Ceny w Rio Tinto

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Rio Tinto? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Rio Tinto.

Rio Tinto zmiany cen hikersbay.com
Rio Tinto Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Rio Tinto - ile zapłacimy w marketach? Rio Tinto - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Rio Tinto - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Rio Tinto: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 12 godzin temu)

Waluta w Portugalii: euro (EUR €). Za 10 złotych dostaniesz 2,38 euro. Za 100 złotych dostaniesz 23,8 euro. A w drugę stronę: Za 10 euro dostaniesz 44,6 złotego.


Wakacje i wycieczki w Portugalii





Ogólnie biorąc pod uwagę różne koszty, to nie ma znaczących różnic w Rio Tinto od kosztów w Polsce. Zapłacimy za jedzenie tyle samo ile u nas Za wyjście do restauracji lub baru zapłacimy mniej o 9.9%. Koszty życia w Rio Tinto są porównywalne do życia w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 6.7%.

Czy hotele są drogie w Rio Tinto? Ile zapłacimy za pokój w Rio Tinto?

Uśredniony koszt noclegu w Rio Tinto to 300 zł (70 €). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 170 zł (39 €) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 110 zł (25 €). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Rio Tinto to mniej więcej 190 zł (45 €). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 240 zł (56 €) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Rio Tinto za mniej więcej 370 zł (86 €) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 650 zł (150 €)


Czy w sklepach jest drogo w Rio Tinto? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Rio Tinto? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Rio Tinto, takich jak: pierś z kurczaka, ziemniaki, banany, chleb lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: 4 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Rio Tinto? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Rio Tinto? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Rio Tinto? Czy jedzenie na mieście w Rio Tinto jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 36 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 29 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 130 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 16 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Rio Tinto, m.in: pierś z kurczaka, ziemniaki, banany, chleb lub pomarańcze


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Rio Tinto w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Maroku, Andorze, Hiszpanii, Francji i Sahara Zachodnia.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Rio Tinto

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Rio Tinto

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Rio Tinto

Rio Tinto - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 430 zł (290 zł - 890 zł)

opłaty

430 zł (290 zł - 890 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 120 zł (100 zł - 180 zł)

internet

120 zł (100 zł - 180 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 270 zł (110 zł - 450 zł)

spodnie jeansy

270 zł (110 zł - 450 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 4,2 tys. zł

zarobki średnio

4,2 tys. zł
11% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,5 tys. zł (2 tys. zł - 2,7 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

2,5 tys. zł (2 tys. zł - 2,7 tys. zł)
11% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 3,3 tys. zł (2,7 tys. zł - 4,5 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

3,3 tys. zł (2,7 tys. zł - 4,5 tys. zł)
3.7% mniej niż w Polsce

cena chleb 3,5 zł (3,1 zł - 3,6 zł)

chleb

3,5 zł (3,1 zł - 3,6 zł)
21% mniej niż w Polsce

cena ser 22 zł (13 zł - 89 zł)

ser

22 zł (13 zł - 89 zł)
29% mniej niż w Polsce

cena ryż 4,5 zł (3,8 zł - 6,5 zł)

ryż

4,5 zł (3,8 zł - 6,5 zł)
9.3% mniej niż w Polsce

cena pomidory 7,6 zł (4,4 zł - 7,6 zł)

pomidory

7,6 zł (4,4 zł - 7,6 zł)
29% mniej niż w Polsce

cena banany 5,3 zł (4,2 zł - 6,7 zł)

banany

5,3 zł (4,2 zł - 6,7 zł)
6% mniej niż w Polsce

cena wino 18 zł (13 zł - 27 zł)

wino

18 zł (13 zł - 27 zł)
31% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 36 zł (22 zł - 45 zł)

tania restauracja

36 zł (22 zł - 45 zł)
8.2% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 7,8 zł (3,6 zł - 11 zł)

lokalne piwo

7,8 zł (3,6 zł - 11 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena kawa 5,9 zł (2,7 zł - 6,7 zł)

kawa

5,9 zł (2,7 zł - 6,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena butelka wody 4,5 zł (4,5 zł - 4,9 zł)

butelka wody

4,5 zł (4,5 zł - 4,9 zł)
16% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 29 zł (27 zł - 33 zł)

mac burger king lub podobny bar

29 zł (27 zł - 33 zł)
11% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 6,4 zł (4,5 zł - 6,7 zł)

cola pepsi sprite mirinda

6,4 zł (4,5 zł - 6,7 zł)
6.4% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Rio Tinto

  1. Mleko 1 litr 3,1 zł (0,72 €)
  2. Chleb pół kilo 3,5 zł (0,8 €)
  3. Jaja 12 sztuk 8,7 zł (2 €)
  4. Kilo sera 22 zł (5,2 €)
  5. Woda butelka półtora litra 0,97 zł (0,22 €)
  6. Butelka wina (średnia półka) 18 zł (4,1 €)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 4,5 zł (1 €)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 5,6 zł (1,3 €)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 22 zł (5,2 €)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 22 zł (5,1 €)
  11. Jabłka (1kg) 7 zł (1,6 €)
  12. Pomarańcze (1kg) 6,7 zł (1,5 €)
  13. Ziemniaki (1kg) 4,3 zł (0,99 €)
  14. Sałata (1 główka) 3 zł (0,7 €)
  15. Kilo białego ryżu 4,5 zł (1 €)
  16. Pomidory (1kg) 7,6 zł (1,8 €)
  17. Banany (1kg) 5,3 zł (1,2 €)
  18. Cebula (1kg) 5,1 zł (1,2 €)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 49 zł (11 €)

ceny w restauracjach w Rio Tinto

  1. Posiłek w taniej restauracji 36 zł (8,2 €)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 130 zł (31 €)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 29 zł (6,7 €)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 7,8 zł (1,8 €)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 6,7 zł (1,5 €)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,4 zł (1,5 €)
  7. Woda (0,33l butelka) 4,5 zł (1 €)
  8. Kawa cappuccino 5,9 zł (1,4 €)

koszty życia w Rio Tinto

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 5,6 zł (1,3 €)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 130 zł (31 €)
  3. Benzyna (1 litr) 8,5 zł (2 €)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 89 tys. zł (21 tys. €)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,5 tys. zł (570 €)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,8 tys. zł (410 €)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,5 tys. zł (1 tys. €)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 3,3 tys. zł (770 €)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 430 zł (100 €)
  10. 1 minuta rozmowy w prepaid (na kartę) taryfa lokalna (bez zniżek) 0,65 zł (0,15 €)
  11. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 120 zł (27 €)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 270 zł (62 €)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 130 zł (29 €)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 250 zł (58 €)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 240 zł (55 €)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 110 tys. zł (26 tys. €)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 1,2 tys. zł (280 €)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 9,8 tys. zł (2,3 tys. €)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 24 tys. zł (5,7 tys. €)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 7,7 tys. zł (1,8 tys. €)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 4,2 tys. zł (980 €)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 1.6%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13 zł (3,1 €)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 2,1 zł (0,48 €)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 67 zł (15 €)

koszty rozrywki w Rio Tinto

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 130 zł (31 €)
  2. Kino pojedynczy bilet 27 zł (6,2 €)

Jakie różnią się ceny w miastach w Portugalii? Jakie są ceny i koszty na wyspach należących do Portugalii? Zobacz tu: Ceny na wyspach oraz w miastach w Portugalii

Ceny: Madera   Amadora   Aveiro   Barreiro   Braga   Coimbra   Funchal   Leiria   Lizbona   Porto   Vila Nova de Gaia  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Portugalii: Lizbona   Porto   Madera  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Portugalii można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Portugalii: Lizbona   Porto  

Ceny pizzy w Portugalii: Lizbona   Porto   Lagos   Madera  

Ceny KFC w Portugalii: Porto  

Koszty utrzymania w Portugalii: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Portugalii z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

7,6 zł (4,4 zł - 7,6 zł)
29% mniej niż w Polsce

wino

18 zł (13 zł - 27 zł)
31% mniej niż w Polsce

banany

5,3 zł (4,2 zł - 6,7 zł)
6% mniej niż w Polsce

opłaty

430 zł (290 zł - 890 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

6,4 zł (4,5 zł - 6,7 zł)
6,4% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

270 zł (110 zł - 450 zł)
14% mniej niż w Polsce

Ceny na wyspach