Ceny w Lagos

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lagos? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lagos.

Lagos zmiany cen hikersbay.com
Lagos Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Lagos - ile zapłacimy w marketach? Lagos - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Lagos - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Lagos: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 21 godzin temu)

Waluta w Portugalii: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,33 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,3 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 42,8 złotego.


Czy jedzenie w pizzeriach jest drogie Lagos? Co zjem w pizzerii oprócz pizzy? Ile kosztują różne dania i za ile zjem dużą pizzę?: Ceny pizzy w Lagos

Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Lagos od cen w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 21%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 10%. A koszt życia w Lagos jest mniejszy niż w Polsce o około 6.1%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 65%.

Czy hotele są drogie w Lagos? Ile zapłacimy za pokój w Lagos?

Uśredniony koszt noclegu w Lagos to 360 zł (84 €). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Lagos to mniej więcej 197 zł (46 €). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 248 zł (58 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Lagos za mniej więcej 368 zł (86 €) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 699 zł (163 €)


Czy w sklepach jest drogo w Lagos? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lagos? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Lagos, takich jak: sałata, cebula, zagraniczne piwo, pomarańcze lub banany (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lagos? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lagos? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lagos? Czy jedzenie na mieście w Lagos jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 51 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 30 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 171 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 30 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lagos, m.in: sałata, cebula, zagraniczne piwo, pomarańcze lub banany


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Lagos w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Maroku, Andorze, Hiszpanii, Francji i Sahara Zachodnia.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Lagos

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Lagos

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Lagos

Pizza

Aktualne zestawienie: Ceny pizzy w Lagos

Lagos - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 571 zł (546 zł - 1,21 tys. zł)

opłaty

571 zł (546 zł - 1,21 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 200 zł (150 zł - 278 zł)

internet

200 zł (150 zł - 278 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 368 zł (291 zł - 428 zł)

spodnie jeansy

368 zł (291 zł - 428 zł)
8.8% więcej niż w Polsce

cena zarobki średnio 4,25 tys. zł

zarobki średnio

4,25 tys. zł
21% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4,07 tys. zł (3,85 tys. zł - 4,28 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

4,07 tys. zł (3,85 tys. zł - 4,28 tys. zł)
20% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,28 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,28 tys. zł
3% mniej niż w Polsce

cena chleb 7,3 zł (6,4 zł - 9,4 zł)

chleb

7,3 zł (6,4 zł - 9,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ser 47 zł (39 zł - 51 zł)

ser

47 zł (39 zł - 51 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena ryż 8,3 zł (7,7 zł - 9,4 zł)

ryż

8,3 zł (7,7 zł - 9,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena pomidory 8,5 zł (3 zł - 15 zł)

pomidory

8,5 zł (3 zł - 15 zł)
20% mniej niż w Polsce

cena banany 5,5 zł (4,3 zł - 15 zł)

banany

5,5 zł (4,3 zł - 15 zł)
13% mniej niż w Polsce

cena wino 21 zł (15 zł - 43 zł)

wino

21 zł (15 zł - 43 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 51 zł (39 zł - 64 zł)

tania restauracja

51 zł (39 zł - 64 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 15 zł (12,8 zł - 21 zł)

lokalne piwo

15 zł (12,8 zł - 21 zł)
7.1% więcej niż w Polsce

cena kawa 12,1 zł (4,3 zł - 12,8 zł)

kawa

12,1 zł (4,3 zł - 12,8 zł)
5.2% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 4,8 zł (4,3 zł - 21 zł)

butelka wody

4,8 zł (4,3 zł - 21 zł)
17% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 30 zł (30 zł - 39 zł)

mac burger king lub podobny bar

30 zł (30 zł - 39 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 6,1 zł (4,3 zł - 12,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

6,1 zł (4,3 zł - 12,8 zł)
16% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lagos

  1. Mleko 1 litr 4 zł (0,93 €)
  2. Chleb pół kilo 7,3 zł (1,7 €)
  3. Jaja 12 sztuk 11,2 zł (2,6 €)
  4. Kilo sera 47 zł (11 €)
  5. Woda butelka półtora litra 3,8 zł (0,88 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 21 zł (5 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 4,3 zł (1 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15,7 zł (3,7 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 22 zł (5,1 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 30 zł (7 €)
  11. Jabłka (1kg) 9,9 zł (2,3 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 10,1 zł (2,4 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 5,2 zł (1,2 €)
  14. Sałata (1 główka) 2,9 zł (0,68 €)
  15. Kilo białego ryżu 8,3 zł (1,9 €)
  16. Pomidory (1kg) 8,5 zł (2 €)
  17. Banany (1kg) 5,5 zł (1,3 €)
  18. Cebula (1kg) 8,7 zł (2 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 47 zł (11 €)

ceny w restauracjach w Lagos

  1. Posiłek w taniej restauracji 51 zł (12 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 171 zł (40 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 30 zł (7 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 15 zł (3,5 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 17,1 zł (4 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,1 zł (1,4 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,8 zł (1,1 €)
  8. Kawa cappuccino 12,1 zł (2,8 €)

koszty życia w Lagos

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 6,9 zł (1,6 €)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 171 zł (40 €)
  3. Benzyna (1 litr) 7,2 zł (1,7 €)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 107 tys. zł (25 tys. €)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4,07 tys. zł (950 €)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3 tys. zł (700 €)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,14 tys. zł (1,2 tys. €)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,28 tys. zł (1 tys. €)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 571 zł (133 €)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 200 zł (47 €)
  11. numb_34 79 zł (18,5 €)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 368 zł (86 €)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 128 zł (30 €)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 305 zł (71 €)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 391 zł (91 €)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 127 tys. zł (29,5 tys. €)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,71 tys. zł (400 €)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 6,61 tys. zł (1,54 tys. €)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 30,3 tys. zł (7,07 tys. €)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 6,85 tys. zł (1,6 tys. €)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 4,25 tys. zł (993 €)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 5%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 17,1 zł (4 €)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 4 zł (0,93 €)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 86 zł (20 €)

Lagos koszty życia hikersbay.com
Lagos Koszty Życia

koszty rozrywki w Lagos

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 283 zł (66 €)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 66 zł (15,5 €)
  3. Kino pojedynczy bilet 39 zł (9 €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Portugalii? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Portugalii? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Portugalii

Ceny: Madera   Amadora   Aveiro   Barreiro   Braga   Coimbra   Faro   Leiria   Lizbona   Porto   Vila Nova de Gaia  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Portugalii: Lizbona   Porto   Madera  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Portugalii można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Portugalii: Lizbona   Porto  

Ceny pizzy w Portugalii: Lizbona   Porto   Lagos   Madera  

Ceny KFC w Portugalii: Porto  

Koszty utrzymania w Portugalii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Portugalii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wino

21 zł (15 zł - 43 zł)
14% mniej niż w Polsce

butelka wody

4,8 zł (4,3 zł - 21 zł)
17% mniej niż w Polsce

tania restauracja

51 zł (39 zł - 64 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

internet

200 zł (150 zł - 278 zł)
240% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

30 zł (30 zł - 39 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

chleb

7,3 zł (6,4 zł - 9,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach