Ceny w Gombe

Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Gombe? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Gombe.

Gombe zmiany cen hikersbay.com
Gombe Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Gombe - ile zapłacimy w marketach? Gombe - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Gombe - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Gombe: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 11 godzin temu)

Waluta w Nigerii: naira nigeryjska (NGN). Za 10 złotych dostaniesz 4,24 tysiąca nair nigeryjskich. Za 100 złotych dostaniesz 42,4 tysiąca nair nigeryjskich. A w drugę stronę: Za 100 nair nigeryjskich dostaniesz 0,236 złotego.


Czy w sklepach jest drogo w Gombe? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Gombe? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Gombe, takich jak: woda butelkowana, cebula, sałata, ryż lub chleb (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Gombe? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Gombe? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Gombe? Czy jedzenie na mieście w Gombe jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 1,2 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 4,2 złotego. A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 0,47 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Gombe, m.in: woda butelkowana, cebula, sałata, ryż lub chleb


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Gombe w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kamerunie, Beninie, Nigerze, Togo i Gwinea Równikowa.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Gombe

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Gombe

Gombe - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena chleb 0,83 zł

chleb

0,83 zł
83% mniej niż w Polsce

cena ryż 1,9 zł

ryż

1,9 zł
67% mniej niż w Polsce

cena banany 1,9 zł

banany

1,9 zł
70% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 1,2 zł

tania restauracja

1,2 zł
97% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 0,28 zł

butelka wody

0,28 zł
95% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 4,2 zł

mac burger king lub podobny bar

4,2 zł
86% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 0,47 zł

cola pepsi sprite mirinda

0,47 zł
94% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Gombe

  1. Chleb pół kilo 0,83 zł (350 NGN)
  2. Jaja 12 sztuk 2,5 zł (1,08 tys. NGN)
  3. Woda butelka półtora litra 0,35 zł (150 NGN)
  4. Jabłka (1kg) 2,8 zł (1,2 tys. NGN)
  5. Pomarańcze (1kg) 0,59 zł (250 NGN)
  6. Sałata (1 główka) 0,71 zł (300 NGN)
  7. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 2,8 zł (1,2 tys. NGN)
  8. Kilo białego ryżu 1,9 zł (800 NGN)
  9. Banany (1kg) 1,9 zł (800 NGN)
  10. Cebula (1kg) 0,59 zł (250 NGN)

ceny w restauracjach w Gombe

  1. Posiłek w taniej restauracji 1,2 zł (500 NGN)
  2. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 4,2 zł (1,8 tys. NGN)
  3. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 0,47 zł (200 NGN)
  4. Woda (0,33l butelka) 0,28 zł (120 NGN)

koszty życia w Gombe

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 0,35 zł (150 NGN)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 17,7 zł (7,5 tys. NGN)

Jakie różnią się ceny w miastach w Nigerii? Zobacz tu: Ceny w miastach w Nigerii

Ceny: Abudża   Ibadan   Lagos   Oyo   Abeokuta   Dżos   Kaduna   Benin   Ilorin   Zaria  

Ceny pizzy w Nigerii: Lagos  

Koszty utrzymania w Nigerii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Nigerii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

1,31 tys. zł
28 000% więcej niż w Polsce

banany

3 tys. zł
48 000% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

6,74 tys. zł
22 000% więcej niż w Polsce