Ceny w Żabbar

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Żabbar? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Żabbar.

Żabbar zmiany cen hikersbay.com
Żabbar Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Żabbar - ile zapłacimy w marketach? Żabbar - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Żabbar - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Żabbar: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 14 godzin temu)

Waluta na Malcie: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,36 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,6 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,4 złotego.


Ogólnie biorąc pod uwagę różne koszty, to nie ma znaczących różnic w Żabbar od kosztów w Polsce. Za jedzenie zapłacimy bardzo podobnie jak u nas. Za wyjście do restauracji lub baru zapłacimy mniej o 7.9%. Z kolei koszt życia i opłaty w Żabbar są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 27%.

Czy hotele są drogie w Żabbar? Ile zapłacimy za pokój w Żabbar?

Uśredniony koszt noclegu w Żabbar to 291 zł (69 €). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 180 zł (42 €) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 86 zł (20 €). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Żabbar to mniej więcej 206 zł (48 €). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 296 zł (70 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Żabbar za mniej więcej 358 zł (84 €) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 571 zł (135 €)


Czy w sklepach jest drogo w Żabbar? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Żabbar? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Żabbar, takich jak: jabłka, papierosy, sałata, pomidory lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Żabbar? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Żabbar? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Żabbar? Czy jedzenie na mieście w Żabbar jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 53 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 28 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 138 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 13,1 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Żabbar, m.in: jabłka, papierosy, sałata, pomidory lub ziemniaki


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Żabbar w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Tunezji, Włoszech, Grecji, Albanii i San Marino.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Żabbar

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Żabbar

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Żabbar

Żabbar - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 244 zł (127 zł - 636 zł)

opłaty

244 zł (127 zł - 636 zł)
77% mniej niż w Polsce

cena internet 117 zł (106 zł - 212 zł)

internet

117 zł (106 zł - 212 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 297 zł (85 zł - 509 zł)

spodnie jeansy

297 zł (85 zł - 509 zł)
12% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 4,8 tys. zł

zarobki średnio

4,8 tys. zł
10% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,67 tys. zł (1,91 tys. zł - 6,36 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

3,67 tys. zł (1,91 tys. zł - 6,36 tys. zł)
8.8% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,23 tys. zł (2,97 tys. zł - 8,48 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,23 tys. zł (2,97 tys. zł - 8,48 tys. zł)
18% więcej niż w Polsce

cena chleb 3,7 zł (2,1 zł - 8,5 zł)

chleb

3,7 zł (2,1 zł - 8,5 zł)
21% mniej niż w Polsce

cena ser 21 zł (17 zł - 67 zł)

ser

21 zł (17 zł - 67 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena ryż 4,2 zł (4,2 zł - 14,8 zł)

ryż

4,2 zł (4,2 zł - 14,8 zł)
25% mniej niż w Polsce

cena pomidory 10,8 zł (4,2 zł - 21 zł)

pomidory

10,8 zł (4,2 zł - 21 zł)
2% więcej niż w Polsce

cena banany 8,8 zł (7,8 zł - 10,6 zł)

banany

8,8 zł (7,8 zł - 10,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wino 25 zł (21 zł - 85 zł)

wino

25 zł (21 zł - 85 zł)
1.7% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 53 zł (42 zł - 127 zł)

tania restauracja

53 zł (42 zł - 127 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 6,6 zł (4,7 zł - 21 zł)

lokalne piwo

6,6 zł (4,7 zł - 21 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 8,5 zł (4,2 zł - 14,8 zł)

kawa

8,5 zł (4,2 zł - 14,8 zł)
34% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 3,4 zł (2,5 zł - 12,7 zł)

butelka wody

3,4 zł (2,5 zł - 12,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 28 zł (25 zł - 42 zł)

mac burger king lub podobny bar

28 zł (25 zł - 42 zł)
8.2% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 6,8 zł (5,1 zł - 12,7 zł)

cola pepsi sprite mirinda

6,8 zł (5,1 zł - 12,7 zł)
7% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Żabbar

  1. Mleko 1 litr 4,5 zł (1,1 €)
  2. Chleb pół kilo 3,7 zł (0,88 €)
  3. Jaja 12 sztuk 11 zł (2,6 €)
  4. Kilo sera 21 zł (5 €)
  5. Woda butelka półtora litra 3,7 zł (0,88 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 25 zł (6 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,6 zł (1,6 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,7 zł (2,5 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 23 zł (5,5 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 19,1 zł (4,5 €)
  11. Jabłka (1kg) 12,3 zł (2,9 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 12,8 zł (3 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 5,8 zł (1,4 €)
  14. Sałata (1 główka) 6,5 zł (1,5 €)
  15. Kilo białego ryżu 4,2 zł (1 €)
  16. Pomidory (1kg) 10,8 zł (2,5 €)
  17. Banany (1kg) 8,8 zł (2,1 €)
  18. Cebula (1kg) 6,2 zł (1,5 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 32 zł (7,5 €)

ceny w restauracjach w Żabbar

  1. Posiłek w taniej restauracji 53 zł (12,5 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 138 zł (33 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 28 zł (6,5 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 6,6 zł (1,6 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 11,9 zł (2,8 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,8 zł (1,6 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,4 zł (0,8 €)
  8. Kawa cappuccino 8,5 zł (2 €)

koszty życia w Żabbar

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 8,5 zł (2 €)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 64 zł (15 €)
  3. Benzyna (1 litr) 5,8 zł (1,4 €)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 112 tys. zł (26,5 tys. €)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,67 tys. zł (867 €)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,83 tys. zł (667 €)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6,78 tys. zł (1,6 tys. €)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,23 tys. zł (1,23 tys. €)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 244 zł (58 €)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 117 zł (28 €)
  11. numb_34 104 zł (24 €)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 297 zł (70 €)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 146 zł (34 €)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 344 zł (81 €)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 403 zł (95 €)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 132 tys. zł (31,1 tys. €)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,65 tys. zł (625 €)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 13,1 tys. zł (3,1 tys. €)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 8,48 tys. zł (2 tys. €)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 12,4 tys. zł (2,93 tys. €)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 4,8 tys. zł (1,13 tys. €)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.9%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 21 zł (5 €)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 15,7 zł (3,7 €)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 127 zł (30 €)

Żabbar koszty życia hikersbay.com
Żabbar Koszty Życia

koszty rozrywki w Żabbar

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 212 zł (50 €)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 42 zł (10 €)
  3. Kino pojedynczy bilet 40 zł (9,5 €)

Jakie różnią się ceny w miastach na Malcie? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Malty? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach na Malcie

Ceny: Gozo   Comino   Birkirkara   Mosta   Qormi   Żabbar   Valletta   Rabat   Gozo   Mdina   Safi   St. Julians (San Ġiljan)  

Koszty utrzymania na Malcie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania na Malcie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

21 zł (17 zł - 67 zł)
39% mniej niż w Polsce

chleb

3,7 zł (2,1 zł - 8,5 zł)
21% mniej niż w Polsce

internet

117 zł (106 zł - 212 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

kawa

8,5 zł (4,2 zł - 14,8 zł)
34% mniej niż w Polsce

opłaty

244 zł (127 zł - 636 zł)
77% mniej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,23 tys. zł (2,97 tys. zł - 8,48 tys. zł)
18% więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach