Ceny w Flic en Flac

Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Flic en Flac? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Flic en Flac.

Flic en Flac zmiany cen hikersbay.com
Flic en Flac Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Flic en Flac - jakie są ceny w supermarketach? Flic en Flac - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Flic en Flac - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Flic en Flac: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta na Mauritiusie: rupia maurytyjska (MUR). Za 10 złotych dostaniesz 122 rupie maurytyjskie. Za 100 złotych dostaniesz 1,22 tysiąca rupii maurytyjskich. A w drugę stronę: Za 100 rupii maurytyjskich dostaniesz 8,18 złotego.


Sumarycznie ceny nie różnią się znacznie w Flic en Flac od tego co jest w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 21%. Jedzenie w restauracjach będzie tańsze o 15%. A w przypadku kosztów życia w Flic en Flac to są one niższe od kosztów w Polsce o około 57%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 27%.

Czy hotele są drogie w Flic en Flac? Ile zapłacimy za pokój w Flic en Flac?

Średnia cena noclegu w Flic en Flac wynosi 513 zł (6,28 tys. MUR). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Flic en Flac 269 zł (3,29 tys. MUR). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 333 zł (4,07 tys. MUR) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Flic en Flac za mniej więcej 1,02 tys. zł (12,5 tys. MUR) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 1,33 tys. zł (16,3 tys. MUR)


Czy w sklepach jest drogo w Flic en Flac? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Flic en Flac? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Flic en Flac, takich jak: banany, pomarańcze, papierosy, chleb lub ryż (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Flic en Flac? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Flic en Flac? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Flic en Flac? Czy jedzenie na mieście w Flic en Flac jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 33 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 29 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 133 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 24 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Flic en Flac, m.in: banany, pomarańcze, papierosy, chleb lub ryż


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Flic en Flac będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Madagaskarze, Majotta, Komory, Seszelach i Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego.

Flic en Flac - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 204 zł (123 zł - 367 zł)

opłaty

204 zł (123 zł - 367 zł)
80% mniej niż w Polsce

cena internet 184 zł (164 zł - 204 zł)

internet

184 zł (164 zł - 204 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 164 zł (123 zł - 204 zł)

spodnie jeansy

164 zł (123 zł - 204 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 1,63 tys. zł

zarobki średnio

1,63 tys. zł
70% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,63 tys. zł (981 zł - 2,45 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

1,63 tys. zł (981 zł - 2,45 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 2,45 tys. zł (2,04 tys. zł - 3,26 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

2,45 tys. zł (2,04 tys. zł - 3,26 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 3,1 zł (1,2 zł - 4,9 zł)

chleb

3,1 zł (1,2 zł - 4,9 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena ser 41 zł

ser

41 zł
18% więcej niż w Polsce

cena ryż 5,9 zł (4,5 zł - 7,4 zł)

ryż

5,9 zł (4,5 zł - 7,4 zł)
4.5% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,9 zł (12,3 zł - 22 zł)

pomidory

16,9 zł (12,3 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 7,8 zł (7,4 zł - 8,2 zł)

banany

7,8 zł (7,4 zł - 8,2 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena wino 31 zł (25 zł - 41 zł)

wino

31 zł (25 zł - 41 zł)
23% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 33 zł (12,3 zł - 47 zł)

tania restauracja

33 zł (12,3 zł - 47 zł)
6.7% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 12,2 zł (4,1 zł - 20 zł)

lokalne piwo

12,2 zł (4,1 zł - 20 zł)
13% mniej niż w Polsce

cena kawa 8,2 zł (5,2 zł - 12,2 zł)

kawa

8,2 zł (5,2 zł - 12,2 zł)
36% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 2,6 zł (1,6 zł - 3,3 zł)

butelka wody

2,6 zł (1,6 zł - 3,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 29 zł (25 zł - 29 zł)

mac burger king lub podobny bar

29 zł (25 zł - 29 zł)
4.9% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 3,7 zł (2,9 zł - 4,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

3,7 zł (2,9 zł - 4,1 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Flic en Flac

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (58 MUR)
  2. Chleb pół kilo 3,1 zł (38 MUR)
  3. Jaja 12 sztuk 7,7 zł (95 MUR)
  4. Kilo sera 41 zł (500 MUR)
  5. Woda butelka półtora litra 1,9 zł (23 MUR)
  6. Butelka wina (średnia półka) 31 zł (375 MUR)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,7 zł (82 MUR)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 5,3 zł (65 MUR)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 21 zł (255 MUR)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (300 MUR)
  11. Jabłka (1kg) 9,2 zł (113 MUR)
  12. Pomarańcze (1kg) 8,2 zł (100 MUR)
  13. Ziemniaki (1kg) 4,1 zł (50 MUR)
  14. Sałata (1 główka) 3,7 zł (45 MUR)
  15. Kilo białego ryżu 5,9 zł (73 MUR)
  16. Pomidory (1kg) 16,9 zł (207 MUR)
  17. Banany (1kg) 7,8 zł (95 MUR)
  18. Cebula (1kg) 5,2 zł (63 MUR)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 57 zł (700 MUR)

ceny w restauracjach w Flic en Flac

  1. Posiłek w taniej restauracji 33 zł (399 MUR)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 133 zł (1,62 tys. MUR)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 29 zł (349 MUR)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 12,2 zł (150 MUR)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 12,3 zł (150 MUR)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,7 zł (45 MUR)
  7. Woda (0,33l butelka) 2,6 zł (32 MUR)
  8. Kawa cappuccino 8,2 zł (100 MUR)

koszty życia w Flic en Flac

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 307 zł (3,75 tys. MUR)
  2. Bilet w jedną stronę (lokalny) 3,3 zł (40 MUR)
  3. Benzyna (1 litr) 5,6 zł (68 MUR)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,63 tys. zł (20 tys. MUR)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,58 tys. zł (19,3 tys. MUR)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 3,06 tys. zł (37,5 tys. MUR)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 2,45 tys. zł (30 tys. MUR)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 204 zł (2,5 tys. MUR)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 409 zł (5 tys. MUR)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 184 zł (2,25 tys. MUR)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 12,3 tys. zł (150 tys. MUR)
  12. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 1,63 tys. zł (20 tys. MUR)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6%
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 41 zł (500 MUR)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 164 zł (2 tys. MUR)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 123 zł (1,5 tys. MUR)

koszty rozrywki w Flic en Flac

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 172 zł (2,1 tys. MUR)
  2. Kino pojedynczy bilet 29 zł (350 MUR)

Jakie różnią się ceny w miastach na Mauritiusie? Zobacz tu: Ceny w miastach na Mauritiusie

Ceny: Port Louis   Curepipe   Quatre Bornes   Vacoas-Phoenix   Phoenix   Mahébourg   Centre de Flacq   Tamarin   Beau Bassin-Rose Hill   Riviere Du Rempart  

Koszty utrzymania na Mauritiusie: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania na Mauritiusie z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

5,9 zł (4,5 zł - 7,4 zł)
4,5% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

3,7 zł (2,9 zł - 4,1 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

3,1 zł (1,2 zł - 4,9 zł)
35% mniej niż w Polsce

lokalne piwo

12,2 zł (4,1 zł - 20 zł)
13% mniej niż w Polsce

butelka wody

2,6 zł (1,6 zł - 3,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

internet

184 zł (164 zł - 204 zł)
210% więcej niż w Polsce