zł - 8,1 zł)
15% mniej niż w Polsce

Ceny w miastach i miejscowościach w Korei Północnej

Wybierz miasto, zobacz ceny w supermarketach, restauracjach, porównaj koszty życia, zobacz ile kosztują rozrywki i czy jest drożej niż w Polsce