Ceny w La Peñita de Jaltemba

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w La Peñita de Jaltemba? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w La Peñita de Jaltemba.

Jakie są ceny w supermarketach w La Peñita de Jaltemba? Czy koszty życia w La Peñita de Jaltemba są wyższe od tych w Polsce? La Peñita de Jaltemba - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w La Peñita de Jaltemba: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 18 godzin temu)

Waluta w Meksyku: peso meksykańskie (MXN). Za 10 złotych dostaniesz 51 pesos meksykańskich. Za 100 złotych dostaniesz 510 pesos meksykańskich. A w drugę stronę: Za 10 pesos meksykańskich dostaniesz 1,96 złotego.


Sumarycznie koszty w La Peñita de Jaltemba są niższe niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 12%. Za wyjście do restauracji lub baru zapłacimy mniej o 8.4%. Z kolei koszty życia w La Peñita de Jaltemba są niższe niż koszty w Polsce o 27%. A jak wygladają ceny rozrywki? Ile wydamy na sport? Okazuje się że wydamy mniej niż w Polsce o 38%.

Czy hotele są drogie w La Peñita de Jaltemba? Ile zapłacimy za pokój w La Peñita de Jaltemba?

Średni koszt noclegu w La Peñita de Jaltemba to 213 zł (1,09 tys. MXN). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w La Peñita de Jaltemba 90 zł (458 MXN). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 256 zł (1,31 tys. MXN) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w La Peñita de Jaltemba za mniej więcej 346 zł (1,77 tys. MXN) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 3,24 tys. zł (16,5 tys. MXN)


Czy w sklepach jest drogo w La Peñita de Jaltemba? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w La Peñita de Jaltemba? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w La Peñita de Jaltemba, takich jak: ser, banany, chleb, pomarańcze lub ryż (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w La Peñita de Jaltemba? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w La Peñita de Jaltemba? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w La Peñita de Jaltemba? Czy jedzenie na mieście w La Peñita de Jaltemba jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 37 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 29 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 157 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 13,7 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 4,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w La Peñita de Jaltemba, m.in: ser, banany, chleb, pomarańcze lub ryż


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w La Peñita de Jaltemba w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Filipinach, Tajwanie, Hong Kongu, Makau i Wietnamie.

La Peñita de Jaltemba - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 166 zł (98 zł - 382 zł)

opłaty

166 zł (98 zł - 382 zł)
84% mniej niż w Polsce

cena internet 104 zł (78 zł - 153 zł)

internet

104 zł (78 zł - 153 zł)
76% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 184 zł (98 zł - 235 zł)

spodnie jeansy

184 zł (98 zł - 235 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 9,1 zł (5,9 zł - 11,8 zł)

chleb

9,1 zł (5,9 zł - 11,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 31 zł (15,7 zł - 47 zł)

ser

31 zł (15,7 zł - 47 zł)
12% mniej niż w Polsce

cena ryż 6,7 zł (4,9 zł - 8,8 zł)

ryż

6,7 zł (4,9 zł - 8,8 zł)
18% więcej niż w Polsce

cena pomidory 5 zł (2,9 zł - 7,8 zł)

pomidory

5 zł (2,9 zł - 7,8 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena banany 5 zł (3,9 zł - 9,9 zł)

banany

5 zł (3,9 zł - 9,9 zł)
19% mniej niż w Polsce

cena wino 49 zł (29 zł - 69 zł)

wino

49 zł (29 zł - 69 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 37 zł (24 zł - 59 zł)

tania restauracja

37 zł (24 zł - 59 zł)
6.4% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 6,9 zł (4,9 zł - 13,7 zł)

lokalne piwo

6,9 zł (4,9 zł - 13,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 11 zł (6,9 zł - 19,6 zł)

kawa

11 zł (6,9 zł - 19,6 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 3 zł (2 zł - 3,9 zł)

butelka wody

3 zł (2 zł - 3,9 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 29 zł (25 zł - 39 zł)

mac burger king lub podobny bar

29 zł (25 zł - 39 zł)
2% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 4,4 zł (2,9 zł - 6,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

4,4 zł (2,9 zł - 6,9 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w La Peñita de Jaltemba

  1. Mleko 1 litr 4,9 zł (25 MXN)
  2. Chleb pół kilo 9,1 zł (46 MXN)
  3. Jaja 12 sztuk 8,6 zł (44 MXN)
  4. Kilo sera 31 zł (156 MXN)
  5. Woda butelka półtora litra 4 zł (20 MXN)
  6. Butelka wina (średnia półka) 49 zł (250 MXN)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 5,8 zł (29 MXN)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,6 zł (65 MXN)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 14,7 zł (75 MXN)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 29 zł (149 MXN)
  11. Jabłka (1kg) 9,6 zł (49 MXN)
  12. Pomarańcze (1kg) 5,3 zł (27 MXN)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,1 zł (31 MXN)
  14. Sałata (1 główka) 4,5 zł (23 MXN)
  15. Kilo białego ryżu 6,7 zł (34 MXN)
  16. Pomidory (1kg) 5 zł (25 MXN)
  17. Banany (1kg) 5 zł (26 MXN)
  18. Cebula (1kg) 5,3 zł (27 MXN)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 39 zł (200 MXN)

ceny w restauracjach w La Peñita de Jaltemba

  1. Posiłek w taniej restauracji 37 zł (190 MXN)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 157 zł (800 MXN)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 29 zł (150 MXN)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 6,9 zł (35 MXN)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 12,3 zł (63 MXN)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 4,4 zł (22 MXN)
  7. Woda (0,33l butelka) 3 zł (15,1 MXN)
  8. Kawa cappuccino 11 zł (56 MXN)

koszty życia w La Peñita de Jaltemba

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 317 zł (1,62 tys. MXN)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 312 zł (1,59 tys. MXN)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 85,2 tys. zł (434 tys. MXN)
  4. Benzyna (1 litr) 4,7 zł (24 MXN)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 88,2 tys. zł (450 tys. MXN)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 166 zł (846 MXN)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 848 zł (4,32 tys. MXN)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 104 zł (531 MXN)
  9. numb_34 90 zł (457 MXN)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 24,3 tys. zł (124 tys. MXN)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 11%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,8 zł (50 MXN)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,8 zł (40 MXN)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 39 zł (200 MXN)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 184 zł (941 MXN)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 179 zł (916 MXN)

koszty rozrywki w La Peñita de Jaltemba

  1. Kino pojedynczy bilet 17,6 zł (90 MXN)

Jakie różnią się ceny w miastach w Meksyku? Zobacz tu: Ceny w miastach w Meksyku

Ceny: Aguascalientes   Chihuahua   Guadalajara   Meksyk   Monterrey   Tijuana   Zapopan   Mérida   San Luis Potosí   Ciudad Juárez  

Koszty utrzymania w Meksyku: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Meksyku z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

29 zł (25 zł - 39 zł)
2% mniej niż w Polsce

butelka wody

3 zł (2 zł - 3,9 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

9,1 zł (5,9 zł - 11,8 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

184 zł (98 zł - 235 zł)
o połowę mniej niż w Polsce