Ceny w Villa Elisa

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Villa Elisa? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Villa Elisa.

Villa Elisa zmiany cen hikersbay.com
Villa Elisa Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Villa Elisa - ile zapłacimy w marketach? Villa Elisa - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Villa Elisa - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Villa Elisa: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Paragwaju: guarani paragwajskie (PYG). Za 10 złotych dostaniesz 21,1 tysiąca guarani paragwajskich. Za 100 złotych dostaniesz 211 tysięcy guarani paragwajskich. A w drugę stronę: Za 100 guarani paragwajskich dostaniesz 0,0474 złotego.


Zbiorczo w Villa Elisa jest sporo taniej niż w Polsce. Produkty spożywcze są tańsze o 37%. Jedzenie w restauracjach będzie tańsze o 59%. A koszt życia w Villa Elisa jest mniejszy niż w Polsce o około 41%. A jak wygladają ceny rozrywki? Ile wydamy na sport? Okazuje się że wydamy mniej niż w Polsce o 24%.

Czy w sklepach jest drogo w Villa Elisa? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Villa Elisa? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Villa Elisa, takich jak: zagraniczne piwo, pomarańcze, mięso wołowe, jaja lub ser (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Villa Elisa? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Villa Elisa? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Villa Elisa? Czy jedzenie na mieście w Villa Elisa jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 11,8 złotego. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 16,6 złotego. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 71 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 5,7 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Villa Elisa, m.in: zagraniczne piwo, pomarańcze, mięso wołowe, jaja lub ser


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Villa Elisa w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Czarnogórze, Boliwii, Urugwaju, Brazylii i Chile.

Villa Elisa - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 199 zł (118 zł - 237 zł)

opłaty

199 zł (118 zł - 237 zł)
81% mniej niż w Polsce

cena internet 67 zł (47 zł - 104 zł)

internet

67 zł (47 zł - 104 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 204 zł (66 zł - 379 zł)

spodnie jeansy

204 zł (66 zł - 379 zł)
40% mniej niż w Polsce

cena chleb 2,5 zł (1,4 zł - 4,7 zł)

chleb

2,5 zł (1,4 zł - 4,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena ser 21 zł (16,1 zł - 39 zł)

ser

21 zł (16,1 zł - 39 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena ryż 3,1 zł (2,3 zł - 3,8 zł)

ryż

3,1 zł (2,3 zł - 3,8 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena pomidory 6,2 zł (4,3 zł - 8,6 zł)

pomidory

6,2 zł (4,3 zł - 8,6 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena banany 2,9 zł (1,4 zł - 4,7 zł)

banany

2,9 zł (1,4 zł - 4,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wino 23 zł (11,8 zł - 37 zł)

wino

23 zł (11,8 zł - 37 zł)
10% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 11,8 zł (11,8 zł - 24 zł)

tania restauracja

11,8 zł (11,8 zł - 24 zł)
66% mniej niż w Polsce

cena lokalne piwo 2,8 zł (2,8 zł - 10,4 zł)

lokalne piwo

2,8 zł (2,8 zł - 10,4 zł)
80% mniej niż w Polsce

cena kawa 2,8 zł (2,8 zł - 17,4 zł)

kawa

2,8 zł (2,8 zł - 17,4 zł)
78% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 1,9 zł (1,4 zł - 2,4 zł)

butelka wody

1,9 zł (1,4 zł - 2,4 zł)
66% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 16,6 zł (16,1 zł - 19 zł)

mac burger king lub podobny bar

16,6 zł (16,1 zł - 19 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 3,3 zł (2,8 zł - 4,7 zł)

cola pepsi sprite mirinda

3,3 zł (2,8 zł - 4,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Villa Elisa

  1. Mleko 1 litr 3,1 zł (6,56 tys. PYG)
  2. Chleb pół kilo 2,5 zł (5,31 tys. PYG)
  3. Jaja 12 sztuk 6,5 zł (13,6 tys. PYG)
  4. Kilo sera 21 zł (44,9 tys. PYG)
  5. Woda butelka półtora litra 2 zł (4,2 tys. PYG)
  6. Butelka wina (średnia półka) 23 zł (47,5 tys. PYG)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 3,3 zł (6,88 tys. PYG)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 6,1 zł (12,8 tys. PYG)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 6,6 zł (14 tys. PYG)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 13,1 zł (27,6 tys. PYG)
  11. Jabłka (1kg) 7,9 zł (16,6 tys. PYG)
  12. Pomarańcze (1kg) 4 zł (8,42 tys. PYG)
  13. Ziemniaki (1kg) 3,5 zł (7,38 tys. PYG)
  14. Sałata (1 główka) 2 zł (4,29 tys. PYG)
  15. Kilo białego ryżu 3,1 zł (6,54 tys. PYG)
  16. Pomidory (1kg) 6,2 zł (13,1 tys. PYG)
  17. Banany (1kg) 2,9 zł (6,06 tys. PYG)
  18. Cebula (1kg) 3,6 zł (7,67 tys. PYG)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 21 zł (45,3 tys. PYG)

ceny w restauracjach w Villa Elisa

  1. Posiłek w taniej restauracji 11,8 zł (25 tys. PYG)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 71 zł (150 tys. PYG)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 16,6 zł (35 tys. PYG)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 2,8 zł (6 tys. PYG)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 5,2 zł (11 tys. PYG)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,3 zł (7 tys. PYG)
  7. Woda (0,33l butelka) 1,9 zł (4,1 tys. PYG)
  8. Kawa cappuccino 2,8 zł (6 tys. PYG)

koszty życia w Villa Elisa

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 244 zł (514 tys. PYG)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 245 zł (517 tys. PYG)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 94,5 tys. zł (200 mln PYG)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (7,97 tys. PYG)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 52,1 tys. zł (110 mln PYG)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 199 zł (421 tys. PYG)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 711 zł (1,5 mln PYG)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 67 zł (141 tys. PYG)
  9. numb_34 54 zł (114 tys. PYG)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 12,1 tys. zł (25,5 mln PYG)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 9.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 3,8 zł (8 tys. PYG)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,7 zł (10 tys. PYG)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 24 zł (50 tys. PYG)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 204 zł (430 tys. PYG)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 99 zł (210 tys. PYG)

koszty rozrywki w Villa Elisa

  1. Kino pojedynczy bilet 21 zł (45 tys. PYG)

Jakie różnią się ceny w miastach w Paragwaju? Zobacz tu: Ceny w miastach w Paragwaju

Ceny: Ciudad del Este   San Lorenzo   Villarrica   San Antonio   Coronel Oviedo   Limpio   Presidente Franco   San Ignacio   Villa Elisa   Asuncion  

Koszty utrzymania w Paragwaju: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Paragwaju z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

butelka wody

1,9 zł (1,4 zł - 2,4 zł)
66% mniej niż w Polsce

pomidory

6,2 zł (4,3 zł - 8,6 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

16,6 zł (16,1 zł - 19 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

2,5 zł (1,4 zł - 4,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

banany

2,9 zł (1,4 zł - 4,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce