Ceny w Albion

Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Albion? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Albion.

Albion zmiany cen hikersbay.com
Albion Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Albion? Czy koszty życia w Albion są wyższe od tych w Polsce? Albion - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Albion: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta na Mauritiusie: rupia maurytyjska (MUR). Za 10 złotych dostaniesz 122 rupie maurytyjskie. Za 100 złotych dostaniesz 1,22 tysiąca rupii maurytyjskich. A w drugę stronę: Za 100 rupii maurytyjskich dostaniesz 8,18 złotego.


Czy hotele są drogie w Albion? Ile zapłacimy za pokój w Albion?

Średni koszt noclegu w Albion to 492 zł (6,01 tys. MUR). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Albion 270 zł (3,31 tys. MUR). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 339 zł (4,15 tys. MUR) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Albion za mniej więcej 922 zł (11,3 tys. MUR) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 1,35 tys. zł (16,5 tys. MUR)


Czy w sklepach jest drogo w Albion? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Albion? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Albion, takich jak: pierś z kurczaka, ziemniaki, piwo, pomidory lub mięso wołowe (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Albion? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Albion? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Albion? Czy jedzenie na mieście w Albion jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 41 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 25 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 327 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 9,8 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Albion, m.in: pierś z kurczaka, ziemniaki, piwo, pomidory lub mięso wołowe


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Albion w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Madagaskarze, Majotta, Komory, Seszelach i Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Albion

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Albion

Albion - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 450 zł

opłaty

450 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 204 zł

spodnie jeansy

204 zł
40% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,09 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,09 tys. zł
7.4% mniej niż w Polsce

cena chleb 2 zł

chleb

2 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena ryż 7,2 zł

ryż

7,2 zł
27% więcej niż w Polsce

cena pomidory 7,4 zł

pomidory

7,4 zł
30% mniej niż w Polsce

cena banany 5,2 zł

banany

5,2 zł
17% mniej niż w Polsce

cena wino 31 zł

wino

31 zł
24% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 41 zł

tania restauracja

41 zł
17% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 4,9 zł

lokalne piwo

4,9 zł
65% mniej niż w Polsce

cena kawa 4,1 zł

kawa

4,1 zł
68% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 4,1 zł

butelka wody

4,1 zł
29% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 25 zł

mac burger king lub podobny bar

25 zł
18% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 6,1 zł

cola pepsi sprite mirinda

6,1 zł
16% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Albion

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (59 MUR)
  2. Chleb pół kilo 2 zł (25 MUR)
  3. Jaja 12 sztuk 9,2 zł (113 MUR)
  4. Woda butelka półtora litra 1,2 zł (15 MUR)
  5. Butelka wina (średnia półka) 31 zł (380 MUR)
  6. Lokalne piwo (pół litra) 8,2 zł (100 MUR)
  7. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,5 zł (128 MUR)
  8. Paczka papierosów (Marlboro) 23 zł (280 MUR)
  9. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 20 zł (244 MUR)
  10. Jabłka (1kg) 6,1 zł (75 MUR)
  11. Pomarańcze (1kg) 5,7 zł (70 MUR)
  12. Ziemniaki (1kg) 3,3 zł (40 MUR)
  13. Sałata (1 główka) 2,5 zł (30 MUR)
  14. Kilo białego ryżu 7,2 zł (88 MUR)
  15. Pomidory (1kg) 7,4 zł (90 MUR)
  16. Banany (1kg) 5,2 zł (64 MUR)
  17. Cebula (1kg) 2,5 zł (30 MUR)
  18. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 31 zł (379 MUR)

ceny w restauracjach w Albion

  1. Posiłek w taniej restauracji 41 zł (500 MUR)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 327 zł (4 tys. MUR)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 25 zł (300 MUR)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 4,9 zł (60 MUR)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 4,9 zł (60 MUR)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,1 zł (75 MUR)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,1 zł (50 MUR)
  8. Kawa cappuccino 4,1 zł (50 MUR)

koszty życia w Albion

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 286 zł (3,5 tys. MUR)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 327 zł (4 tys. MUR)
  3. Bilet w jedną stronę (lokalny) 4,1 zł (50 MUR)
  4. Karnet miesięczny (standardowa cena) 164 zł (2 tys. MUR)
  5. Benzyna (1 litr) 7,2 zł (88 MUR)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,09 tys. zł (50 tys. MUR)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 450 zł (5,5 tys. MUR)
  8. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 880 zł (10,8 tys. MUR)
  9. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 1,64 tys. zł (20 tys. MUR)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 204 zł (2,5 tys. MUR)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 164 zł (2 tys. MUR)

Jakie różnią się ceny w miastach na Mauritiusie? Zobacz tu: Ceny w miastach na Mauritiusie

Ceny: Port Louis   Curepipe   Quatre Bornes   Vacoas-Phoenix   Phoenix   Mahébourg   Centre de Flacq   Tamarin   Beau Bassin-Rose Hill   Riviere Du Rempart  

Koszty utrzymania na Mauritiusie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania na Mauritiusie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

6,1 zł
16% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

204 zł
40% mniej niż w Polsce

opłaty

450 zł
o połowę mniej niż w Polsce

pomidory

7,4 zł
30% mniej niż w Polsce