Ceny w Povoa de Varzim

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Povoa de Varzim? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Povoa de Varzim.

Povoa de Varzim - jakie są ceny w supermarketach? Povoa de Varzim - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Povoa de Varzim - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Povoa de Varzim: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 18 godzin temu)

Waluta w Portugalii: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,32 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,2 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 43,9 złotego.


Wakacje i wycieczki w Portugalii

Czy hotele są drogie w Povoa de Varzim? Ile zapłacimy za pokój w Povoa de Varzim?

Średnia cena noclegu w Povoa de Varzim wynosi 250 zł (57 €). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Povoa de Varzim 180 zł (41 €). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 230 zł (54 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Povoa de Varzim za mniej więcej 290 zł (66 €) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 590 zł (130 €)


Czy w sklepach jest drogo w Povoa de Varzim? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Povoa de Varzim? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Povoa de Varzim, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: przedwczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Povoa de Varzim? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Povoa de Varzim? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Povoa de Varzim? Czy jedzenie na mieście w Povoa de Varzim jest droższe niż w Polsce?A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Povoa de Varzim będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Maroku, Andorze, Hiszpanii, Francji i Sahara Zachodnia.

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Povoa de Varzim

Povoa de Varzim - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 350 zł

opłaty

350 zł
63% mniej niż w Polsce

cena internet 120 zł

internet

120 zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena zarobki średnio 4,4 tys. zł

zarobki średnio

4,4 tys. zł
6.2% mniej niż w Polsce

koszty życia w Povoa de Varzim

  1. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 120 zł (27 €)
  2. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 4,4 tys. zł (1 tys. €)
  3. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 350 zł (80 €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Portugalii? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Portugalii? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Portugalii

Ceny: Madera   Amadora   Aveiro   Barreiro   Braga   Coimbra   Funchal   Leiria   Lizbona   Porto   Vila Nova de Gaia  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Portugalii: Lizbona   Porto   Madera  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Portugalii można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Portugalii: Lizbona   Porto  

Ceny pizzy w Portugalii: Lizbona   Porto   Lagos   Madera  

Ceny KFC w Portugalii: Porto  

Koszty utrzymania w Portugalii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Portugalii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

120 zł
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny na wyspach