Ceny w Isabela

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Isabela? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Isabela.

Isabela zmiany cen hikersbay.com
Isabela Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Isabela - jakie są ceny w supermarketach? Isabela - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Isabela - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Isabela: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Portoryko: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,67 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,7 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Isabela niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 64%. W restauracjach będzie drożej o 12%. Z kolei koszt życia i opłaty w Isabela są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 28%.

Czy hotele są drogie w Isabela? Ile zapłacimy za pokój w Isabela?

Średnia cena noclegu w Isabela wynosi 725 zł (194 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Isabela 359 zł (96 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 507 zł (135 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Isabela za mniej więcej 869 zł (232 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 1,43 tys. zł (383 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Isabela? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Isabela? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Isabela, takich jak: mleko, ryż, jabłka, cebula lub ser (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Isabela? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Isabela? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Isabela? Czy jedzenie na mieście w Isabela jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 45 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 28 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 187 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 18,7 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 4,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Isabela, m.in: mleko, ryż, jabłka, cebula lub ser


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Isabela będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Wyspy Dziewicze, Wyspach Dziewiczych, Saint Barthelemy, Anguilli i Saint-Martin.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Isabela

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Isabela

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Isabela

Isabela - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,19 tys. zł (562 zł - 2,62 tys. zł)

opłaty

1,19 tys. zł (562 zł - 2,62 tys. zł)
14% więcej niż w Polsce

cena internet 261 zł (187 zł - 450 zł)

internet

261 zł (187 zł - 450 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 178 zł (127 zł - 225 zł)

spodnie jeansy

178 zł (127 zł - 225 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,69 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

1,69 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 2,25 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

2,25 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 10,7 zł (9,3 zł - 18,7 zł)

chleb

10,7 zł (9,3 zł - 18,7 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 32 zł (13,1 zł - 74 zł)

ser

32 zł (13,1 zł - 74 zł)
9% mniej niż w Polsce

cena ryż 4,6 zł (4,6 zł - 12,4 zł)

ryż

4,6 zł (4,6 zł - 12,4 zł)
18% mniej niż w Polsce

cena pomidory 17,6 zł (9,1 zł - 26 zł)

pomidory

17,6 zł (9,1 zł - 26 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena banany 9 zł (6,5 zł - 16,5 zł)

banany

9 zł (6,5 zł - 16,5 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wino 67 zł (52 zł - 94 zł)

wino

67 zł (52 zł - 94 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 45 zł (37 zł - 131 zł)

tania restauracja

45 zł (37 zł - 131 zł)
28% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 9,4 zł (7,5 zł - 26 zł)

lokalne piwo

9,4 zł (7,5 zł - 26 zł)
33% mniej niż w Polsce

cena kawa 13,2 zł (7,5 zł - 18,7 zł)

kawa

13,2 zł (7,5 zł - 18,7 zł)
3% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 4,4 zł (3,7 zł - 7,5 zł)

butelka wody

4,4 zł (3,7 zł - 7,5 zł)
24% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 28 zł (26 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

28 zł (26 zł - 45 zł)
6.3% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 4,4 zł (3,7 zł - 11,2 zł)

cola pepsi sprite mirinda

4,4 zł (3,7 zł - 11,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Isabela

  1. Mleko 1 litr 7,2 zł (1,9 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,7 zł (2,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11,2 zł (3 USD)
  4. Kilo sera 32 zł (8,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,9 zł (1,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 67 zł (18 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,2 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,4 zł (2,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 40 zł (10,6 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,4 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 13,3 zł (3,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 16 zł (4,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,4 zł (2,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 4,6 zł (1,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,6 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 9 zł (2,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,7 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 50 zł (13,4 USD)

ceny w restauracjach w Isabela

  1. Posiłek w taniej restauracji 45 zł (12 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 187 zł (50 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 28 zł (7,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 9,4 zł (2,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 18,7 zł (5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 4,4 zł (1,2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,4 zł (1,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 13,2 zł (3,5 USD)

koszty życia w Isabela

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 323 zł (86 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 404 zł (108 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 94,5 tys. zł (25,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,9 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 122 tys. zł (32,5 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,69 tys. zł (450 USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,69 tys. zł (450 USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 2,25 tys. zł (600 USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 2,25 tys. zł (600 USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,19 tys. zł (317 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,77 tys. zł (471 USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 261 zł (70 USD)
  13. numb_34 291 zł (78 USD)
  14. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 42 tys. zł (11,2 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 4.7%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 37 zł (10 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,6 zł (1,5 USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 131 zł (35 USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 178 zł (48 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 169 zł (45 USD)

Isabela koszty życia hikersbay.com
Isabela Koszty Życia

koszty rozrywki w Isabela

  1. Kino pojedynczy bilet 36 zł (9,5 USD)

Jakie różnią się ceny w miastach w Portoryko? Zobacz tu: Ceny w miastach w Portoryko

Ceny: Arecibo   San Juan   Bayamón   Caguas   Guaynabo   Ponce   Manatí   Fajardo   Trujillo Alto   Las Piedras  

Koszty utrzymania w Portoryko: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Portoryko z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

spodnie jeansy

178 zł (127 zł - 225 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

opłaty

1,19 tys. zł (562 zł - 2,62 tys. zł)
14% więcej niż w Polsce

wino

67 zł (52 zł - 94 zł)
170% więcej niż w Polsce

pomidory

17,6 zł (9,1 zł - 26 zł)
66% więcej niż w Polsce

ser

32 zł (13,1 zł - 74 zł)
9% mniej niż w Polsce

ryż

4,6 zł (4,6 zł - 12,4 zł)
18% mniej niż w Polsce