Zobacz też: ceny w restauracjach koszty życia koszty rozrywki
Ceny żywności w Palau w 2026 roku
Ile kosztują zakupy spożywcze w Palau?
Sprawdź ceny pieczywa, mleka, jajek, owoców, warzyw i innych podstawowych produktów spożywczych w Palau.
- Bochenek chleba
- 12,2 zł (9,7 zł - 13,9 zł)
- ser
- 39 zł
- ryż
- 0,97 zł
- pomidory
- 64 zł (43 zł - 86 zł)
- banany
- 8,5 zł
- wino
- 87 zł (58 zł - 117 zł)
Waluta w Palau: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,57 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 25,7 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 38,8 złotego.
Jak różnią się ceny w miastach w Palau? Zobacz tu: Ceny w miastach w Palau
Ceny
Noclegi: Palau
Sprawdź dostępność i ceny na termin swojego wyjazdu.
Zobacz noclegi bez wybierania dat · Booking.com Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.Atrakcje i bilety: Palau
Sprawdź dostępne wycieczki, atrakcje i bilety na wybrany termin.
Zobacz wszystkie atrakcje · GetYourGuide Możemy otrzymać prowizję od rezerwacji dokonanej przez te linki.
chleb
12,2 zł (9,7 zł - 13,9 zł)
140% więcej niż w Polsce
ser
39 zł
13% więcej niż w Polsce
ryż
0,97 zł
83% mniej niż w Polsce
pomidory
64 zł (43 zł - 86 zł)
480% więcej niż w Polsce
banany
8,5 zł
33% więcej niż w Polsce
wino
87 zł (58 zł - 117 zł)
240% więcej niż w Polsce
Poniżesz znajdziesz zestawienie cen nabiału, sera, napojów, warzyw i owoców w Palau (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)
Lista cen produktów spożywczych dostępnych w marketach i małych sklepach w Palau
- Mleko 1 litr 10,3 zł (2,6 USD)
- Chleb pół kilo 12,2 zł (3,1 USD)
- Jaja 12 sztuk 23 zł (6 USD)
- Kilo sera 39 zł (10 USD)
- Woda butelka półtora litra 6,5 zł (1,7 USD)
- Butelka wina (średnia półka) 87 zł (23 USD)
- Lokalne piwo (pół litra) 13,4 zł (3,4 USD)
- Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13 zł (3,4 USD)
- Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (11,3 USD)
- Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 54 zł (13,9 USD)
- Jabłka (1kg) 21 zł (5,3 USD)
- Pomarańcze (1kg) 21 zł (5,5 USD)
- Ziemniaki (1kg) 17,9 zł (4,6 USD)
- Sałata (1 główka) 7,8 zł (2 USD)
- Kilo białego ryżu 0,97 zł (0,25 USD)
- Pomidory (1kg) 64 zł (16,5 USD)
- Banany (1kg) 8,5 zł (2,2 USD)
- Cebula (1kg) 12,9 zł (3,3 USD)
- Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 75 zł (19,2 USD)
- Gruszki (1kg) 25 zł (6,3 USD)
- Ogórek (1kg) 35 zł (9,1 USD)
- Woda Perrier (mała butelka 0,33l) 6,5 zł (1,7 USD)
- Kiełbasa (1kg) 143 zł (37 USD)
- Biały ser (1kg) 31 zł (7,9 USD)