Ceny w Nepalgunj (Nepalganj)

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Nepalgunj (Nepalganj)? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Nepalgunj (Nepalganj).

Nepalgunj (Nepalganj) zmiany cen hikersbay.com
Nepalgunj (Nepalganj) Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Nepalgunj (Nepalganj) - ile zapłacimy w marketach? Nepalgunj (Nepalganj) - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Nepalgunj (Nepalganj) - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Nepalgunj (Nepalganj): ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Nepalu: rupia nepalska (NPR). Za 10 złotych dostaniesz 358 rupii nepalskich. Za 100 złotych dostaniesz 3,58 tysiąca rupii nepalskich. A w drugę stronę: Za 100 rupii nepalskich dostaniesz 2,8 złotego.


Czy hotele są drogie w Nepalgunj (Nepalganj)? Ile zapłacimy za pokój w Nepalgunj (Nepalganj)?

Uśredniony koszt noclegu w Nepalgunj (Nepalganj) to 163 zł (5,84 tys. NPR). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 130 zł (4,63 tys. NPR) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Nepalgunj (Nepalganj) za mniej więcej 146 zł (5,23 tys. NPR)


Czy w sklepach jest drogo w Nepalgunj (Nepalganj)? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Nepalgunj (Nepalganj)? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Nepalgunj (Nepalganj), takich jak: ziemniaki, woda butelkowana, banany, mleko lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Nepalgunj (Nepalganj)? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Nepalgunj (Nepalganj)? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Nepalgunj (Nepalganj)? Czy jedzenie na mieście w Nepalgunj (Nepalganj) jest droższe niż w Polsce?


Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Nepalgunj (Nepalganj), m.in: ziemniaki, woda butelkowana, banany, mleko lub cebula


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Nepalgunj (Nepalganj) w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Bhutanie, Bangladeszu, Indiach, Birmie i Pakistanie.

Nepalgunj (Nepalganj) - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena spodnie jeansy 84 zł

spodnie jeansy

84 zł
75% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 420 zł

zarobki średnio

420 zł
92% mniej niż w Polsce

cena ryż 2,2 zł

ryż

2,2 zł
61% mniej niż w Polsce

cena pomidory 2,8 zł

pomidory

2,8 zł
74% mniej niż w Polsce

cena banany 2,8 zł

banany

2,8 zł
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Nepalgunj (Nepalganj)

  1. Mleko 1 litr 2,8 zł (100 NPR)
  2. Jaja 12 sztuk 3,4 zł (120 NPR)
  3. Woda butelka półtora litra 0,7 zł (25 NPR)
  4. Jabłka (1kg) 8,4 zł (300 NPR)
  5. Pomarańcze (1kg) 2,8 zł (100 NPR)
  6. Ziemniaki (1kg) 0,84 zł (30 NPR)
  7. Kilo białego ryżu 2,2 zł (80 NPR)
  8. Pomidory (1kg) 2,8 zł (100 NPR)
  9. Banany (1kg) 2,8 zł (100 NPR)
  10. Cebula (1kg) 1,1 zł (40 NPR)

koszty życia w Nepalgunj (Nepalganj)

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 56 zł (2 tys. NPR)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 84 zł (3 tys. NPR)
  3. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 420 zł (15 tys. NPR)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 1,4 zł (50 NPR)
  5. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 84 zł (3 tys. NPR)
  6. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 112 zł (4 tys. NPR)

Jakie różnią się ceny w miastach w Nepalu? Zobacz tu: Ceny w miastach w Nepalu

Ceny: Katmandu   Pokhara   Biratnagar   Bharatpur   Butwal   Kirtipur   Radźbiradź   Birgunj (Birganj)   Janakpurdham (Janakpur)   Lalitpur (Patan)  

Koszty utrzymania w Nepalu: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Nepalu z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

2,8 zł
74% mniej niż w Polsce

ryż

2,2 zł
61% mniej niż w Polsce

spodnie jeansy

84 zł
75% mniej niż w Polsce